Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
delivio

Něco z Cest

Příspěvek

Rozdílné výšky
[URL=http://picturepush.com/public/1148 ... .jpg[/img][/url]

Orbitál nemám rád
[URL=http://picturepush.com/public/1148 ... .jpg[/img][/url]

To zas byla cesta
[URL=http://picturepush.com/public/1148 ... .jpg[/img][/url]


Tak už vím jak na to Gepas :D ale byl to boj
ned lis 25, 2012 4:55 pm

delivio

Prosba- žádost- dotaz o info

Příspěvek

Ve svém blogu jsem popsal jeden problém, který se mně stal a to mýtné u za vjezd do celního prostoru a kontaktu se státní správou.

Chtěl bych vás požádat pokud víte kde se ještě používá tento "chytrý" poplatek napište sem nebo na do komentářů na blog kde a kolik se platí. Je mně divné že se tento poplatek mýta ještě používá. Děkuji všem

Celní úřad Napajedla ulice Kvítkova 1386 poplatek za průjezd do celního prostoru -- 100 Kč

www.dopravaplus.cz
pon lis 26, 2012 11:48 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

neviem co ta na tych poplatkoch prekvapuje- ved cechy su stale vo vychodnej europe, o slovensku ani nehovorim.

colnica v bratislave na kopcianskej- plati sa aj ked ides do spediciek (a mas slusnu sancu ze ta na tom platenom vykradnu)
colnica v bratislave na zabom majery - plati sa aj ked ides do spediciek
pon lis 26, 2012 8:20 pm

delivio

sol

Příspěvek

Nepřekvapuje mně nic na poplatcích. Jsem překvapen že to pořád funguje. Je to jednoznačné bránění přístupu k státní správě.

Kolik se platí na Kopčianskej ?


www.dopravaplus.cz
úte lis 27, 2012 9:07 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

Bol som tam naposledy minulu zimu, uz sa nepamatam. Bolo to okolo 2,5-3,5 euro. Platilo sa za vstup do arealu kde je colnica a spedicie. N zabom majeri to bolo podobne.
úte lis 27, 2012 12:21 pm

delivio

Příspěvek

dík za info sol


Z jiného soudku. Potěšilo mně , když jsem se dověděl, že Ústavní soud zrušil další nesmysl. Tím nesmyslem byla veřejná služba. Práce zadarmo - nucené práce.
Dva měsíce předtím jsem psal o stejném problému, které na nás trénují logistické sklady.


www.dopravaplus.cz
stř lis 28, 2012 4:29 pm

delivio

Výroky Prezidentů BAG a LBT budou památné

Příspěvek

Tak u Němců to frčí ve velkém stylu v dopravě a neberou si tam žádné servítky. Výroky co pronesli dvě špičky německé dopravy to stojí za to.

Viceprezident asociace dopravců Wolfgang Anwander --- měli bychom našim řidičům okamžitě zaplatit o 50% více !!

Prezident BAG Andreas Marquardt se s tím vůbec nemazlil a pronesl --Co se děje na nakládacích rampách je jasné porušování lidských práv !!!!

To jsou jiní kabrňáci jak ti naši :D


www.dopravaplus.cz
čtv lis 29, 2012 12:41 am

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Němečtí policajti si můžou dovolit mluvit na rovinu.
U nás by lidi na vysokých pozicích, za podobné názory, Kalousek okamžitě vyhodil.
Naposledy se snažil jednat Policejní prezident Petr Lessy.
A jak dopadnul…
Holt, není demokracie všude stejná!
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
čtv lis 29, 2012 10:04 am

delivio

šibr

Příspěvek

Když to srovnáš co "kecají" naši dopravní "experti" tak, jako by žili šest světelných let od země kde lidé počítají 1+1=2 :D

Jak se říká chce to jen chtít s tím něco, nebo proto dělat. Dřív podpoříme kde jaký bordel a podvod, jak dobré věci, nebo myšlenky.
Platí pro všechny i pro nás řidiče.
čtv lis 29, 2012 2:02 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

nucený práce že je nesmysl?zrušil bych všechny chytrý firmy který se podílejí za velmi drahý peníze na úklidu měst a nahnal bych tam skurvený povaleče,dlužitele za alimenty a podobnou vyčuranou svoloč a ty prachy který vydělaji bych nechal poslat věřitelům. a další šmejdy do kamenolomu a na D1 at tam mlátěji palicí do betonu do chcípnutí.to by mělo na ty grázly jedinej odstrašující účinek.
2x Nissan atleon 210
čtv lis 29, 2012 8:28 pm

čtv lis 29, 2012 10:32 pm

delivio

Tomík

Příspěvek

To jsi trošku přestřelil, ale budiž taky názor.
Proč jsou nucené práce pro mně nevyhovující? Je to sprostá ubohost demokratů že v 21 století zavedli v naší zemi stejný způsob jako měli nechvalně proslulé režimy.
Výmluvy na povaleče neberu, protože pracovali stejně jen lidé co přišli o práci a chtěli pracovat-tak byli donuceni tím nechutným nařízením. Pliveme kde kdo na něco co bylo kdysi a zavedlo se to po třepačce klíčů to je otřes!!!!!

Na podobném ne-li stejném principu je postavená některá skladová logistika u nás kdy řidič skládá za jiné zboží a mzdu za to nedostává. Nucen je kde hned z několika důvodů a všechny zdůrazňuji všechny jsou obsaženy ve slovníku kde je popsána jasná definice významu co jsou nucené práce.

D1 ? tak tu jsme mohli mít již ze zlata pár let a důvody jsem popsal u mamlase v jeho sekci.

povaleči atd ? ale snad jsme jim to sami vydláždili naší neschopností, aby si tak žili. Všichni jsme k tomu pomohli a ještě pomáháme doposud. Je nám to totiž jedno co se děje. Jenom s komunity co se pohybuje kolem dopravy udělat nějaký spolek a říci nám postarejte se o nápravu tak je to konečná. Kolegialita, soudržnost, přístup k věci, komunikace atd je toho důkazem. V ten moment je nějaké ukazování prstem na druhé zbytečné. jdeme v tom společně a stačí jen to naše nemocné odvětví dopravy.
čtv lis 29, 2012 10:40 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

víš,voni kdyby se ty grázlové líný a vyčuraný báli takovejch pracovních táborů,tak by dělali všechno proto,aby se tomu vyhnuly.mám spoustu známejch a ti mají dcery a znám přímo i ženský který mají děti s nějákým hajzlem kterej jim alimenty neplatí,maká na černo a je na pracáku a neplatí protože jakože nemá.jen se smějou do xichtu všem a vesele si utrácejí a ta ženská sama s dítětem na mateřský?chce se mi blejt z takovejch hajzlů.90tisíc dluží jeden šmejd mojí bejvalce a kolegovi z práce jeho přítelkyni půl mega.ale dáš trestní oznámení pak ho lapěji zavřou posedí a zase je volnej?.nekomunikujou tudíž nemaji ani náznak to dát dohromady.stěžuješ si že jim dávaji nucené práce?proč?práce jako práce,když nemaji prachy tak snad budu vděčnej za každou práci.a kdo chce,tak si práci VŽDYCKY NAJDE :!: i byt třeba jen přechodnou než sežene něco jinýho.ale je to přesně jako tady stěma ultratruckerama ty pokavad nedostanou nový auto tak nikde pracovat nebudou,holt realita je úplně jiná věc ale pokavad je někdo vznešenej tak at si to ve finále vyžere až do dna.je to všechno lenost,nic víc.
2x Nissan atleon 210
čtv lis 29, 2012 11:26 pm

delivio

Tomík

Příspěvek

Práce nucená má nějaké specifika. Lidi si platili desítky let sociální zabezpečení a v 50 ti museli lézt někde zametat, aby dostali část ušmudlaných peněz. Tato věková kategorie se dnes dozví slovo není práce v kde jaké firmě jen proto , že je věkově diskriminují . Nepleťme si to s grázly kteří tu lopatu stejně nedrželi.

O těch svobod matkách atd mně vyprávěj. Mám svoje zázemí. Starám se o ně a postarám. A jelikož jsem asi jakž takž korektní trouba z jiné planety pomáhám kde to jde v rámci široké rodiny a jejich znamích. By ti padla brada a páčili by ti ji heverem zpět (myšleno v dobrém :wink: ) kolik jsem narval těch papírů za kterými se honíme do lidí v okolí mém aby fungovali za posledních pět let nějak a jsou to ty tipy co jsi popsal.Žádná levá.Finance zdaněné a pod stálou kontrolou.Jsem relativně zabezpečen a názor jsem řekl i když jsem nebyl.Nenechám si totiž sr.. na hlavu a bít pohrabáčem imaginárním.
Jsem jen řidič. Ansábl, který platím abych fungoval nějak je ranec, ale nestarám se a mám relativní klid. Jo ta lenost a pohodlnost je náš problém a štve mně. Ale nevidím důvod proč by měli být třeba řidiči masakrováni za názory a zacházeno s nimi jak s politickým vězněm. To je realita dnešních dnů,jak jsem psal -někdo umí na pc a chová se k lidem jak k hnoji za tiché podpory vedení.Příkladů jsou tisíce a nejen v dopravě. A hloupí dav si zařve jen při čtvrtfinále v hokeji na náměstí a v pondělí se nechá dav bít dále pořád dokola. A zde nápodobně.


www.dopravaplus.cz
pát lis 30, 2012 10:20 am

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Ono je to někdy těžký vysvětlovat.
Mnoho lidí co začalo pracovat až po roce 90 vůbec nevědí co to je normální výpočet mzdy a odvodů.
Poznali pracovní podmínky kde se plat uděloval vždy jen od oka a nálady zaměstnavatele.
Vůbec netuší co je nároková a nenároková složka mzdy.
Vůbec netuší co jsou povinnosti a práva zaměstnance. Jsou prostě zvyklí dělat to co jim majitel nařídí.
Jejich představa o právech zaměstnavatele je podobná jako jsou práva otrokáře. Majitel je podle nich všemocný a určuje veškerá pravidla.
Jediné na co se zmůžou, když se jim něco nelíbí, tak se prostě šprajcnou na zadní a odběhnou k jinému zaměstnavateli (tam často dopadnou podobně).
Když dostanou montérky, ochranné pomůcky, hygienické prostředky… tak je to pro ně dar a vůbec nevědí, že na ně mají nárok.
Odvody z mezd byly pro ně vždy vyhozené peníze, protože je nejdříve prošustroval Klaus a pak všichni jeho nástupci na ministerstvu financí.
Prostě nikdy nezažili normálně fungující evropskou společnost kde platí a dodržují se zákony.
Jsou zvyklí na pracovní podmínky podobné Asijským, nebo Africkým zemím, v lepším případě na pracovní podmínky přistěhovalců do zemí vyspělejších.
Banda zbohatlíků na podvodech s LTO a dalších naučila mladší zaměstnance nazívat Francii komunistickou zemí, kde nikdo nepracuje…
Jenže kolik předků má běžný francouz z doby kdy byla Francie komunistická?
Jaká společnost vychovávala tyhle české zbohatlíky? (nejčastěji komunistická)

Co jsme vlastně chtěli v tom 89.roce?
Aby se náš stát přejmenoval a rozdělil?
Nebo abychom nemuseli pracovat?
Nebo aby jsme museli živit své rodiče v důchodu?
Co já vím tak já a všichni kolem mě cinkali klíči proto, abychom za práci dostali zaplaceno stejně dobře jako na západě.
Aby důchodce nemusel makat, nebo jen sedět u levného piva a měl možnost užívat si důchod podobně jako ten západní.
Chtěli jsme mít možnost cestovat do jiných zemí a podívat se do cizích krajin.
Neviděl jsem tam nikoho, kdo by se těšil, až se bude moci válet a brát sociálku.

Dnes už vím, že někteří tam cinkali hlavně proto, aby mohli okrádat a parazitovat na práci ostatních.
On ten Klaus, Gros, Piter a další to měli daleko lépe spočítané než většina lidí z náměstí…

Ta většina lidí na náměstích tenkrát prostě ještě nevěděla, že jsou jen stádo naivků pomaličku a jistě kráčející na porážku.
Dneska už to velká část stáda ví, ale další části stáda to prostě dojde až se na tu porážku dostanou...
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
pát lis 30, 2012 11:48 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů