Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

mysas
Příspěvky: 9
Registrován: ned čer 05, 2011 10:06 am
Bydliště: ostrava

Mám k vám úctu

Příspěvek

Ahoj kluci.jsem tu úplně nový a když si to tak všechno procházím.tak smekám.Dělet dnes řidiče není žádná p......l.
Nejen plno oprávnění,ale šofér musí být i poloviční právník.
Jezdil jsen převážně tatry sklápěče,a hodně autojeřáby.Pak nějaké 3,5 a 5-ti tuny.Uvažuju se zařadit mezi vás.
Nešlo by napsat i nějaká pozitiva i když těch asi moc nebude.ale kdyby jo tak díky.
pon čer 06, 2011 8:45 am

Uživatelský avatar
Griffin
Příspěvky: 859
Registrován: sob srp 08, 2009 9:38 am
Bydliště: Považská Bystrica

Příspěvek

Pozitiva?? :D no... tych veru moc nie je :( ssnad len jedno z mala je, ze ti nikto nestoji za prdelu a nehladi ponad plece ako robis svoju pracu :wink:
Pre mna ma tato praca vela pozitiv, ale nerobim to koli peniazom tak som schopny ich dobre vnimat :) Robym to preto lebo ma to bavi, mam rad kamiony a je to z casti aj moj zivotny styl. Ma to vela nevyhod, ale snazim sa ich az tak intenzivne nevnimat, aj ked su chvyle kedy by som s tym prastil, predsa to tak lahko nejde :) Zalezi aky vztah mas k tomu ty, musis zhodnotit pro a proti a rozhodnut sa :)
Ja ti mozem len zazelat vela stastnych km po europe a stastne navraty domov. :wink:
Scania R420 r.v.2008 + Krone Profiliner r.v.2008
pon čer 06, 2011 11:05 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

zivit se volantem ma jen sama negativa a socialni nevyhody... ale ten pocit, kdyz nekde jedes nocnim mestem, sem tam nekoho potkas kterej ti ukaze, ze se mu libi jak mas vyzdobeny auto, kdyz se kazdej den probouzis nekde jinde... to je proste bomba, jsou to strasne krasny pocity, ale je otazka, jestli jsi ochotnej to vymenit za beznej zivot, kdy si muzes planovat, jit odpoledne s zenskou ven, vecer s kamosem na pivo.....
pon čer 06, 2011 6:10 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

člověk musí bejt hodně magor,aby tohle dělal, ale dá se najít kousek hezkýho. pak si člověk uvědomí za co všechno je zodpovědný aniž by tpo mohl ovlivnit a je po náladě. :wink:
ty okamžiky kdy mě matka nutila k učení a já oponoval tím,že budu jezdit a že to nepotřebuju, ty se mě vracejí čím dál víc.
jak píše Karol, pro někoho životní styl,koníček, pro mě to byla forma získání peněz i když to neni kamion. zajistit rodinu. odešel jsem zkrz to od hasičů, to bylo povolání mého srdce....a dobrovolně je i dodnes i když to bylo s přestávkou
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pon čer 06, 2011 7:39 pm

Uživatelský avatar
schimi
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 898
Registrován: stř říj 21, 2009 11:46 am
Bydliště: Příbram

Příspěvek

a těch lidí, co tady na fóru víc napsali, než nakroutili volantem,co toho víc nakecali než nacouvali,těch je tady hodně a neberu je jako řidiče,ale jen jako nicky na truck fóru :(
Brandon Walsh
pon čer 06, 2011 9:25 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

konkrétně ??? já to dle nicku nepoznám, tak by mě zajímalo jak to jde ?
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pon čer 06, 2011 9:26 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

schimi:Nez pujdes priste k PC tak si foukni do trubicky a pokud nafunis vic jak 2 promile tak ho ani nezapinej :wink: :x
...Moje práce je mým domovem...
pon čer 06, 2011 9:28 pm

Pawel
Příspěvky: 457
Registrován: pát led 28, 2011 6:11 pm
Bydliště: Velké Žernoseky

Příspěvek

Já teda uctu mám,třeba když jedu osobákem po hlavní a je velkej provoz a vidim jak náklaďák nebo kamion stojí a dává přednost tak zastavim a pustim ho,a jak psal Globe když jede nakej pěknej kamion tak tomu řidičovy dám palec nahoru
Prostě ať všichni víte,že né každej na vás nadává :wink:
Naposledy upravil(a) Pawel dne pon čer 06, 2011 10:17 pm, celkem upraveno 3 x.
Daf xf euro6 480
R I P Škoda Felicia 1.3 MPI 1997
Škoda octavia 1.4 TSI style plus 2016
Instagram pavelladnak
pon čer 06, 2011 9:28 pm

Žorž.FH12
Příspěvky: 1054
Registrován: stř črc 01, 2009 12:53 am

Příspěvek

Tomu se říká "truckeři sobě " v praxi :D :cry:
chování šovců k sobě a ta soudržnost v šoférské komunitě bylo jedno z těch větších ,nezanedbatelných a krásných pozitiv na této práci ..
Dnes si tohle pozitivum můžeš v drtivé většině případů odečíst a přesunout do negativ :roll:
pon čer 06, 2011 9:30 pm

Uživatelský avatar
schimi
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 898
Registrován: stř říj 21, 2009 11:46 am
Bydliště: Příbram

Příspěvek

schimi:Nez pujdes priste k PC tak si foukni do trubicky a pokud nafunis vic jak 2 promile tak ho ani nezapinej
ty jsi přesně ten "řidič", které jsem měl na mysli. Sorry, že jsem na tebe zapomněl. Ještě koukáš holkám pod sukně na základce, nebo pořád leštíš "tatíčkovo autíí"?
Brandon Walsh
pon čer 06, 2011 9:32 pm

soulcheck
Příspěvky: 625
Registrován: čtv lis 05, 2009 4:02 pm
Bydliště: Hostim

Příspěvek

schimi: jakej má příspěvek Ondry souvislost s tím jakej je řidič??? už to nehul a jdi radši spát...
pon čer 06, 2011 9:34 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

schimi: Nalitano v Euro Truck Simulatoru mam urcite vic jak ty,tak nevim kdo je "vetsi sofer"
btw: Jedinej kdo tu blbe keca ses ty.
A samozrejme holkam pod sukne koukam a potom "lestim" o 100šest.
...Moje práce je mým domovem...
pon čer 06, 2011 9:39 pm

Uživatelský avatar
Zoli
Příspěvky: 306
Registrován: čtv úno 17, 2011 8:22 pm
Bydliště: Galanta

Příspěvek

mysas: u mňa je to takto: keby som počúval rozum tak by som do toho nesiel, človek musí bít fakt právnik, kvôli všelijakým drbnut.ý.m zákonúm ktoré se každý pól rok mení, jednou nohou si buď v base alebo v "drevenom spacáku" :lol: , ale kedže ja počúvám to čo mi srdce diktuje tak to chcem robiť aj napriek tým rizikám. Som optimista takže doufám že sa situácia v doprave a práca vodičov zlepší. :wink:
IVECO eurocargo - HOBBY and DRIVER
PEUGEOT 307 SW - driver
pon čer 06, 2011 9:44 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

A abych napsal taky neco k tematu: Zastavam presne ten nazor co Globe.Jezdeni ma svoji velkou romantiku.Jsi proste vicemene sam sobe svym panem,ale ten cas co tomu obetujes za to asi nestoji.
...Moje práce je mým domovem...
pon čer 06, 2011 9:46 pm

Žorž.FH12
Příspěvky: 1054
Registrován: stř črc 01, 2009 12:53 am

Příspěvek

-Ondra- Když to vezmeš na druhou stranu v hodně "normálních "zaměstnání taky děláš v dnešní době tím stylem že si rád že se večer doplazíš domů, dáš krmivo a alou spat .. kolikrát není rozdíl v tom jestli tohle procesí provedeš doma nebo se odkulíš za sitze dozadu :D
Srovnávám s ježděním stylem free véékend pro upřesnění :)
pon čer 06, 2011 9:50 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: didi a 57 hostů