Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jak to norsko nekdo vyhledava,at tam jezdi.Za me to je v zime oprus.Ale furt je plno takovych co ti bude rikat ze to je bomba supa tam,tak se s nikym nehadam.Ten kolega se schwerem je komplet vybaveny z norska,tudiz nic lepsiho neexistuje.Kolik to stalo ani se neptam ,neni to ma vec.Uz jsen nastartovat to jeho auto je problem,po 30min pauzy a vice musis pokazde foukat do alkohotestu co tak je origo,jak jsi pod vlivem auto nechytne....Fajn priplatkova vybava :D
Neřeším...
čtv led 05, 2017 12:11 pm

Uživatelský avatar
Dencoy
Příspěvky: 167
Registrován: sob dub 10, 2010 4:59 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Tuhle libůstku už pamatuji na prvních Volvech "Číňanech", tehdá jsem stál snad s prvním Dafem XF 105.460 v ČR který jsem si dovezl jako předváděčku z D. Bylo léto, ráno o 5h vzhůru bo slunce už pere jako v poledne, sedím dělám snídani a přijde ke mě originál švéd jestli bych mu mohl fouknout, říkám coooo??? A on ať jdu s ním, byl malej a postarší a hlavně rodilí švéd, aspoň podle vzhledu teda, tak jsem se ani moc nebál, on ať vlezu nahoru a obešel auto z druhé strany, velezli jsem nahoru podal mi "trumpetu" a jestli bych mu foooknul že potřebuje jet a že si dal večer "pár" piv :D :D . Fouknul jsem, na přístrojovce se rozsvítila nějaká zelená kontrolka a on říká....zkus nastartovat...brrrm....aaaalllll right :D Dal mi dvě hnusný devíti voltový piva a já šel posnídat. Tehdá jsem byl ještě mladej a pitomej, dneska bych už nikomu nefouknul, může z toho být pěkný průser! Ale u dnešních nových auto tahle fičura funguje nejspíš už na daleko jiném dokonalejším principu.
čtv led 05, 2017 5:00 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kazdopadne jak mas v kuli,tak to nic neresi,vytahnes to ven a foukne do toho nejaky strizlivejsi kolega nez ty.A muzes v klidu odjet.
Neřeším...
čtv led 05, 2017 5:17 pm

Uživatelský avatar
Dencoy
Příspěvky: 167
Registrován: sob dub 10, 2010 4:59 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Ja prave myslim ze dneska uz to funguje jinak, ze ma tahle ficura nejaky cidlo a senzory na rozpoznani cehosi a ze to ma nejakou pamet kde si to pamatuje urcite hodnoty urciteho sofera, neco podobneho jsem kdysi zaslechl, ale jeslti je to pravda nebo nejaka smyslena blbost netusim.
čtv led 05, 2017 5:27 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Obrázek
BES - běs
čtv led 05, 2017 5:36 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To nevim.Osobne jsem mu do toho foukal,i kdyz jsem nemusel,on byl strizlivy stejne.A chytlo to.Vypada to jak stara nokie 5110 od pohledu,nejaky kabel ktomu vede.
Neřeším...
čtv led 05, 2017 5:39 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř kvě 08, 2019 12:32 pm, celkem upraveno 2 x.
čtv led 05, 2017 6:13 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak ta kamera snima udaj z tachografu,mysleno km.,stav.Vim o jednom co jel pul svajcu na magnet a misto 320km v tranzitu I-D tam mel asi 200 :shock: (debilismus nezna meze)
Neřeším...
čtv led 05, 2017 6:19 pm

Tommy66
Příspěvky: 269
Registrován: sob pro 01, 2012 7:30 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

S tím foukáním....překvapilo mně když jsme v Helsinkách vyjížděli ráno z trajektu tak cca každému 5-tému řidiči dávali foukat
sob led 07, 2017 7:50 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

vsak at se fouka cim vice tim lepe.
Neřeším...
sob led 07, 2017 8:00 pm

Uživatelský avatar
Dencoy
Příspěvky: 167
Registrován: sob dub 10, 2010 4:59 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Souhlas, jen houšť :thumbud: , 50% ridičů má načatýho lahvoně ještě než se mu zastaví odstředivka :D

Pokud pluješ do Helsinek ( nebo do Hanko ) z Rostocku nebo Lubecku tak máš čas se ožrat a i vystřízlivět, tuhle plavbu jsem nesnášel, to už bylo moc dlouhý, na Superfastu když ještě plaval tak jsi se stačil jenom ožrat, vystřízlivět už neee :D , ten byl moc rychlej, fajn vzpomínky, ale popravdě Finsko jsem moc nemusel, ale byl jsem tam jenom párkrát, takže jsem jeho hezčí stránku třeba nestačil ani poznat.

Jinak jak tak koukám z okna svého domova tak jsem kluci rád že sedím doma na prdeli :D
sob led 07, 2017 10:29 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak vytahni V8 4.5i a protahni kone.Idealni auto na zimu,Motor dva metraky v predu a pohon zadnich kol :D .Jak plijes z NLdo GB,taky tam sedis 16h,takze nasrot kazdy druhy,taky jsem fukal holandanum hned ze startu .
Neřeším...
ned led 08, 2017 10:10 am

Uživatelský avatar
Dencoy
Příspěvky: 167
Registrován: sob dub 10, 2010 4:59 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Neblazni, V8 spinka a ja na ni pracuji, popravde je to prvni sezona co jsem ji odstavil a je to pro me dost drasticky, ale tak jsem zvykly z motorek, jeste mesic a snad se zacne pocasi lepsit, asi budu muset vyrazit do prace aby to rychlejc utikalo :D

Jinak jak pises, idealni auto na blbnuti v soucanym pocasi :twisted: , ale zase rvu do uprav dost penez a nerad bych to nekde rozstrelil, to je hned ani clovek nevi.

Do Hanko jsme plavali 36 - 40h, tak si nektere truckery urcite dokazes predstavit :)
ned led 08, 2017 10:48 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jak spinka?Moje baba to neresi,vyjede z garaze natankuje a vali na shoping.Jezdi to denne,spis si myslim ze tomu vice uskodi jak to vice stoji(ztvrdle gufera,trubka zacne tect,atp) :D ,Mas to cele v cestine to menu?Na me to jen sprechti,kdysi jsem to chtel nechat prehrat ale uz to mr.dam.kupil jsem radeji nove zimni pneu :D
Neřeším...
ned led 08, 2017 11:07 am

Uživatelský avatar
Dencoy
Příspěvky: 167
Registrován: sob dub 10, 2010 4:59 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Hele nevim, 6er mi je lito tahat do sracek, u jinych bmw jsem to neresil, kdybych mel 7er tak s tim asi taky jezdim, 6er uz mam vice mene jako vikendovku, gufera me stejne cekaji, trubka se udela pritom, a vlastne vsechny neduhy n62.
ned led 08, 2017 11:33 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 15 hostů