Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Takovych Schumacheru ti napocita deset za den a nahraji na kameru u nas.tu neni co resit,prestrelil to a zabil nevineho.zajimave ze v takovem Slovinsku mas tzv.rychlosoud dalsi den a je jedno jak se jmenujes.proc to tam jde a u nas ne?ja v Mariboru kolem roku 2000 nezaplatil v patek pokutu za to ze jsem ujel vice nez 500km/den(tehda to tam fakt platilo)v pondeli me to stalo 3krat tolik nez v patek i s poplatky.
úte zář 24, 2019 6:10 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

na FB má fotku se sporťákem kde se prý cítí jako "Steve MC Queen", to asi moc polehčující okolnost nebude, což?
úte zář 24, 2019 7:36 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 11, 2020 7:44 pm, celkem upraveno 1 x.
úte zář 24, 2019 10:03 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

sof: ..a co si tím chtěl říct, že když je na cestách tisíc kokotů tak o jednoho kokota víc nebo míň, je to už egal? Jinak, jezdím hodně trasu Prdubice-Chrudim-Vysoké Mýto-Svitavy a dále Brno. On je údajně z Pardubic a mezi Chrudimí a Litomyšlí jsem ho nejspíš potkal. Je mi jedno, že mě někdo předjede 150 km/h nějaký kokot (sporťák, motobike..ok) ale tenhle ten zmrd tě dojede na vrata a pak vypálí a udělá myšku mezi tebou a protijedoucím vozidlem. Když máš otevřené okno tak si cvrkneš bo se lekneš burácejícího 8-smi válce a ten doproti : :hand: si cvrkne bo neví jestli to kokotovi vyjde. Na pumpě v Litomyšli z toho vyleze tenhle chciploš, vedle na sedačce princezna na kterou to má dělat dojem. Opravdu tohohle blba neobhajuj. :doh:..no dojem nakonec udělal, ale uplně opačný.
stř zář 25, 2019 8:16 am

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Pavel Šebek

Příspěvek

Já teda znám víc kluků, kteří amatérsky závodí a v běžném provozu se chovají jako čuráci, třeba jezdí vratama napřed i mezi stojany na pumpě (to jen jako malý příklad). A znám amatérské i profi závodníky, kteří se chovají jako hovada nejen v provozu ale i v běžném životě, že se jim člověk vyhýbá a bojí se jich. A oni se mezi sebou soupeří, kdo udělá větší zlo.
Ale to není vymoženost této doby. Za minulého režimu byl rallye jezdec s přezdívkou Cikán a ten se taky choval jako King. To jen tak, koho znám. Jinak je historie plná světových hvězd, které bys v provozu potkat určitě nechtěl.
Já si taky kdysi myslel, že závodníkovi je a musí být vlastní pokora, sebeovládání a vyrovnanost a že to jsou vlastnosti, které vedou k výsledkům. Teď, v padesáti k tomu můžu napsat akorát; ALE HOVNO! Nevyhráváš, zabiješ (obrazně) a jsi zase první. A neubrzditelné ego? Symbol třetího tisíciletí.
Dneska má většina společnosti představu, že žít se má ve stylu desetiletého cikánka z pasťáku: já si budu říkat každému co chci, zlobit a urážet každého jak chci, lhát jak chci, škodit, ubližovat a ničit jak chci, brát si od všech co chci a přikazovat všem co chci, ale běda, jestli tohle zkusíte někdo na mne...
To jsem se teda rozčílil :D No tak k tomu ještě napíšu něco o tom Porsche jak vybrzdil hasiče, jistě si vzpomenete. Možná tím trochu riskuju, ten člověk má přímé vazby na lidi, kteří vykonávali vládu pro Krejčíře a na druhou stranu jsou mu vázáni lidé postavení skoro nejvýš ve státní správě.
Nejdřív musím napsat, že si dokážu představit, že ho (řidiče Porsche) hasič-řidič chtěl srát a školit a v podstatě konflikt spustil. Už dávno jsem ztratil iluze o tom, že hasič je férový chlap nad věcí, který unese všechnu tíhu světa. Možná je mezi nimi větší procento psychopatů, než je průměr ve společnosti, ale já se nedivím. Kdo z obyčejných lidí chce chodit do práce, kde seškrabujete uhelkou rozmašlované dítě ze silnice, nebo jdete do baráku, který může každou chvíli spadnout a vytahujete z něj lidi? Takže tím, že jsou hasiči ochotni a schopni takovou práci dělat, zaslouží si do určité hranice nedotknutelnost i když někteří z nich hovada eventuálně mohou být. A tu nedotknutelnost řidič Poršáku prolomil.
O řidiči Porsche jsem z volně dostupných informací na netu vyčetl a poskládal, že byl (je? měl? má?) ve firmě, která realizovala státní zakázky a byl obžalovaný z předražování těchto zakázek. Soud konstatoval, že se předražování neprokázalo. Poté měl být kuchařem v hotelu (ano, jedna a tatáž osoba) a následně provozovatel VIP restaurace.
Jeho bývalá manželka vedla hotel a dnes vede město (za stranu, která je v absolutním rozporu s dříve prezentovanými názory této ženy). Mimochodem; ta žena byla dříve s největší pravděpodobností muž. Jak jsem na tuhle píčovinu přišel? Před mnoha lety něco na netu okomentoval ještě jako muž a někdo na něj reagoval a přitom jej oslovil jménem. Potom účet tohoto muže zmizel i s jeho příspěvky a komentáři. Zcela náhodou jsem po letech narazil na zmíněnou diskusi a tam bylo vše, jak jsem si pamatoval, pouze účet ze kterého byl příspěvek napsán již svým jménem nazvala a spravuje zmíněná žena. K tomu ještě; že má kamarádku, starostku, která s určitou pravděpodobností byla také muž a to zase odhaduji podle nohou. A ta starostka má chlapské nohy, tak moc, jak jsem to na ženský nikdy neviděl.
Otec vybržďovače je údajně jaderný vědec.
A když byl ohledně vybržďování řešen, tak se k tomu vyjádřil: "... Buzeranti​ ​na úřadu to zařídí..."​
Tak​ ​je to egoista, který nezná míru? regulérní gauner? nebo třeba zpravodajec, který je nedotknutelný? nebo jak to je?
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
stř zář 25, 2019 8:09 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Krocan: odjakživa tvrdím, že tenhle ten český bordel je dílem spiknutí homosexuálů. Asi jsem xenofob. Co se týč závodění, super film: Rivalové https://www.csfd.cz/film/301401-rivalove/prehled/, kde je taková sonda do inteligence jedinců. Na jedné straně bohém a bezmozek James Hunt a na druhé Niky Lauda (jak ho neměli rádi když vzdal v GP Tokio)
stř zář 25, 2019 9:23 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Co to je vratama napřed???
stř zář 25, 2019 11:38 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1491
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Asi drift, dveřmi dopředu?
čtv zář 26, 2019 6:32 am

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1491
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

To je punk, eŠeLkou do Francie s autem, ale pěknej kousek https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/c ... PWjBCK-dpE
pát zář 27, 2019 7:41 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

taky jaem cumel jak pero na to malem se mu to ale povedlo,co chybelo a byl ve F,tam jeste dnes jezdi Avie(saviem).Minuli tyden jsem videl v Marseille R5 treba :D
pát zář 27, 2019 5:28 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Keď typek s mobilom v ruke prehliadne že je pred ním križovatka v tvare T, typek ani nebrzdil 🙈🙈🙈


Obrázek

Obrázek
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát zář 27, 2019 9:15 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ty zádržné systémy na chodníku, tam máte standardně? :D
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob zář 28, 2019 9:31 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Parkuje jak rika dopravni znacka,,parkovani kolmo,, :D
sob zář 28, 2019 10:11 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

ironie osudu :23-letý řidič kamionu :thumbud: tentokrát dobře zareagoval po střetu s os. vozidlem, nicméně vzápětí byl jiným řidičem "potrestán" :wall:
https://tydenikpolicie.cz/ridic-kamionu ... -internetu
chybí informace jestli už tam byl výstr. rojúhelník, nicméně že se ženská (viník) schovala za svodidla tam je -možná tam nestihla dojít
sob zář 28, 2019 10:54 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

M.Z - to je odpadkový kos, betónový , bo cigosi kovové kradli a dávali do šrotu :hvizd:


Obrázek
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob zář 28, 2019 5:14 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kasty a 74 hostů