Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

dik za info, ja bych te tak max. mohl vzit na stavbu na brigadu😀, jsem. v jednom kole, ale do toho prsi,je to na prd, jeste je moc brzo na staveni.
Uz je to nejakej patek zpet,jeste jsem byl na druzstve,co u nas stal v lete nejakej polak, co privezl v sobotu rano hnojiva a my zrovna meli pout,tak se s nama trochu picnul, v pondeli nam nadaval a rekl, ze uz nikdy neprijede, ze je mu hrozne zle 😂Pak prave v pondeli jel nakl. taky do DDL.
Naposledy upravil(a) EL dne pát dub 12, 2019 11:27 am, celkem upraveno 1 x.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob bře 09, 2019 3:36 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Ja mam slozeno.dostal jsem dve igelitky na cestu takze ok.uz stojim u drevarny,babka dostala kybl brambor tak mi ukazuje sprchu atd.jdu na jedno,toci Rebel tak ho zkusim
sob bře 09, 2019 5:26 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

tak jsi dobre poridil,tak hlavne at po Rebelu nemas rychlej krok😀
...rád se svezu s čímkoliv...
sob bře 09, 2019 9:07 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Pivo gut.jdu bydlet.rano poklidim bordel atd
sob bře 09, 2019 9:51 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Takze muzu konstatovat,,vejkend v kabine v Lukavec,,a musim rict jsem mile prekvapen.velmi prijemni lide,od pani na brane,pres vietmanku v krame po majitele hospody.to jsem jeste v Cz nevidel,aby nosil k pivu od sebe,jen tak,kousek uzeneho nebo syr..klobouk dolu pred nim.opet se potvrdilo me rceni vikend v cz jedine v dedine,nikdy na D1 treba.jezdime vsude ,zadne stabilky, a mam cas ,moznost,prostor,potkavat nove lidi atd.Mohl jsem jet samozrejme domu,busem vlakem,sef vse proplaci,ale vysral bych se na to cestovat x hodim(neni mi dvacet a nemusim sedet doma se starou)
ned bře 10, 2019 8:51 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

a ja mam to stesti, ze tady v tomhle kraji muzu zit,sice tu neni moc prace jako ve velkych mestech, ale nemenil bych, jsem proste "vesnickej balik".
Jinak jsem rad, ze se ti tady libi a snad nebudes zklaman zitra rano pri nakladce, snad budou mit zbozi nachystane a rychle te nahazi.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned bře 10, 2019 9:32 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Vsak jasan.jsi tady spokojen neni duvod neco menit.to je jasne.lide srdecni zde.ze te prace je min jsem pochopil u piva,kazdy pracuje v kolbence(v drev.zavodech)u nas toho prumyslu je podstatne vice i te prace,to je asi pravda,ale zas vetsi bordel,vzduch prach atp..vsude je neco.ja bych taky asi nemenil,nestehoval se,ale je fajn poznat jiny kraj..
ned bře 10, 2019 10:15 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jinak pivo Poutnik svetly lezak premium,abnormalne dobre pivo.fajn horke,chut dobra,hneda lahev.za me deset bodu,z deseti.
ned bře 10, 2019 11:26 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

tak poutnik je dobrej, ale jen lezak, desitka nic moc,po dlouhe dobe se mi povedlo, ze jsem mel volny cely vikend, no a ted uz musim zase do sveta, dneska jen pod Mnichov, fabrika na traktory,jednou v DDL asi skoncim taky,jezdi tam dost vnitro, denne doma, akorat nevim, esli bych si zvykl na mensi love,je to zajimavy,prechod z mensich penez na vetsi mi problem nedelal, ale vratit se zpet na mensi, no nevim....
Jinak Ostravsko taky ma neco do sebe, nekdo rekne znicena krajina prumyslem, me to treba tahne, stare industrialni stavby-Vitkovice a tak, moc tam teda nejezdime, rad si prohlizim treba Krefeld, nebi v D zelezarny v Neussu nebo v Bonnu, nebo Krusne hory-nadhera.Fascinuji me stare fabriky v centrech mest, rozhodne neobdivuji sede krabice u dalnic nebo na kraji mest, kdo zna usteckou Setuzu (dnes uz jen repka, kdysi mejdlo a oleje apod.), tak vi, o cem je rec.
...rád se svezu s čímkoliv...
pon bře 11, 2019 9:39 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jo lezak jsem myslel.polotucne nepiju,to je jak voda.tak vitkovice jsou uplne famozni,kdo tam dojede jen vytlemy bradu. ..vsak jo vsude je neco.ja rozvadov jdu na jedno
pon bře 11, 2019 9:51 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Jose Rabano

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne sob dub 20, 2019 3:32 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
úte dub 09, 2019 9:27 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Goole skladam streda v 9.Takze utery vecer jak to klapne chrapu na tom hofu Shell co je u dalnice.Podemnou spak nikdy nenajdes,nehulim,ani jiny odpad,nesnasim bordel,vse davam do igelitky a pak do kontejneru,i kdybych stal tyden na jednom miste,pri odjezdu to bude stejne ciste jako pred.Parkovat me ucit nemusis,nikdy se to nenaucim :D .To ja piju bezne,jen pivo,ale to je kazdeho vec.Jinak tam budem dve auta,sef je nasrany ,nasypal ted 200 000 do opravy volva od kolegy,nove vstriky ,adblue,turbo atd a furt to zere o5litru vice nez ostatnim,chce vedet kde je pravda,tak vyjedem spolu v nedeli spolu,at jsou stejne podminky,zacpy,vichr atd a uvidime v cily kde je chyba.To ja sem treti nejhorsi podle tabulek stylu jizdy...
stř dub 10, 2019 6:04 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Jose Rabano

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne sob dub 20, 2019 3:32 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
čtv dub 11, 2019 4:50 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

tak ta Shell kdyz u nic ma ,,normalne,,namalovane pruhy,vysoky plot a novy asfalt bez dir.Takze za me ok.Navic celkem levny,ne jak M11 Cambridge,35liber,dvere neotevres ani a jak vyjizdis z rady ven je to na milimetry z obou stran.Pak tam je znacene jeste jedno parkoviste,primo u toho rondlu u tesca,ale tam jsem nebyl.Sefa to nezajima,ma na anglii podobny nazor jak ja,tak uz ty skody ani nekomentuje,jen se jebne do cela jak prijizdim na plac s novou lohnou.Ty jezdis s plachtou ten petimetr silany nebo to je skrin??
čtv dub 11, 2019 7:32 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Jose Rabano

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne sob dub 20, 2019 3:32 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
čtv dub 11, 2019 7:47 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů