Zde je volný prostor pro diskuze členů různých řidičských spolků v ČR.

Moderátor: Foglik

volvo 5
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 14, 2017 12:43 pm

vykrádaní kamionu

Příspěvek

Ahoj kluci teda, převážně kluci nechci zde nikoho urazit-chtěl bych otevřít téma vykradení kabiny kamionu ,přímo výměna tankovací karty a skopírování dekavy-to to všechno se mi stalo ve francii na pumpě ,když jsem si odskočil na 10minut na wc.Samozřejmě jsem měl kamion zamčený,ale dostali se tam a když jsem přišel nic jsem nepoznal až ve španělsku když jsem vytáhl kartu že natankuju ,byla už zablokovaná a vytočeno 1600litru nafty ,ale to není konec chtěl jsem ty natočit na dekavu a ta byla taky už zablokovaná a vytočeno 1490l nafty.Nevím co bude dál všichni od toho dávají ruce pryč škoda činí 120tisíc dovolání nikde ,Máte někdo stejnou zkušenost prosím ozvě te se dík
úte říj 17, 2017 8:26 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: vykrádaní kamionu

Příspěvek

klobouk dolu pred nema za profi praci.udelal to skutecne dobre,aby sis niceho nevsiml,vse to harampadi navi notas ti tam nechal,at si niceho nevsimnes.potreboval jen cas na naklonovani tve karty,pak uz jen tankoval.je to profi prace,o ktere jsem uz psal davno v sekci,,kradeze nafty,,.ze nekdo nechava penizenky,karty v aute je jeho problem,treba na minutu,zlodej ktery te chce vykrast se dobre diva ze jses na hajzl s prazdnyma rukama a yuzije to,je uplne jedno kde pumpa ci parking.ja to delam opacne jak vylezu ven zamknu,vytahnu venku penizenku jako ze pocitam drobny a jdu na pumpu,ten co me sleduje vi ze ji mam u sebe aspon.
Neřeším...
sob pro 30, 2017 10:07 am

mikispider
Příspěvky: 37
Registrován: stř kvě 31, 2017 3:22 pm
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: vykrádaní kamionu

Příspěvek

Možná blbý dotaz, ale DKV karta vždy chce při kazdé platbě PIN? A ten vzali kde?

Jinak z auta si vzdy beru penezenku, karty a váček na drobné eropeníze - v létě to nesu v rukách tak je to vidět, v zimě to strkám do bundy :-)
DAF XF 480 Euro 6 SSC
Pokud píšu bez diakritiky a s překlepy, tak se omlouvám, ale píšu z telefonu :dance:
pát bře 16, 2018 7:51 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: vykrádaní kamionu

Příspěvek

Pin kod neni pro ne zadny problem.To nejsou amateri s ksiltovkou naopak a vedi co delaji.Snazi se o to aby jsi si toho vubec nevsiml ze neco chybi,proto ti tam nechaji notas navi,pro ne nepodstane a halirove polozky,kdyz te pak vytankuji za sto tisic treba.Jinak to delas dobre stou penizenko,delam to podobne,jen ty drobnaky mince netaham sebou jak jje nepotrebuji.
Neřeším...
sob bře 17, 2018 7:03 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: vykrádaní kamionu

Příspěvek

jozin... pin je zadanej v kartovým systemu , ale na kartě není , tak nevím, jak by k němu přišli, pokud by to někdo neměl někde napsaný.... :think:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob bře 17, 2018 9:20 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: vykrádaní kamionu

Příspěvek

Martin.-nechej lezet svoji Visu nebo co mas u bankomatu,bez napsaneho Pin kodu,a sleduj pohyb sveho uctu,do jake doby bude vyluxovan.Za pokus to stoji.Pak poznas ze pin kod neni prekazka pro ne.A to ze je plno trotlu co je maji napsane fixou na karte to vime,ja znam takove co je maji za stinitkem vystavene ty karty i kody a neresi to.Vsak to je v klidu. :wall:
Neřeším...
sob bře 17, 2018 9:55 am

mikispider
Příspěvky: 37
Registrován: stř kvě 31, 2017 3:22 pm
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: vykrádaní kamionu

Příspěvek

Tak to se nam kluci (a holky at damy nejsou nastvane) zlepsili kdyz vi jak zjistit PIN - prave vim ze mniho lidi ma DKV a AS24 a na nich nebo hned u nich napsany PIN.

Ja prave vse schovavam co by mohlo byt videt pres okno kdyz si stoupne na schodek, abych je zbytecne nenalakal a neprovokoval 😎 Proto i ten vacek na drobne. A hlavne ty eura jsou hrozne penize, takze kolikrat zjistim ze tam mam treba 15-20€ a zaplatim z toho celý nakup :D
DAF XF 480 Euro 6 SSC
Pokud píšu bez diakritiky a s překlepy, tak se omlouvám, ale píšu z telefonu :dance:
sob bře 17, 2018 10:52 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: vykrádaní kamionu

Příspěvek

jozin,,, tak nehádám se ... karty mám vždy u sebe i prachy ... i když po palici tě majznou i venku no ..... základ je to kontrolovat furt dookola a pokud je podezření okamžitě blokace a pojištění ja snad samozřejmost ....nevím jak to dělaj ,,, na noc kurta, pokud sem někde, kde se mě to nezdá ...je fakt že obrana když si sám je nemožná když se něco stane, pokud se ti nepovede rozjezdit ty zmrdy i s autem a svoje při tom zničit....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob bře 17, 2018 2:09 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: vykrádaní kamionu

Příspěvek

martin-tesi me ze ta plecka,zvana FH, nema zamek na dverich u spolujezdce,konecne to nekoho napadlo ze to je uplne k hovnu a jen pro zlodeje v noci.To je plus,taky je fajn ze mam sejf pod lehatkem,zamceny,v nem cennosti a na nem lehatko a mych stokg+,takze spim celkem v klidu.Ta kurta ty madla uplne roztahne,jak kouknes.Chtelo by to jeste,,night lock,,,jak to ma DAF treba,zajistis si dvere jen zevnitr,jak chlivek :D .
Neřeším...
sob bře 17, 2018 3:13 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: vykrádaní kamionu

Příspěvek

jozin..... ono je to o náhodě a místě , když někdo bude jo chtít, veme tyč a vleze oknem......
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned bře 18, 2018 9:20 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: vykrádaní kamionu

Příspěvek

To mas recht jen jak spis v aute jen blazen ti poleze do auta tak ze ti vyvali sibu bocni.Byl by blazen,lupic jde cestou mensiho odporu,jak mu nejde otetvrit tva kabina,pujde mu urcite otevrit lepe ta vedlejsi co stoji vedle.Ja mel kdysi na Actrosu na dverich namontovane ty kerhaky co se davaji na chlivek treba,otazka par korun v OBI,akucku vozim tak montaz behem jedne pauzy a bylo to ok,zvenku ti mohl tahat za dvere jak chtel,neotevrel.
Neřeším...
ned bře 18, 2018 10:05 am

mikispider
Příspěvky: 37
Registrován: stř kvě 31, 2017 3:22 pm
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: vykrádaní kamionu

Příspěvek

Tak ctenim tohoto vlakna jsem to asi privolal a dnes v noci v Dansku vsichni na parlovisti rizle plachty 😡 A to jsem v noci slyšel nějaké tuctuc z auta, možná dobře ze jsem nevykoukl bo bych taky mohl dostat pres drzku.

A jak jsem tu zahlidl jak je nejlepši zajistit kabinu aby se tam nikdo nedostal - mate nejake tipy nebo jen to co je výše tun. kurza přes madla nebo to na ten chlívek? Nightlock na autě namám, ale jde třeba dodělat?
DAF XF 480 Euro 6 SSC
Pokud píšu bez diakritiky a s překlepy, tak se omlouvám, ale píšu z telefonu :dance:
ned bře 18, 2018 5:21 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: vykrádaní kamionu

Příspěvek

To je mozna chyba zes nevylezl.Staci dvere otevrit a auta odjizdeji,vyzkousene sto krat.Ja stal vikend v GB za 54liber a taky dira v plachte,vsechny auta.Chuj sni,zalepim,slozim,jdu nalozit do zelezaren v annglii,kde je bordel sto krat vetsi nez u nas na mitallu a chuj ve veste mi rekne ze me nanalozi,po 7h cekani,ze mam diru v plachte.Debil.Rikam mu to je vase dira,original Leeds,za 54liber.Zacnu ji lepit on ze ne,vyhodil me ven z fabriky,ze ,,original servis only servis,,Picus.Vezmu nalepky Schwwarzmuler,tech mam pul kabiny,ty co se davaji na sasi z boku,elegantne ten jejich ,,nike,,prelepim tou nalepkou,dojedu zpet a ten stejny hnup ve veste zveda palec nahoru,jakoze OK...Dement.Nalozim deset klub dratu venku v desti v bordelu,kde by bylo uplne jedno zda mam vubec plachtu,a jedu domu.Ta anglicka demence je do neba volajici.K tem zamkum-kurt ti ty dvere nici,vytahne ti madla,ale drrzi to celkem.Ty kerhaky jsou nejlepsi jen si je musisi sam udelat a vedet kde je das.V italii se prodavaji take zeleza,das je do otevrenych dvesri,na konci je zavit a kridlova matka,tu utahnes a dvere neotevres.Dle me komplikovane skarede a drahe.
Neřeším...
ned bře 18, 2018 6:27 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: vykrádaní kamionu

Příspěvek

Me nedavno sli na navstevu u Reims na A4 na shellce asi ve 2 v noci. Nastesti si davam kurtnu jak se mi to nezda... No po teto zkusenosti ve francii automaticky. Rozsvitilo se mi svetlo jak asi zatahl za dvere. No krve by se ve me nedorezal. Kouknu se z okna a dva zmrdi sli pryc. Pak ve svedsku sem odehnal hned 3 jak mi delali diry v plachte a u Lyonu taky kolem 2 rano taky 2 zmrdi v cernem se tam motali. Chvilku sme na sebe cumneli ja nastartoval zapnul svetla a pak sli dal. Uz sem nespal. Navic sem odelal zaclonky kdyby je napadlo se vratit. Cim dal horsi.
ned bře 18, 2018 7:57 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: vykrádaní kamionu

Příspěvek

nejvice se krade v noci od 2Hdo 3h.Statisticky i praxe.Co se kdy treba ztratila nafta u nas z aut,vzdy v tuto dobu.Francie je cela priserna,plna zlodeju,policajta nepotkas jak je treba.Idealni je nacasovat time na vyjezd ve dve rano z parkoviste,ja to tak delam.Diry v plachte uz neresim,neni to ma vec,zalepim to pak a jedu dal,ale vozim same chujoviny,zadne TV,cigara chlast pneu.Zlodej ma vzdy snahu prkat,jak pises staci nastartovat a zmizi.
Neřeším...
ned bře 18, 2018 8:30 pm

Odpovědět

Zpět na „Řidičská sdružení ČR“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host