Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: ZIMA

Příspěvek

martin - zima my vadi v europe,nie tu na severe🤷🏻‍♂️ neni to ani o vzruseni, ani o tedeickaroch, nevadi my ani tma 🤷🏻‍♂️ hold to tak mam no. v lete ma sere provoz,horko, okupes sa uz z teba tece pot... zima je kludnucka,na pohodu, nie som plateny od faktury ani km, ked niekde stojim kvoli zavretej ceste niekolko dni,tak my to je fuk,prachy idu a to je hlavne😉👍🏻
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob led 26, 2019 11:42 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: ZIMA

Příspěvek

Jo kazdy to mame jinak. Ja mam nejradsi jaro:)
ned led 27, 2019 12:23 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: ZIMA

Příspěvek

Ono je to těžko. Zaleží kde jezdíš a hlavně s čím. Osobně jsem spíš teplomil a obecně platí, že v zimě je toho víc na práci, tak i tak zima má něco dosebe. A tím že ty zimy jsou čím dál slabší chápu, že někdo uvítá změnu v podobě jízdy po zasněžené cestě. To si užívám s naloženým autem i já. Ale říkám- jezdím po německých, většinou dobře upravených cestách, kopců minimum a když tak fest rozsolené. V Česku už to vidím jinak. 20cm sněhu na cestě a nikomu to nevadí. Auta rozházené po škarpách, kamiony neschopné se vydrápat na sebemenší kopec... To už je jiná truckeřina.
Mě osobně na zimě vadí ta kosa když musím ven z budky (oblékání), věčně po kotníky v blátě (stavby, skládky, naše firma), při sněžení nebo mrazu sundávat ten led z plachty, zasněžený senzor na rozestupový tepomat a při jasném počasí zase to nízké sluníčko co oslepuje. Naopak miluju, když je venku slota a já se na fajront natáhnu do postele, bufík běží, pustím si "letecké katastrofy" a v klidu poklimbávám 8)

V létě je pomalu do desíti večer světlo, vedro... to už není ono :D
ned led 27, 2019 1:01 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

no jenze ta jina truckerina jak pises to je nase realita v CZ.silnice zamrdane,uzke krive,nikdo za nic neodpovida,jak lehnes do skarpy vzdy to je tva vina,ne silnicaru,jel si dvacet km a lezis?Mel si jet deset kmh.Hotovo smitec.Vtom vasem Valaskem Halenkove nikdo cesty neuklizi,k cemu ze jo,tam lide nejsou shopni se udrzet na nohach kdyz jsou po ceste,a ne nejaky prazdny truck to tam vypadas uplne jak debil.Ja mam ze zimi respekt,nedelam machra,nejezdim svizne jak nekteri,s lopatou ani retezy problem nemam,uvazuji pri parkovani tzn na noc pokud mozno z kopce,nezalomen jak sip,dokud jsou gumy teple rozjezdim si to po sebou,posyp mam taky pytel skvary z domu ale i tak,proste na tom nic bomboveho nevidim to je cele.Ted jsemchrapal u Dunq.ted to tam je myslim zavrene uplne smer GB a do rana jsem mel na strese 15cisel mokreho snehu co primrznul,hodinu jsem chodil po strese s lopatou...
ned led 27, 2019 1:54 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: ZIMA

Příspěvek

Tak jasné. Ježdění s prázdným autem tady po valašsku je v zimě maras. O tom žádná.
ned led 27, 2019 2:42 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: ZIMA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne čtv led 31, 2019 7:49 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned led 27, 2019 3:02 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: ZIMA

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř kvě 08, 2019 12:26 pm, celkem upraveno 1 x.
ned led 27, 2019 3:24 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

No a proto mas prece zimu rad,ze si musel vycouvat a znovu :shock: ,to ma logiku...V CZ ani couvat nemusis do minuty do tebe mrdne prvni tdickar a ty jsi vinik,vyresene.S gumama co mame my u nas,bys driftoval na vsech fotkach co tam mas.
ned led 27, 2019 3:54 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: ZIMA

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř kvě 08, 2019 12:27 pm, celkem upraveno 1 x.
ned led 27, 2019 4:24 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: ZIMA

Příspěvek

Fakt jste borci. To jsi chtěl slyšet? :lol:
ned led 27, 2019 5:40 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: ZIMA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne čtv led 31, 2019 7:49 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned led 27, 2019 6:07 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

No ja se se zimy taky neposeru.Retez zvednu levou rukou,Ale vypisovat tady ze to je super me pripada hloupe,to je cele.A hlavne nedelam machra.
ned led 27, 2019 7:11 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: ZIMA

Příspěvek

sof :thumbud: :thumbud: :hands:

NakejMagoj.. taky sem to tam zažil :wink: všichni z toho hotový :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned led 27, 2019 7:22 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: ZIMA

Příspěvek

Jaká je vůbec v Anglii zima? Já tam byl asi jen v létě nebo jsem o tom nepřemýšlel.
BES - běs
ned led 27, 2019 7:26 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: ZIMA

Příspěvek

chalani sak nikto nepise ze ste amatery a my machri🤦🏻‍♂️ niekto jazdi hore a niekto dole,hlavne aby sme sa vsetci vratili domov v poriadku. niekoho zima bavi a niekoho nie. Sof to dobre ukázal na foto,su miesta kde sa frci a su miesta kde sa hold i scuva🤷🏻‍♂️ Jozine - ty si stary matador,presiel si kus sveta tak sa hned nedurdi. sam hovoris ze je to o clene medzi sedackou a volantom,viz ten tvoj priklad na vjazde do tej firmy kde ty si vysiel a iny sa tam zasekol😉 ak ma clovek gut gumy a v hlave nejaky ten mozog,da sa prejst hodne😉 tiez som s jednokomorou do kopca cuval,bo po predku som ho nevysiel,vsetko natieklo dozadu a ani retaze nepomohli. ale tak to obcas je, vediet si poradit za pochodu👏🏻👍🏻
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned led 27, 2019 7:30 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů