Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak jestli ti dali aspoň kulatý, tak to nějak na tý holandský rovině vydržíš :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 12, 2021 9:01 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouzo, si vyrábíš práci sám né? :D :D :D :D Ale to jsou žně pro odtahovku. :D :D :D
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/kam ... .seznam.cz
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob lis 20, 2021 12:58 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Vrták toto :lol:

Mě spíš dostal v pátek kolega, dojel za mnou do Černovic u Chýnova a hlásí: Hasiči, vrtulník, cajti.. 70ti letej dědóš tam sundal 10ti letou holčičku :doh: Jak dopadla nevim ale kurňa teda :(
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob lis 20, 2021 3:19 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

http://www.truck-forum.cz/forum/viewtop ... 34&t=20990
Prouzo, příležitost pro tebe. Vyjednej podnájem s jožinem a máš ryto jak blázen. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob lis 27, 2021 9:44 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No s tym by sem jezdit nescel :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob lis 27, 2021 2:20 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Já jsem nepsal, že by jsi s nim měl jezdit. :D :D :D V tom inzerátu je, že místo parkování je v Ostravě, tudíž, že teritorium práce je sev. morava. U Jožina by jsi si jen vyjednal podnájem přes týden. :D :D :D Jako kámoš by tě nenatáh a občas by jste v týdnu došli na pivko. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob lis 27, 2021 5:32 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Prouza88

Příspěvek

Jen by se musel začít naučit pít :D Jožovi by nestíhal :D
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
sob lis 27, 2021 6:02 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

S tym ne s tým :doh: A joža teď netrénuje, má "úraz" :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob lis 27, 2021 9:45 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Joza vysadil pivo na pul roku,pupek jsem mel jak Rak a jeho sused bodypowerman dohromady,tak to uz neslo tak dale.na cestu kupim birel jen.zadny chlast sebou.RAK,jeste kopes ten bunkr kolem baraku?to uz musis byt v australii.
ned lis 28, 2021 9:51 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Nekopu jožo, navážím, teď zrovna hledám lano :mrgreen:
Obrázek

Bunkr ve stádiu "technologické přestávky" :lol:
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned lis 28, 2021 10:47 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Na Stachana, 12ky buku na vleku :mrgreen:
Obrázek

Druhou fůru sem vez už jen osmičky, ale jedna teda byla, 80čísel v průměru, táhl sem ju kolem klanic nahoru, páky vohnutý, až sem myslel že budu muset povolat zálohu, ale nacpal sem ju tam :lol: 4t jak fík :D


No a teď nám tu chumelí, 5-10cm v lese, zatím bez okovů, dosti na knop ovšem, ale jak to poleví, bude ledové peklo 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon lis 29, 2021 7:18 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza, s tím jsi, ale nevyjel na cestu.? Vypadá to dost hrozivě.
pon lis 29, 2021 7:26 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Tu ve svedsku veze sved s 8 napravama co rak s 6.a to ten cyp tam ma jeste pet kurtu,rak zadny ,to se nehne,via.predpokladam rezim out deset hodin v lese,pak fajne po D1 dvacet hodin odjety zusamen
pon lis 29, 2021 8:08 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Že váháš didi, 20km po trojkách a přes celou Světlou na sklad :mrgreen: Vlastně se to jen tak vzadu pohupovalo, ze strany na stranu jak to bylo dlouhý, jinak pohoda :hvizd:


OUT nelze pro náš režim užít jožo.. Teoreticky by šel, ale máme firmu mimo 100km okruh apod...

Výzva byla to vůbec naložit, nemám tak silnou ruku a jak to chytnu "uprostřed" nedám to na vlek, tak položit z boku a mezi klanicama prokličkovat a našoupat 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte lis 30, 2021 1:09 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No to je zas den, 10-15cm sněhu, naložil sem jedno auto, nikdo se ke mě nedostal z našich a tak tu celej den postávám v lese a vyvážím si čekajíc naše kluky..
Bez řetězů, chvilu sem tahal aj vlek no a teď večer koukám, stojím u Rožňáku v lese a dole pod kopcem rozblikanej náklaďák.. Tak se mi ho zželelo, kontejner jede pro dřevo, ne k nám ale co už. Polák, že nemá řetězy :roll: No nevim kam se sem vidal, když před nim sou serpentýny, ale ať mi tu neblokuje silnicu, tak že ho vytáhnu na kopec a uklidim ho na vjezd do lesa.. Měl sem zrovna 4ky na čepicu, to by mohlo jít, když sem sem chvilu před tím dotáh 30ti tunovej vlek 8) Lano a jedem, no sotva sem ho do toho kopca rval, pod horizontem klakson, koukám jak mu to nějak jede šejdrem, chvilu přemejšlim proč neubere a tak sem přidal já, jenže on furt šejdrem :think: Potřeboval sem ho dostat přes horizont a jak ho tak rvu a... No by ste nevěřili co sem si ve špíglu všim :doh: Já ho jak vůl rvu do kopca, a on na tom FHčku měl celou dobu zataženou ručku :wall:

Zahodil sem lano, ani dík a říkám mu, támle počekáš, já tam ale eště pojedu... Přehodil sem si teda hráň na vlek, jedu z5 a toto se mi naskytlo :doh:
Obrázek
Ten vůl uhejbal hajnýmu a couvl z mostku dolu :wall: No visel tam na nádrži a prosil abych ho objel a vytáhnul :hand: No sem se otočil a jel 10km dokola lesem a závějema, naložil si, dojedu tam z druhý strany a pšonek fuč :pray:

Bože to sou šoféři.. Eště měl sebou 5ti letýho kluka :doh:

No a takle to bylo v tom lese u dřeva..

Obrázek


Jinak velká dík naší SÚS, 4h už mi teď stojí kolega u Želetavy, druhej už 6h u Golčáku, další to zahodili preventivě někde mezi a nejsjíždnější silnice široko daleko je ta moje lesní cesta :roll: Paráda :clap:


Jinak neska toho bylo víc, sotva sme se s kolegou 6x6 vydrápali okreskama do Humpolca, tam teda prosoleno na 1!
Pak nakládka v kopcu kde mi ujelo auto když sem vzal za klacky, velmi příjemné, všude osobáci co neuhnou, strom přes cestu.. Docela zábava byla :D


Edit:
No a takhle tady teď takticky vyčkávám kdo se objeví jako první.. Teda jako, sem se bezruka nedohrabe ani s řeťezama ale na to mám nachstaný lano a 15t na sobě 8)
Obrázek
Holt mi si tu žijem no :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte lis 30, 2021 6:30 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů