Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Trpíte profesní deformací

ano
51
53%
ne
15
15%
částečně
31
32%
 
Celkem hlasů: 97

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

nj, co se tyce bezpecnosti silnicniho provozu, je to kolikrat horsi nez naledi :lol:
úte kvě 10, 2011 7:06 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Marcy: on už se bude krotit :D
úte kvě 10, 2011 7:18 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Marcy já bych v tom hledal to dobré,takový tatrovák si rád pojezdí s malým tatrováčkem uloženým na korbě kočárku ve tvaru Tatry,po jistém časovém období rád upraví pískoviště do podoby minipískovny a bude trhat rekordy s modely sklápěček 815 a 148 s1 ........... :wink:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
úte kvě 10, 2011 7:57 pm

Vegáč

Příspěvek

Marcy,tak teď jsem se krásně pobavil,úplně ho vidím :lol:
úte kvě 10, 2011 7:58 pm

Marcy

Příspěvek

Talas.m: Bch mu doporučovala, nebo mě brzo omejou a odvezou.... :D
Pavel 815: No tak kočárek ve tvaru tatry - to neexistuje....já překousnu hodně, ale tohle je moc :D
Vegáč: Na živo je to ještě lepší....tak aspoň nehledí po ženských, no :D
úte kvě 10, 2011 8:06 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Marcy já myslím,že domluvit se s Pepou Dojčiarem,tak bude kočárek Terrno 4x4,v oranžové barvě,s nápisy SUS,ve předu šípák pro případné zimní odmetání sněhu klidně i na dálkové ovládání,v létě případné prohození radlice za sekačku na trávu apod... :lol:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
úte kvě 10, 2011 8:40 pm

Marcy

Příspěvek

A zapoměl jsi, že bude na dálkové ovládání :D ale tak když už, tak já radši toho kolosa :inlove:
úte kvě 10, 2011 8:42 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Nezapomněl,přečti si to znovu...Ovšem kolos to by bylo pro fajnšmejkry,jako vhodný náklad bych ovšem viděl minimálně dvojčata...(na každé lavici jedno podélně) :lol:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
úte kvě 10, 2011 8:44 pm

Marcy

Příspěvek

Asi vyhrabu brýle....sem slepá jak krtek... :D a kuš s dvojčatama :D
úte kvě 10, 2011 8:48 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Možná budu mluvit deformačně ale existuje kočárek s rozmetadlem? :lol: :lol: :lol:
úte kvě 10, 2011 8:53 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Čoveče to by nebylo špatný,přece jenom ty plínky lezou do peněz :lol:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
úte kvě 10, 2011 9:11 pm

Uživatelský avatar
afro
Příspěvky: 62
Registrován: stř říj 27, 2010 12:22 am
Bydliště: Vyšný Kelčov

Příspěvek

:wave: :smich:
úte kvě 10, 2011 9:45 pm

Lukas L.
Příspěvky: 324
Registrován: pon srp 30, 2010 11:55 am
Bydliště: Letonice

Příspěvek

tak já jelikož jezdím s Tatrou 815 Cas,tak když na někoho chci zatroubit tak pořád hledám čudl vedle spojky a když už na někoho troubím tak se leknu proč na mě trubí osobák,o řazení s meziplynem se ani nebavím,taky v osobáku bojuju potom chvilku s řazením,při couvání jede felda dopředu ale měla couvat.taky když najedu na dálnicu se při projetí první mýtné brány leknu že nic nepípá.
při startování u feldy automaticky šlapu na plyn,jezdím bez pásů páč v tatře nejsou.páčku blinkru hledám na palubovce.zařazenej kvalt v osobáku taky nenechávám.po celodením ježdění v tatře sednu do feldy,rozjedu se a najednou si připadám jak v ráji :P ,nic neřve,všechno jde lechce,hraje rádio,a hlavně se nic netřepe a neskáče :lol:
a kámoši se mnou už nechcou jezdit protože zvyklej jezdit zkratkou do jedné dědiny do družstva s tatrou po polnačce abych nemusel objíždět celou dědinu sem to tama vzal s osobákem a borci mě proklínali ještě týden potom :twisted:
a když už se mnou někdo jede tak je ze mě na prášky protože znám široko daleko všechny družstva a farmy jelikož vozím Sam a Dam jenom tam a říkám jim kdo tam s čím jezdí,kde se vypouští vývěvou a kde mě vyprázdníjou čerpadlem kde se blbě najíždí,kde je jaká vrátná :P
úte kvě 10, 2011 10:59 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Talas.M & Marcy: Mam doma tu plastovou T148ku S1 oranzovou, po pridelani nejakeho vyssiho madla je to jako kocarek vyuzitelny :twisted: Ale to rozmetadlo by se muselo dovyrobit :roll:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
stř kvě 11, 2011 3:33 pm

Marcy

Příspěvek

Mykesh: Ej díky.... :D s tím rozmetadlem to nebude problém...on si zas vytáhne krabice s těma jeho serepetičkama a nějaké vytvoří :D :D :D
pát kvě 13, 2011 9:08 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů