Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Proc podelanej?naopak,jezdis normalne.me kontroly neva,nejsem zavodnik,vse kurtuji,auto na pohled pekne jeste zatim,vytisk zadny za mesic.at kontroluji je to jejich prace,nebyt nic jezdis 20h denne a jeste s Lianou
ned čer 02, 2019 1:13 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to je pravda,mame aspon pekny auta a trochu se i vyspime,ja taky nemam z kontroly strach, pokud jde teda o Aetr a technicky stav, mam strach z kurtu, jsem hloupej, rikam si, je jeste dobra, jeste chvili mi vydrzi, pritom neni
problem dojit na dilnu a vzit si krabici kurtu, je to moje takova blbost, setrim a ani nevim proc.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned čer 02, 2019 8:11 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

hELE:) a když vezete do Raichu stohovatelný lehký bedny, to je taky kurtujete kvůli spokojenosti Helmuta asi jo..? To by mě jeblo.
ned čer 02, 2019 9:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ja kurtuji co vidim.ani mi to uz neprijde.neresim takove hovadiny pro me. Me by vice jeblo z nekterych,treba tech ve spiglu,odstup 2m a levym kolem vecne pres plnou caru.to by me fakt jeblo
pon čer 03, 2019 6:31 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

jj Jožo, je to podle mě čím dál víc napikaču..a když mu blikneš brzdovkou vytroubí tě až do prahy
pon čer 03, 2019 6:46 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

https://www.novinky.cz/krimi/507049-kam ... ensku.html
policie ještě do večera řídila provoz jelikož stožáry se světlama se poroučely na zem. Já jsem jel okolo asi za půl hodiny a musím říct že o raněné bylo rychle postaráno (hodně sanitek, hodně hasičů).
Co čert nechtěl jel jsem tou samou křižovatkou ještě jednou téhož dne z nákupu v Olympii osobákem a kočena do mé Fabky napálila zezadu s SUV, že jsem měl hned zádové obratle zpátky na místě, mobil s kterým si hrála měla ještě v ruce a že prý má vybitou baterku. Po zjištění že nárazník nepraskl ani jednomu (měl jsem vyřazeno a nestál jsem na brzdě :shock: ) jsme se přátelsky rozoučili.
pon. : na záznamu si všimněme, že těsně před sanitkou "taktak" profičí první auto, no a ten druhý už to nestihl. Je otázkou zda-li řidič sanitky, pokud už má stabilizovaného pacienta musí vjet takhle na krev na červenou. Mě tvrdil znýmý co jezdí s rychlou, že řidiči sanitek zbytečně riskují a spoléhají na to že je všichni s majákem respektují, říká jim jezdci s vánočmi stromky.
pát čer 07, 2019 5:57 pm

Uživatelský avatar
Severnaya
Příspěvky: 1222
Registrován: sob úno 02, 2013 5:43 pm
Bydliště: Příbram

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

pát čer 07, 2019 7:08 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

aby toho nebylo málo
https://www.novinky.cz/krimi/507065-nak ... mrela.html
dovolil jsem si za pátrat a vysvětlení je zde :
https://en.mapy.cz/zakladni?x=17.803977 ... itch=0.133
žádný přechod pro chodce, babička s vnučkou zřejmě vyšli zpoza domu vs. gumovačka valníku, .....50 km/h ?
pát čer 07, 2019 7:09 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Video stim cyklistou jsem zhledl.muj nazor-cyklista,nasypany kreatinem,vedel dobre ze v aute sedi zena,vylezl a delal kinga.ona se zamkla.sedet tam normalni chlap co jede na sichtu,cyklista se otoci sedne na kolo a jede pryc.ona tam pozamykana a jen to sledovala.hodne by snim vydupala kdyby se rozjela a jebla mu do toho kola
pát čer 07, 2019 9:01 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jezdí v noci z Havířova na Ostravu jak tupci po 4 proudové silnici s jedním malým světýlkem.Mají totiž na Mittalu soutěž do práce na kole .Není je vidět je to hazard, připadá mi že nemyslí.
sob čer 08, 2019 8:34 am

Mr.Desolator
Příspěvky: 37
Registrován: ned zář 01, 2013 4:32 pm
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Klasický cyklozmrd, nesnáším je. Kdyby ho přejela, tak by kvalita lidstva jakožto celku jenom stoupla.
sob čer 08, 2019 9:26 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Blazni,po 4proudove jezdi na mital,jak rikas,a to ten hnup jeste vezme doleva na tu spodni branu...delal machra bo tam videl zenu sedet,byt tam dva nasrani haviri,ani ho to nenapane
sob čer 08, 2019 9:43 am

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

By se darmoskap divil kdyby vytáhla k kabelky nějaký dámský kapibr třeba 0.22 a v momentě kdyby jí sahnul na auto mu poslala několik olovenych pozdravu. 😛
Zijte dlouho a blaze.
sob čer 08, 2019 10:31 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Nebo kdyby byla pani mistrine bojovych sportu,a ze takovych je mezi nama...byl to sasek,skodu uhradit do poledni koruny ma
sob čer 08, 2019 1:36 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

mě ta scénka a komentář k tomu přijde nějak krkolomná. Praští do špíglu a rozbije se čelní sklo? To se nedovedu představit. Ten někdo v autě zastaví a zamkne se??? Proč neodpočil vpravo a nejel pryč..ubýhá hodně sekund. Cyklista vypadá že má 5 piv. Teď je hodně v modě točit takové jakože scénky a dávat to na "instáč". Možná je to jedna z nich :D ..třeba poté dal cyklista kolo na střešní nosič, přisedl k řidičce a jeli domů:)
sob čer 08, 2019 2:08 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů