Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Houba
Příspěvky: 1527
Registrován: ned pro 21, 2008 1:12 pm

Příspěvek

Souhlasím,že tohle je asi zbytečné tady,ale divím se,že nikomu nevadilo třeba tady tohle :shock:,jó,kdybych se tam rozepsal já se Šmudlou nebo Roadem,to by bylo keců...... dokonce ty ho Davide do tohohle tématu přímo směruješ,ale pokud to zrovna otevřel na téhle straně tak třeba usoudil,že je to o autobazarech,Ochcávkách apod.ne?A proto to tam nepsal..........třeba :roll: :roll: :roll:
http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php? ... tart=10335
ned úno 12, 2012 5:15 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Hold to můžou jen ti vyvolení :whaasup:
ned úno 12, 2012 5:49 pm

meloun
Příspěvky: 422
Registrován: sob lis 13, 2010 12:40 pm
Bydliště: žamberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

přesně tak,jak píše David za týden se to smaže a jeto :D :
riksolex:cestu do a ze Špáňa sem taky absoloval stopem,už je to 10let. to sem eště nebyl tak zažranej do tir :D jeli sme 4 a stopovali respektive sme se ptali po benzinkách po dvou a po 3 nebo 4 dnech sme byli v Callele u Barcelony.kámoš nás odvez k lipsku a tam sme začali na vjezdu na dálnici stopovat.přes němec to dopadlo osobním autem a dál přes francii a špáňo kamion.ptali sme se po pumpách každýho kamioňáka kterej přijel estli nás hodí a to i cizých.hlavně nestopuj na dálnici to se nesmí a myslím si že ani na těch vjezdech.ve francii se nám to vymstilo.četníci nas odvezli,naštěstí jenom na nejbližší pumpu.prostě se ptát ptát a ptát a bejt tolerantní když tě vemou a hlavně nesmrdět. ať to dopadne a pak dej vědět. a myslím si že tady nikdo pojede když už ne až do Špáňa tak aspoň do F a dál budeš muset stopovat 8)
ned úno 12, 2012 7:00 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Houba + Radek_s:
Má cenu, abych Vám na to nějak odpovídal? Stejně Vám Vaší konspirační teorii o vyvolených nevyvrátím, ať napíšu cokoliv. A kdyby něco, napište mi do tématu "adminovi a moderátorům", tady to pitvat dál nebudeme. Děkuji.
ned úno 12, 2012 7:48 pm

riksolex
Příspěvky: 33
Registrován: sob úno 11, 2012 11:17 am
Bydliště: Kopr

Příspěvek

michi84: promin, snad Ti toto vlakno nezpusobilo nejakou vaznejsi psychickou ujmu a az bude toto vlakno smazano, tak snad si oddechnes a budes mit klidnejsi spani.. :wink:

Hroch.R420: Diky, samozrejme nebudu spotovat na dalnici vim, ze se to nesmi.. :wink:

fatal_netware: Ja uz mam taky neco projete a to nejen po Evrope.. Dekuji za cenne rady, ono kazda rada dobra.. :wink:

david: Dekuji za schovivavost a jakmile dojedu do cile, sam Te zde pozadam abys toto smazal.. :D
Dekuji za radu ohledne sekci ci webu spolujizda, ovsem ten je neaktivni a ipresto ze ho jiz nejaky ten patek sleduji tak je vpodstate o nicem.. Takze sem zvolil tuhle cestu a kazde slovo, byt i negativni, co se zde objevilo je pro me cenne..

meloun: jednou sem stopem uz byl v Portugalsku, ovsem uz to taky je nejaky ten patek a bylo v jinem rocnim obdobi a za trosku jinych podminek.. Samozrejme klidne jakmile se dostanu na jakkykoliv wifi tak napisu jak na tom sem.. diky. :D
ned úno 12, 2012 11:25 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

psal jsem spolujizda.cz a myslel jsem ale www.jizdomat.cz ...(inu ráno moudřejší večera).
pon úno 13, 2012 7:16 am

meloun
Příspěvky: 422
Registrován: sob lis 13, 2010 12:40 pm
Bydliště: žamberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

riksolex, mi sme taky stopovali v létě,takže pohoda,až dorazíš dej vědět,založ si téma v uživatelských sekcích a poděl se se zážitky.myslím,že nejen já si rád počtu.hodně štěstí a dobře dojeď 8)
pon úno 13, 2012 4:26 pm

riksolex
Příspěvky: 33
Registrován: sob úno 11, 2012 11:17 am
Bydliště: Kopr

Příspěvek

david: jizdomat.cz je opravdu dobry, uz sem si tam rezervoval odvoz na Rozvadov, dekuji za velmi cennou radu..

meloun: samozrejme jakmile budu mit prilezitost kdekoliv a jakkoliv to pujde tak dam vedet..

Dneska v poledne vyjizdim z Kopru a uvidime jak to pujde, mrazy konecne povolily, tak snad dojedu... :D
úte úno 14, 2012 9:09 am

riksolex
Příspěvky: 33
Registrován: sob úno 11, 2012 11:17 am
Bydliště: Kopr

Příspěvek

Dobry vecer vsem...
Tak jak jsem psal, vyrazil jsem 14.02. ve 12 hod z domova smerem Cechy a dal..
Po dvou hodinach kdy jsem se potreboval chytit kdy jsem stal v Novem Jicine u vjezdu na pumpu a vyjezdu do mesta me zastavil jeden ridic TIR smerujici na Prahu, K. Vary... Po asi hodine jizdy a hovoru jsme zjistili ze jsme oba z jednoho mesta a ze dokonce mame spoustu spolecnych znamych... :D Puvodne jsem zamyslel jet na Brno a potom dale ale prehodnotil jsem situaci a rozhodl se svezt se s Jirkou az do Prahy na benzinu kde udajne tankuji vsichni kamiony a ze tam urcite nebudu mit problem chytit dalsi odvoz na Rozvadov.. Jeho tip byl ze budu cekat maximalne 30 minut.. Ptam se kazdeho ridice a od kazdeho dostavam slusnou odpoved a toho si cenim.. Ovsem za celou dobu neprijel jediny ridic ktery by na Rozvadov jel.. Po hodine a pul me jeden ridic dokonce nabidl jizdu do Rima.. :D Nabidka to velmi lakava, musim priznat, ze svezt se do Rima by bylo fajn ovsem musel jsem odmitnout.. Pri mem stesti, kdybych jel do Rima nenasel bych nikoho kdo by tuto trasu jel... :D

Registroval jsem ze spousta kamionu jede smerem na Folmavu a proto jakmile zacalo silneji snezit, jsem se rozhodl prijmout nabidku na odvoz aspon k Plzni na frekventovanou pumpu kde jsme dorazili k 23 hodine a je jasny pri pohledu na parkoviste, ze odtud se asi do rana nepohnu.. Dikybohu tady maji volnou wifi, takze Plzen-Slovice pumpa BENZINA.. Heslo pro wifi je 10x pismeno A. A ja se tedy mohu podelit o zatim nabyte zkusenosti...

Musim uznat, ze od dob kdy jsem naposledy stopoval a cestoval kamionem se toho moc nezmenilo.. Ridici jsou ochotni a na slusny pozdrav a prosbu o odvoz mi kazdy slusne odpovedel a dokonce nekteri poradili nejlepsi zpusob.. Zatim s obema ridici kteri me vezli sme celou cestu prokecali a musim rict, ze sme probrali velmi ruznoroda temata.. Je me jasne ze to nejhorsi teprve prijde, ale prvni den mam skutecne radost a jsem rad, ze jsem se posunul takovy kus.. Este by bylo fajn, kdyby se me povedlo se co nejdrive dostat na Rozvadov, ale mam takovy dojem ze pro nasledujicich nekolik hodin to je naprosta utopie a jen zbozne prani... No co uz, tak snad se zadari rano.. :wink:

No tot asi vse pro tuto chvili.. Dobrou cestu vsem.. :wink:
stř úno 15, 2012 12:21 am

Uživatelský avatar
Mysak Veverka
Příspěvky: 227
Registrován: ned bře 16, 2008 8:10 am
Bydliště: Pardubice

Příspěvek

No ať se daří....držím všechny prsty a nezoufej.......
stř úno 15, 2012 12:40 am

Uživatelský avatar
Mysak Veverka
Příspěvky: 227
Registrován: ned bře 16, 2008 8:10 am
Bydliště: Pardubice

Příspěvek

Je to jak v životě.Někdy si myslíš, že urazíš tři kilometry a ve skutečnosti jsi o 60 km dál.A někdy obráceně.Ve čtvrtek budeš v E......
stř úno 15, 2012 12:43 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Sakra, taky chci bejt v E, tahle zima už mě fakt nebaví!!!
BES - běs
stř úno 15, 2012 12:46 am

riksolex
Příspěvky: 33
Registrován: sob úno 11, 2012 11:17 am
Bydliště: Kopr

Příspěvek

tak se stal zazrak.. za cca pul hodiny vyrazim na Rozvadov.. :D
Ja to vzdycky rikal, lina huba hotove nestesti... :D :D

Mysak: diky moc, presne jak pises.. clovek mini a osud meni.. Ikdyz predpokladam, ze na Rozvadove to bude podobne jako tady a vsude se bude spat, ale uz budu na vychozim bodu ven z Republiky.. :wink:
stř úno 15, 2012 12:54 am

riksolex
Příspěvky: 33
Registrován: sob úno 11, 2012 11:17 am
Bydliště: Kopr

Příspěvek

Pavel: ted takova zima neni.. byla pred par dny, ted uz je to da se rict v pohode.. :D
jinak k tomu E., rekni sefovi, at sezene takovej kseft a kdyby neco sem na Rozvadove.. :D
stř úno 15, 2012 12:57 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

riksolex: no mě šéf pošle maximálně tak do belgie, moje kariéra u frigo firem a teplých krajů zkončila...
BES - běs
stř úno 15, 2012 1:04 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů