Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Tak ze strany podniků jsem taky vždy maximálně spokojenej, ještě jsem nenarazil na špatný lidi to je pravda (vlastně kecám, do dvou podniků mě dostanou jen heverem). Já začínal v agru na kombajnu a na 14 dní mě šupli do Rumunska, tam to vlastně začalo. Pak jsem nastoupil do služeb jako pomocník a další roky už kombajn vedu. Kamkoliv jsem první rok přijel tak se na mě dívali skrz prsty a nevěřili nám...... Sice jsem je chápal, ale nakonec se omluvili a řekli ž nás chtěj narok znovu :) S kombajnem jsem začal taky v 18 letech a ve dvaceti už jsem ho dostal na starost. Vyzkoušel jsem 3 zaměstnavatele a doufám že u stávajícího to vydrží co nejdýl. Jak jsem se zmínil o tom předchozím tak to byla fakt hrůza. A smutný na tom je to, že je to dost významná česká společnost o který si každej myslí jen to nejlepší, ale uvnitř hnůj!!!!!!!!!! Když mě vzali tak jsem si taky myslel jak to bude parádní a že jsem se dostal na místo kam se jen tak někdo nedostane.......... Naštěstí je to už pryč. Tak třeba se do toho zas někdy vrátíš. Kdo nezažil, nepochopí a neuvěří. Však to znáš :)
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
stř črc 18, 2012 10:17 pm

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

A ještě se s dovolením pochlubím svýma fotkama http://farmweb.cz/index.php?page=galler ... ie&id=2929
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
stř črc 18, 2012 10:28 pm

Uživatelský avatar
-jezevec-cz-
Příspěvky: 518
Registrován: stř úno 01, 2012 6:54 pm
Bydliště: Žatec

Příspěvek

To video je moc pekny takhlen z kabiny sem to videl naposledy tak pred 8 rokama a to na Fordschritu :-)
.:: IVECO EuroCargo 2006 6V 240K 12T ::.
čtv črc 19, 2012 12:58 pm

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Díky. Až se dostanu na noťasu na wifi tak sem lupnu další videa a i nějaký zajímací :D Teď sem na starý ludře která je ráda že žije :)
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
čtv črc 19, 2012 1:21 pm

Uživatelský avatar
-jezevec-cz-
Příspěvky: 518
Registrován: stř úno 01, 2012 6:54 pm
Bydliště: Žatec

Příspěvek

Ok tak to budu cekovat :D
.:: IVECO EuroCargo 2006 6V 240K 12T ::.
čtv črc 19, 2012 1:27 pm

pirát
Příspěvky: 63
Registrován: čtv kvě 20, 2010 8:15 pm
Bydliště: Hlučínsko

Příspěvek

Byl jsem navštívit Vojtu na poli. Děkuji za příjemně strávené odpoledne. Třeba se naskytne možnost a budu tě moct svést v John Deeru :-D Musím uznat, že se mi Claas zamlouval víc než John Deere.
Tady pár fotek z pole.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sob črc 21, 2012 11:38 am

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

No krásný placky tam máte, tady u nás je to samej kotár. Právě proto jsou u nás oblíbený John Deery kvůli Hill Masteru. Jinak samozřejmě Claas je výborná mašina, jen jsem s ní nikdy nejezdil
sob črc 21, 2012 12:46 pm

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

pirát: Není zač, já taky dík :) Parádně jsme pokecali a fotky taky parádní. jestli to někdy vyjde tak bych se svezl rád. Jak vjedem do pšenic tak se klidně zase stav a můžeš se projet aby sis udělal větší rozhled, teda jestli bude čas. Jo a jak jsme skončili tak jsme jeli na další řepku tam jak jsi říkal. A jak todopadlo? Dneska celý dopoledne jsme ten humus škrábali ven, to bylo všechno zalepený, no hnůj......
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
sob črc 21, 2012 2:51 pm

pirát
Příspěvky: 63
Registrován: čtv kvě 20, 2010 8:15 pm
Bydliště: Hlučínsko

Příspěvek

No v té dolině to musela být ještě docela zelenina. Já radši ani nechci vidět toho našeho John Deera jak vevnitř vypadá po té zelenině co jsme sklízeli v Bílovci. Byl jsme to dnes před obědem omrknout v okolí a už moc řepek nezbývá, jenom to počasí stojí za pendrek.
Snad to v pšenici ještě vyjde, rád bych si toho Lexiona vyzkoušel na vlastní kůži.
sob črc 21, 2012 3:30 pm

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

My jsme jeli na kopec k silnici, tam bylo 20Ha a tam to bylo dobrý, jenže pak jsme jeli zase zpátky k silnici na Chuchelnou a přes tu silnici bylo 10Ha tý řepky úžasný. S oběma šestistovkama jsme to dělali 2 hodiny. Drtič hučel jak řezačka, řemeny prokluzovaly a dneska jak jsme to kydali tak z každýho kombajnu byly 2 kolečka bordelu lepivýho a ještě z toho tekla voda. Takže korčáky ven, síta ven a čistit :) Ale aspoň na to yl čas dneska. Tady zbývá kolem 400 Ha řepek ještě. Jasný, bych ti to půjčil i v tý řepce, ale kdyby byla zralá pořádně. Takhle to bylo o problém, v pšenici už to bude Ok 8)
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
sob črc 21, 2012 6:11 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

mokrou řepku sklízíte,a ona pak dojde,jako že doschne :?:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob črc 21, 2012 6:21 pm

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Dosuší se ve výkupu. Lepší než by vypadala na zem a nebylo z ní nic
sob črc 21, 2012 9:26 pm

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Přesně jak píše Venca, akorát tady se jim to jaksi paří :D Alei kroupy a déšť jim tady nevadí, protože to maj pojištěný a tak když jim to vypadá tak žádnej stres
Naposledy upravil(a) Vojtas.DAF dne ned črc 22, 2012 10:44 pm, celkem upraveno 1 x.
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
ned črc 22, 2012 8:46 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

no já jen aby nás pak nevyhazovaly ze setuzy a podobných firem že je to moc vlhké :-D
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned črc 22, 2012 10:03 am

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Joo za to my nemůžem :D Když náčelník nařídí tak jedem
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
ned črc 22, 2012 10:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů