Zde je volný prostor pro diskuze členů různých řidičských spolků v ČR.

Moderátor: Foglik

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Řidičská sdružení ČR
Zde je volný prostor pro diskuze členů různých řidičských spolků v ČR.

Pochybuju že sis tohoto nevšiml.

Pokud hledáš fundované odpovědi, tak se neptej tady, ale tam kde takové odpovědi skutečně dostaneš.
Jestliže se záměrně ptáš tam, kde víš že takovou odpověď nedostaneš, nejde opět o nic jiného než o pouhou provokaci.
Mimochodem, je mi jedno co máš s Bohouškem, nebo s kýmkoliv jiným. A nemám potřebu se ho na něco ptát.
úte úno 05, 2013 6:38 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Všimnul jsem si toho co píšeš v úvodu, ale není tam nic o tom, že bych tady nemohl psát, nebo se vás ptát.
Otázkami neprovokuju, jen se ptám, abych zjistil názor SŘ. Na tom snad není nic špatného.
Tvůj názor je mi už z tvých příspěvků jasný.

PS: a nemrač se pořád, vypadáš naštvaně a budeš vypadat starší než jsi :)
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
úte úno 05, 2013 7:20 pm

Uživatelský avatar
Bohousek1
Příspěvky: 470
Registrován: pon črc 30, 2007 9:45 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vozil jsem železo v Aglii - článek

Příspěvek

Zajímavý článek o jednom pracovním týdnu řidiče kamionu v Anglii.
http://portal.proridice.eu/index.php/th ... o-v-anglii
.::: Bohousek1 :::.
http://www.sdruzeniridicu.cz/
http://www.proridice.eu/
...Ridici pro ridice...
ned úno 16, 2014 10:12 am

MEDVĚD_09
Příspěvky: 46
Registrován: úte čer 23, 2015 11:21 am
Bydliště: Jižní Čechy

situace v Calais

Příspěvek

Ahoj, nemohli byste popíchnout všechny a začít řvát na ochranu zájmů českých řidičů v Calais? Veřejná komunikace ve středu Evropy, a takovej bordel. Napsat dopis na MZV ČR, co s tím jako hodlaj dělat, českému velvyslanectví v Paříži... českému velvyslanci u EU v Bruselu-.... prostě pomoct těm obyčejným klukům za volantem, protože mám pocit že na ně všichni serou. Napsal jsem na uvedené instituce sám za sebe jako českej občan a šofér, ale pokud budu sám vykašlou se na to všichni. Nebo nemohli byste tu nečinnost rozmáznout v médiích, nemáte tam kanály?
Zatím řvou jenom angličani, ale je třeba se za Česko (Polsko Maďarsko Slovensko) přidat protože to je děsný co se tam děje.
Díky.
Dopisy co jsem za sebe poslal najdete na kamionaci.com v tématu o Calais. Pro inspiraci, klidně to napište jinak. Čím víc nás bude tím lépe. Díky ještě jednou.
http://kamionaci.com/?forum=1605
Prostě spokojenej řidič kamionu.
sob srp 01, 2015 7:13 pm

MEDVĚD_09
Příspěvky: 46
Registrován: úte čer 23, 2015 11:21 am
Bydliště: Jižní Čechy

ještě odkaz

Příspěvek

http://www.lidovky.cz/prujezd-kamionem- ... hranici_sk

Ještě odkaz, ale asi jste v obraze co se tam děje.
Prostě spokojenej řidič kamionu.
sob srp 01, 2015 7:20 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

víme, bohužel co se týká postoje sdružení, je to problém,protže není moc koho zastupovat a to i vduležitějších věcech, jinak tyto informace mninimálně sdílím na našem facebooku a dopravní info i na dopravní stránce co máme. samozřejmě díky pár jedincům,kteří tam třeba stáli když se stávkovalo atd.

můžeš mě do sz poslat jižní čechy trochu konkrétněji? občas se tam motám,pokud by tě zajímalo něco víc
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
ned srp 02, 2015 5:48 pm

MEDVĚD_09
Příspěvky: 46
Registrován: úte čer 23, 2015 11:21 am
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek

Martin: Nemyslel jsem poskytovat a sdílet informace. To si řidiči najdou sami a ta videa asi všichni znají a situaci sledují. Šlo mi o vytvoření tlaku na politiky (MZV ČR), aby se v tom nějak začali angažovat. Aby aspoň dali frantíkům na vědomí, že se to Český republice nelíbí a že tu situaci tam vnímá jako ohrožení řidičů. Protože zatím jenom všichni čumí na videa a nedělají a neříkají nic, jako by bylo všechno v pohodě. Ale ono není. Pokud na MZV přijde jenom můj dopis, vykašlou se na to všichni ani mi neodpoví. Když tam dostanou v této věci padesát dopisů a mailů, už si nereagovat nedovolí, vznikne trochu tlak veřejného mínění. A tam bez nátlaku neudělá nikdo nic, to jsem jako klidnej.
Prostě spokojenej řidič kamionu.
pon srp 03, 2015 11:53 am

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

hele, to všechno proběhlo, zástupci sdružení byly u spousty jednání, viz náš web, jenže neni základna, řidiči nemají zájem vstoupit do spolku a pomáhat sobě i druhým, pět lidí to neutáhne a nejhorší na tom je, že právě na dotaz koho zastupujem je pak jaksi celé jednání o ničem. oni říkají, ok, máte pravdu,ale jsou rádi,že nás je málo a můžou to shodit ze stolu
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pon srp 03, 2015 3:59 pm

Odpovědět

Zpět na „Řidičská sdružení ČR“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti