Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jožine já s tím nejel ani milimetr, jen naložil, hodil oko a zase složil :D Ale jo pak sem vezl 5m a 7m a s tím sem jel nejdelší možnou tady na skládce kolem dokola 300m :mrgreen: Tohle je smrk, možná nějaká borovica, ani sem si nevšiml..

Bude asi toto i s lavicama, ty budou malinko improvizace abych tam naroubouval operku a malinko větší:
Obrázek

Vercajk v dílně mám, nejvíc práce nadělá ale toto:
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř kvě 27, 2020 6:01 pm

Martin F.
Příspěvky: 241
Registrován: úte pro 10, 2019 6:04 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Chcel by som vymeniť ale to je iba na dnes
Obrázek
stř kvě 27, 2020 6:34 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Ten stul ok.mam dva.pila taky gut.radost robit. Ja se chystam oblozit bazen,8m na 3.drevem.stara picuje,jako vzdy.smrk je mekky na to.namorit nalakovat fest.obavam se ze drevo bude drahsi nez cely bazen(26)
stř kvě 27, 2020 8:41 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Kruže :D

Jožine to chceš jako ochoz nebo obkládáš stěnu bazénu zvenku? Dřevo tam bude trpět, ten chlór to sežere a takovek ten "dřevoplast" moderní taky.. za dva roky to máš vypálený od slunka :idea:

V sobotu budu kutit, tak snad se u toho bude dat sedět :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř kvě 27, 2020 9:38 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Jen oblozit.asi to drevo bude drahsi nez cely bazem.prej namořena borovice to ma byt..tak nevim.plast nechcu.nebo to necham tak,je novy zatim hezky.7*3m myslim
čtv kvě 28, 2020 6:36 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

A co to vzít kachlema? To máš ten plechovej bazén? Možná mamutem dlážky a spárovat silikonem :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv kvě 28, 2020 8:49 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Ne to je normal hadraplan z Obi.byla akce myslim.ja uz mel jeden deset let skoro a zadny problem nebyl,jen byl kulaty a maly.tu ten je obr proti nemu.vis jak,ja to neresim,deti at se maji ok,jen vnuk nema ani metr a tam je hladina metr dvacet myslim
čtv kvě 28, 2020 10:44 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Dnes sem dostal do ruky Stralis Hi-Way a nechápu co proti tomu kdo tak jó máte.. neřídí se nejhůř, docela pohodlný a kabina ujde.. jó kvalita ano, ale ta je bídná i u švéda :mrgreen:

Vlek, slabší ruka.. Strach o hlinikový klanice a hned mi sklouzla klada mezi sloup ruky a smyčku hadic, když sem dával na auto druhej štos 2,5m, no už sem myslel že budem muset volat jinou ruku :D Doleva na dorazu, vpravo sem nemoh kvůli hadicím a zalomit už nešla :mrgreen:
No sranda, čím víc trénuju, tím hůř mi to de :doh: Jak nad tím začnu přemejšlet tak to začnu dělat obráceně, nejlíp tak když přemejšlím nad něčím jiným než nad pohybama ruk a noh :think: Uvidíme jak dál..

Ha :D Čumím po manuálu, bo tu na "Ivetě" není nic jak by mělo ty čapliky, a najdu toto:
Obrázek
Myslel sem že je to příručka ale je to katalog servisních míst Iveco v Evropě o 650ti stranách :valetsesmihy: TVL, to de :mrgreen:
Dále strana 23 v návodu přístrojové desky:
Obrázek
Kontrolka porucha přístrojové desky :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 29, 2020 12:41 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Potkavam v Krnove ty zelene soupravy 3*3 napravy.motory 560,maji jich vice ta firma,a nikdo nenadaval.volvo je popelnice ale to vime uz davno prece.
pát kvě 29, 2020 2:46 pm

iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: Prouza88

Příspěvek

Jose borovice není idealní lepší je modřín. Prouza když děláš 2 hráně na autě dělej obě najednou máš víc místa.
pát kvě 29, 2020 6:53 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Iveco: Dobrej tip, mě nenapadlo, doteď sem měl návěs tak tam je místa dost, ale je toho víc co bych potřeboval.. Auta sou krátký do 18,75, takže max 5 m, 6ky prej nedáš, neotočíš sedačku a čelo papír.. Třeba sklepávání o zem docela o uzel na ruce, klepnout kleštěma taky kolikrát o "úraz", ale s vlekem sem couvl jak mistr :D Technik na mě žaloval, že sem prej s tím musel někde dělat, jak mě tam prvně posadil(čet sem příručku, tak vím jak teoreticky s tím) 8)

V pondělí už jedu do lesa za hajným, rajón kolem sušice a písku, tam iveco nejseš že? Do konce tejdna mi naplánoval 6fur :D Neznáš? Pila Černý, Drahkov a Chanovice? Nějaký špeky tam?

Docela mě rozčiluje, bo s tím tak neumím, jak děláš dva tři, pět pohybů naráz, tak to de pěkně plynule, ale jak pustím pedály, tak mě ta ruka míní nafackovat :lol:

Se to nezdá, ale po 10ti letech v totál jiným autě a někam couvnout :doh: Odhad v riti a podobně :mrgreen: Si to někdo schválně zkuste :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 29, 2020 7:33 pm

iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: Prouza88

Příspěvek

Na sklepávání o zem se zatím vykašli to až to budeš mít pořádně v ruce. Kleštěma netluč do kulatiny jen lehce když to nepůjde tak prohrábnout. Snadno může něco prasknou.Pila černý neznám jen Pepu černýho z úsilova a firma podhoran černíkov. Chanovice jsou Pfeifer tam ted jezdím 2x denně tam se skládá na kaskádu oddenky ke zdi nebo na zem tam oddenkyke kaskádě. Písek nejezdím tam je Tomáš a Sušici občas jo.Tenhle týden mám taky couvací 700m ke dřevu 2x denně.
pát kvě 29, 2020 8:41 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Iveco.dik za info.raku,co mas teda?soupravu?naves?az vybijes lampy na valniku ojem,mas to moc zalomeny.to uz nesrovnas:-)
pát kvě 29, 2020 8:52 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak sem to zkoušel, abych věděl jak na to, zryl sem to tam ale na podruhý, napotřetí to dám, ale rumpluje to fest..

Někdo by mi mohl prozradit, jak to děláte, že se vám to dřevo při uvolnění drapáku nerozsype na všecky strany :think: Naladím to na milimetr a jak to pustím a zatáhnu výsuv nebo rameno, tak je to všude, a když dávám dřevo na zemi do lajny, tak se mi dycky rozjede kraj :D

Ty oddenky dík.. A v sušici je pila? My tam máme na nádraží plácek, ale v nájmu, soukromník to má v pronájmu jako sklad dříví...

Chanovice jedu středa, čtvrtek a pátek.. Dal mi toho málo, tak to možná budu dělat už v úterý.. kdybys tam viděl nějaký nemehlo, tak za mnou dondi :mrgreen:

Ještě týden Stralise a pak prej Trakkera :think: Co už.. ten Hi-way by se mi líbil, komplet měchy, kotouče, velká bouda.. Mám už soupravu, vlek má sice bubny ale co už 8)
Neboj, zalamovat ale můžu jen nalevo, vpravo je ruka vzadu a tam tolik nemůžeš :wink:

Iveco: ještě info o kaskádě.. Když tam dáváme dva naráz, jak to děláte? Jak pak poznaj dřevo od sebe a když ta kaskáda popojíždí, tak mi jeho dřevo najede podemně ne?
Nebo o vagonech, sice sedíš vysoko, ale za stěnu nevidíš, když to tam naházím a bude to zpříčený, asi budou řvat co? Nějaký fígle tam pane učiteli? :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 29, 2020 8:58 pm

iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: Prouza88

Příspěvek

v kleštích musíš mít dřevo rovně a uvolnit pomalu a nerozsype se. Za sušicí byla pila less a to by mělo bejt ted tech co jsi u nich. že by davali někde 2najednou na kaskádu nevím jen u weinzierla a tam vždy ten druhej čekal než první dodělal a nebo mu pomohl. V chanovicích dává jen jeden a ted tam maj rychlou kaskádu tak je co dělat stíhat,když jsem začínal tak tam měli ještě starou a na tu jsem musel čekat ted mam co dělat na te nové.A vagony ti nepovím k tomu jsem se ještě nedostal ale pokud to tam naházíš tak asi řvát budou.A prej musíš mít pěkně zalícováno jinak se to tam nevejde za sebe.
pát kvě 29, 2020 9:34 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů