Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Peter, veď píšem že komory plný :wink: Rozpustit ideál ale někdy to nelze a nevejdeš se :think:

Ajo takle kmitat :D No prostě to jinak naložit nejde, i na vleku mám přesah i 2m :think: Eště doplním, že si to kluci pak tou hydraulikou do sebe zase stáhnou a máš to tak šprajclý, že se to nehne, ale vozí se to tak normálně, nic nelegálního :wink:


Jak píše adjunkt, kdo ví a vlek je taková k*rva, že je to hned, vůbec jak sbíráš dřevo, tak klid MTS440 :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv zář 09, 2021 7:20 am

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jožin, necouval jsi zase přes ruku. 😀😀😀 Jsem se vzbudil a kontejner nabořený. Hrdina odjel.☹️
Obrázek
čtv zář 16, 2021 10:41 am

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Joža couve přes ruku na obě strany :mrgreen: Ten je ale zvyklej :lol:

To spíš didi někam ohejbal cisternu kam neměl, taky přes ruku a dopředu :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv zář 16, 2021 12:28 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Prouza :doh: , když něco dojebu nemám problém se přiznat. Toto není ten případ. No ještě dobře, že líznul bečku, mít ho v kabině tak to by mě sralo víc. No už to zpravili tak vše ok.
čtv zář 16, 2021 1:15 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Didi,me bys poznal.nejprve bys zhucel z postele,jak bych ti upral do kajuty.az na podruhe bych orval tu becku.jinak pres ruku jsem uz docouval,bo vtech vyjebanych spiglech neni nic videt,nevim jak to dokazali .bavim se o plachte za tim.
čtv zář 16, 2021 6:05 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

didi, co ti na to řekli na firmě??? Zrovna v pondělí jsem byl u garážmistra, když řešil nabořený návěs. Někdo do kolegy nacouval a ujel. :D :D :D Prvotní oprava v D 20litrů na dojetí do CZ a ještě oprava doma. :wall: :wall: :wall:
Už jen kvůli tomu se nerad vzdaluji od auta a mám negativní reakce v jiném vlákně tohoto fora. :cry: :cry: :cry:
Ještě edit: Majitel, po garážmistrovi chtěl vědět, proč řidič nemá viníka a nezavolal policii. :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv zář 16, 2021 9:40 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ať zavolám policajty a mám protokol od nehody. Fotky jsem poslal, poslali mě k lanferovi do Frankenthalu, tam se tím nemazali. Najel jsem na dílnu a za hodinku odjížděl opravený. Nedělali z toho žádnou vědu. Kdyby tam nebyla ta kovová zkruž tak to jen líže a by se nic moc nestalo. Ono ten obal je tenký a pod ním je izolace. Hlavně že nepromáčkl vnitřek, to už by byl průser a drahá sranda.
čtv zář 16, 2021 9:49 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Já spal a popravdě to zjistil až ráno. Nebyla to žádná pecka. Tak nějak ve spánku se mi zdálo, že se auto trochu zhouplo a slyšel jsem vedle sebe nastartovaný motor a bouchání dveří, ale byl jsem utahaný jako kotě a vůbec mi nedošlo, že se o mě někdo otřel. Nejsem první ani poslední. Však víš jak to na těch parkovištích vypadá, ono kolikrát vyjet, najet je o nervy. Ještě, že mám takového prcka. S tím se většinou nějak vejdu.😀
čtv zář 16, 2021 10:00 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No já jsem takto taky spal a ještě jsem si říkal, proč když vyměňují dvojkaři kartu, to nechcípnou. Ráno jsem věděl proč. Mastná stopa od nádrže až před kabinu a do toho ještě bonus, 3x like na plachtě. :wall: :wall: :wall: Od té doby když soused nastartuje, jsem v pozoru.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv zář 16, 2021 10:21 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ja znam cloveka co zahacil o odstavenou vrtuli,na schweru co stala.skoda v milionech.on par korun.
pát zář 17, 2021 1:44 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jinak klobouk dolu pred tvym tvrdym spankem.me nekdo bouchne dverma do spiglu treba a nespim.nebo otevre vrata na navesu,jak to lupne.ja to vnimam.mozna to je tim ze celorocne sibr v noci pootevreny,ja bych zabedneny neusnul.
pát zář 17, 2021 3:45 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tak konečne tento týždeň za mnou. V utorok my chceli vybrať naftu , ale boli to amatery, dosli starým passatom, hrkali, zobudil som sa, a vystrčiť hlavu , vytiahli hadicu z nádrže a asi 10l poliali po zemy, z nádrže inak nevzali nič . No a zo včera na dnes my slukli Rz z ťahača, prednú aj zadnú, ráno o 5 som mal vyjizdet, no pruser. O 1.10 tam ešte Rz boli, bol som curat, tak auto obliezam...takze ráno na cajtov, dostal som papierové Rz a po 9h som s veľkou slávou vyjel... u nás bych dostal rovno nové Rz a tu dostanem take iste. Vraj, to je normal už... k tomu sa vraciam z vykl, po diaľnici frcim 85, s prava sa chce pripojiť nejaký Hyundai agent starý pekac, uhýbam do ľavého pruhu, on dlapne na brzdu, a skoro zastaví, ja sa vratim do svojho pruhu, dojeme má, vyklikáva diaľkovými, začne predbiehať, ruka z okna a flákač... nejaká mrdka albánska to šoférovala...to Švédsko sa fakt pokazilo... cajti nerobia nič, mrdky černé chránené jak národný poklad a kriminalita tu veselo rastie a nikto s tým nič nerobí...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát zář 17, 2021 6:35 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

peter gasparovic... dokud se masově nerozšíří nová společenská hra : picni si svoji sv-i , nic se nezmění , až začnou lidi umírat, už bude pozdě a ono to přijde .....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát zář 17, 2021 6:48 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Martin 440 - jojo máš recht

Teraz písal šéf, že cajti našli obe značky, bolo s nimy urobene smecko s navesom... Viac neviem...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát zář 17, 2021 9:37 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Hele lejťáci..

https://www.cumil.tv/co-sa-deje-vo-vnut ... dxRQ6o3VG8

Ale je to jen simulace :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned zář 19, 2021 7:37 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 9 hostů