Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Nekecej.minule si smal ze ho nekdo drzi dvema rukama.ja pokud to jde drzzim ho taky dvema.at jsem ve strehu.pilot F1 ho tay drzi pevne..typicky ostravsky tdickar ho drzi malickem a je naklonen na slartrpaku...tam je spatne uplne vse.jako sranda stim snehem to nebyla,stat tam Policja na vyjezdu jdu to nahlasit ja stim nemam problem.navic ten kipper to mel jak na dlani,vse musel videt
pon úno 01, 2021 8:59 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

...kua to musí byt ale poštěvák,když ho držíš dvouma rukama... :twisted:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
pon úno 01, 2021 11:34 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jak vjezd do Csad..se rikalo kdysi:-)
úte úno 02, 2021 7:38 am

Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Dnešní píchlé kolo. Zatím vede, tenhle dojel určitě nejdál.
Obrázek

Obrázek
úte úno 02, 2021 6:56 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jako taktika to je dobra.jak tu pneu uplne vyzujes,disk sundat uz je brnkacka,pak rovnou do srotu snim.:-)
úte úno 02, 2021 7:24 pm

tatrák pája
Příspěvky: 375
Registrován: úte črc 01, 2014 8:57 am
Bydliště: praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Zalepit a hurá dál. disk srovnáš kladívkem :D
úte úno 02, 2021 8:22 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Nebylo kde zastavit... Není od CEE? :)
úte úno 02, 2021 8:31 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Myslim ze neni.maji jiny odstin.on by jel dal urcite kdyby auto predjizdene neblikalo jak jeble..
úte úno 02, 2021 11:17 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Kdysi mi bouchl balon přední pravý na vleku(3.os. Panav sklopka) a zjistil sem to až pohledem v zrcátkách,že se vlek nahnul na pravou stranu,jinak jsem nic necítil ani neslyšel,kdyby se mi to nestalo,tak tomu nevěřím...Bylo to v kopci nad Slavkovem,kde se fakt nedá zastavit,sjel jsem dolů na benzinku a jak to jelo po těch drátech z kostry,tak se ani tomu disku nic nestalo,mám ho tam dodnes...
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
úte úno 02, 2021 11:47 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ty holandania na bicykloch sú strašný kokoti🙈🙈🙈 to snáď nieje ani možné. Nekukne vpravo, vľavo, nič, proste ide 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ že tam auta sú, nezáujem. A jak sa na tom prechode rozčuľuje, to je akurát vyliezť z auta a nafackovat mu🙈🤦🏻‍♂️🙈🤦🏻‍♂️ Proste, Holandsko, Belgicko, zem debilov, vždy keď mám na tu stranu ísť, tak sa úplne osipem 🙈🙈🙈🙈

https://youtu.be/E0TJ2psm9qw
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř úno 03, 2021 12:26 pm

Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jak s tím kolem jel daleko, nevím, každopádně dojel až na firemní plac. Jo a je to cééčko.
stř úno 03, 2021 1:13 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Peter.holandan je kokot i bez kola.natoz na byciklu...absolutni prednost,jede jak dement do rondlu po te stezce,jak ho nevsimnes x metru pred rondlem tak to je na unfal.debilismus u me ty jejich predpisy.co je lepsi pro nasi planetu?at zastavi lkw,60t legal,nebo cyklista..??ja jsem taky chodec,taky jsem cyklista,ja jsem doma.vzivote bych to neprovedl co oni.
stř úno 03, 2021 7:22 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Koukal jsem na tu holandskou kompilaci a mám z toho podobný pocit jako Jožka.. cyklisté bez pudu sebezáchovy a s přesvědčením, že se jim nemůže nic stát... nicméně,jestli v podobném systému Nizozemci žijí,musí přece koukat i na stezky pro cyklouše( a mopedisty) a dávat přednost..
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
stř úno 03, 2021 11:22 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Šoféry to trochu dramatizujú. V skutočnosti sa na NL cestách nič nedeje a cyklistami problémy niesú. Sú oddelený cyklocestami, niesú jebnutý a na bicykloch jazdiť vedia. To, že sa tam nájdu aj debili, ako na tom videu je normálne.

Na cyklistov si treba dávať pozor... ale to musíte všade. Hlúpejších a nešikovnejších cyklistov skôr nájdete u nás doma ako v NL.

Aby to niekto nepochopil zle, ja v NL a celom Beneluxe nerád jazdím a cyklistov na cestách tiež nerád vidím, ale... na NL cestách je nuda. Aby ste stretli takých cyklistov, alebo motorkárov ako s toho videá, budete musieť mať veľkú smolu.

Jedna vec ktorú som si všimol na Holandsku. Všetci jazdia na bicykli. Chodec je len cudzinec, alebo černoch, ktorý sa ešte nestihol naučiť jazdiť na bicykli, alebo si ho nestihol ukradnúť. Casto uvidíte černocha na bicykli, ktorÿ vedľa seba vedie další bicykel. To je černoch ktorý sa už naučil bicyklovať, stihol si už ukradnúť bicykel a práve ukradol další.
čtv úno 04, 2021 1:06 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

To bych netvrdil.ty jejich cyklostezky běžné křižují rondly,ty jak jedeš a dáváš se v právo hodně se musíš koukat ať ho nezajedes,ho jede plne kule, nekouká v levo nikam, sluchátka na uchu....jak to tobě připadá bezpečné a v pohodě tak mám zcela opačný názor.
čtv úno 04, 2021 1:47 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 33 hostů