Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
delivio

sibr

Příspěvek

S pár body bych souhlasil. S pár body ne, ale to je věcí polemiky. politika je špína v základu viz kde jaké latinské rčení na politiku.

zajímavější je doprava a politika jednotlivých účastníků v ní to je jiné kafe a zajímavější pro mně jak kačka na obraně a podobně.

Třeba ten klid co vyvíjí cspsd po výroku jejich kolegy z Německa. To až pustím s pusy na školení tomu amatérovi co nemá praxi a chce školit řidiče s praxí to mně baví. končívá to tím že řekne- tak já nevím chlapy já to moc neznám :D
pát lis 30, 2012 7:18 pm

delivio

Černá listina na raal

Příspěvek

tak jsem napsal email na raal, aby se vyjádřili k černé listině řidičů na jejich portálu.
vlákno o tom zde http://www.truck-forum.cz/forum/viewtop ... 26&start=0
ned pro 02, 2012 1:34 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

to me taky umi nasrat mame skoleni v hostinnem v mistni super autoskole OSNADO venku je -5 ve tride ktera pamatuje jeste gotwalda plus 4 stupne a v tom mas sedet 7 hodin kdyz se ozves hned pan skolitel vystartuje ze tady nikoho nedrzi ale taky mu neda razitko a nahlasi to vedeni :evil: a kdyz teda se ho zeptas ze potrebujes vysvetlit digital a pauzy tak on hned stim na me nechodte ja sem stara skola todle neumim zopaknem si znacky protoze vetsina profiku na ne sere a tim me odrovnal tak sme sedeli cely den u plakatu z roku 1975 a on ukazovatkem resil kazdou znacku a pulka lidi v pondeli ryma a druha neschopenka sef mel radost :roll:
M-B Atego 1218 frigo
ned pro 02, 2012 7:23 pm

delivio

Ladix

Příspěvek

:smich: tak to bylo dobrý.

Školení jak sviň.a :D
ned pro 02, 2012 8:08 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

to teda jo akorat k nasrani a prodrbana sobota a 15 prosince mame zas :twisted:
M-B Atego 1218 frigo
ned pro 02, 2012 10:07 pm

delivio

Ladix

Příspěvek

To věřím. Mě by celkem bavilo školení v podobném duchu jak to dnes frčí v IT světě. Každý ipad a školení tipu však to znáte :D nuda víc si najdeme sami. :D
ned pro 02, 2012 10:37 pm

pon pro 03, 2012 3:41 am

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

To zas naši úředníci s překvapením zjistili, že v okolním světě se dodržují pravidla a teď se chlubí jak jsou skvělí, že po více jak 5 letech jim došlo že udělali chybu a napravili ji.

Přijde mi to stejné jako když přijdete na chirurgii, oni vám omylem zlomí nohu a vzápětí vás s úsměvem informují: „to nevadí, jste na správném místě, hned vám na to dáme sádru….“

Jen jsem zvědav kdo bude platit odškodnění těm řidičům co v minulosti dostali za tento přestupek pokuty, nebo nedejbože jim vzali řidičák a teď se začnou domáhat na státu odškodnění. Zaplatí to stát z platů těch úředníků, nebo z daní nás ostatních?

Vlastně proč se ptám: úředníci jsou jen od vybírání a ostatní jen k placení… :cry:
http://www.novinky.cz/domaci/286549-kon ... denta.html
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
pon pro 03, 2012 10:35 am

delivio

Příspěvek

Trošku pozdě, ale nakonec logika vyhrála to je hlavní ne? :D
pon pro 03, 2012 6:53 pm

sob pro 08, 2012 11:36 pm

balcin
BAN
Příspěvky: 1061
Registrován: stř bře 09, 2011 8:35 pm
Bydliště: Prerov

Delivio

Příspěvek

Ty mě chceš říct,že vjedeš do tunelu za slunka,jako na jaře a na druhé straně vyješ,že bys tam mohl lyžovat???....Kolik kilometrů tím tunelem tedy jedeš???..To je jak ve skryté kameře... :D :D
ned pro 09, 2012 12:05 pm

delivio

Balcin

Příspěvek

Tak to je a bylo, když jsem to fotil. Jen jsem špatně nahrál fotky. První jsem jel po sněhu a vyjel do druhého počasí čas focení cca 9.00h
Tunel měří 6,6 Km
ned pro 09, 2012 12:14 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

taky si pamatuju jak sme jeli do chorvatska kdyz otevreli ten velky tunel myslim svati rok, meri taky nejak 6 km. vjizdeli sme do nej ve 3 rano a bylo 1,5 st a jak sme vyjeli ven tak bylo 18 st :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned pro 09, 2012 12:36 pm

balcin
BAN
Příspěvky: 1061
Registrován: stř bře 09, 2011 8:35 pm
Bydliště: Prerov

Delivio

Příspěvek

A to je ve Švýcarsku a nebo v Itálii??
ned pro 09, 2012 1:26 pm

delivio

Příspěvek

Tom-Oaza ty teplotní přechody jsou někdy šupa. Já to měl u těchto fotek 15° rozdíl

Balcin

Je to ve Švýcarsku na trase mezi Chur- Bellizona napsal jsem o té jízdě článek na svém blogu. Od naložení v CZ po vykládku v CH
Nebo mně jen zkoušíš :D
ned pro 09, 2012 1:35 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů