Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
delivio

Dnes razie a pokuty

Příspěvek

Pokutováni všichni řidiči na parkující vlevo řidiči vpravo měli klid snímek 1. Rakousko nad Insbruckem. Kdo mířil směrem na IT, tak po zaplacení pokuty 20eur odjezd pod hrozbou zvýšení pokuty na 250 eur pokud neodjedou. Já za 20 a povoleno stání

Obrázek

Debatní kroužek s policii

Obrázek



Problémem byla tato značka

Obrázek
ned pro 09, 2012 6:33 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to jo, ja sem podrimoval kdyz moja ridila, najednou rika ze bude tunel. koukl sem na display a rikam ze si troufa kdyz je skoro nula a leti 140. no a venku uz bylo tepo :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned pro 09, 2012 7:19 pm

delivio

Tom-Oaza

Příspěvek

Taky jsem nečekal takový teplotní skok. Jen jsem tušil, že když stoupám do kopce, tak musím i sjíždět dolu. V tunelu mozek pracoval a dostával test otázky co když se stane to, nebo to, jak to pořeší :D a vyjedu a počasí super, až mně to zas rozhodilo. Ale aspoň zlepší náladu :wink:
ned pro 09, 2012 7:27 pm

balcin
BAN
Příspěvky: 1061
Registrován: stř bře 09, 2011 8:35 pm
Bydliště: Prerov

Delivio

Příspěvek

Ale hovno tě zkouším,jen se ptám..Já jsem tam nikdy nebyl...Když jsem jezdil u bacilu,tak jsem točil pořád Otrokovice a Korbach,tak vím hovno ,kde to je...Spodek jsem nejezdil... :wink:
ned pro 09, 2012 8:11 pm

delivio

Balcin

Příspěvek

v pohodě :D já swiss málo.Spíše pořád přes Basel dříve. Pak dlooouho ne a tudy vůbec poprvé, ale zas nebyla nuda. Jak je sníh tak mně to více baví.

Lardal tunel je větší šupa. jsem manták, že jsem to netočil tehdy. Jezdil jsem tudy x krát délka 24,5km

https://www.youtube.com/watch?v=3fYgh_Ir8Rg
ned pro 09, 2012 8:30 pm

delivio

Kontakt na ruský parking ve Waršavě

Příspěvek

Chtěl bych požádat, všechny o info o ruské parkingu na varšavském okruhu, jestli ještě funguje a popřípadě o kontakt na něj ať telefon, nebo email.Pokud má někdo. Dík všem za pomoc.

Popřípadě kontakt na někoho kdo tudy jezdí a zastavuje se tam.
pon pro 10, 2012 11:19 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Tak koukám, že jsem měl štěstí, a mohu říct, že jsem ušetřil. Nás přišla vyhodit magerka toho restaurantu. Asi už ji došla trpělivost, a už volá ihned policajti, nebo policajti si z toho udělali slušný byznys.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon pro 10, 2012 6:41 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek
Je to tady né? Ta třetí fotka jenpro doplnení, že bylo 19.7. :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon pro 10, 2012 6:52 pm

delivio

4215

Příspěvek

Omluva.já neupřesnil místo. Je tam shell čerpací stanice, McDonald's a nějaký Tirol Restaurant. 4215 mám dojem že to ono není, ale nejsem si jistý.
Každopádně nás tam pěkně posekali :D
Já mohl zůstat páč jsem jel směr na Kufstein jinak všichni na Italy odjezd případně 250 Eur pokud neodjede. :?
pon pro 10, 2012 7:16 pm

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

delivio

Příspěvek

Když vidím tu značku na tvé fotce...vím,jak je těžký s kamionem zaparkovat na frekventovaných tazích takřka po celé Evropě,sám jsem MKD půl roku jezdil.Ale zkus to vzít z druhé strany:jako řidič autobusu jedeš v jednom,v noci(přes den to problém zpravidla nebývá) potřebuješ udělat pauzu 45min uplně stejně jako řidič kamionu.Musíš jedině na pumpu,protože cestující musí na záchod,tudíž nelze zastavit na kterýmkoliv P či PWC apod.Všechny parkoviště se stáním pro BUS obsazený kamionama.Co teď?Malý to neni,takže to nemůžeš zahodit jen tak kde tě napadne kolem stojanů,ve druhé,třetí,páté lajně aby když kolem tebe nebude moct někdo projet jsi musel popojet,tím pádem přerušit pauzu....a co pak?Udělat dalších 45min?To by tě nejspíš "náklad"co vezeš sežral zaživa.Neříkám,že někomu přeju pokutu za špatný parkování.Ale pokud nebyl momentálně víkend nebo svátek,nemůžeš na to říct půl slova.Zkuste vzít někdy ohled na to,že nejen vy s kamionem potřebujete taky pauzovat.
úte pro 11, 2012 2:38 am

delivio

FR1GTX

Příspěvek

Jasný na tu značku ani popel. Chápu i ty řidiče busů a to jsem tušil už v pátek jak jsem tam přijel. Postavil jsem se ke svodidlům dálnice. jako poslední flek. Poté
Za chvíli odjel kolega přede mnou a já popojel. za mne dva cestáři a po půl hodině se uvolnilo místo v pruzích odkud odjel obytný vůz. Cestář říká: postav to do lajny my to protáhnem a posolíme jinak bude led.

JÁ MU ŘÍKÁM: Nebude problém, když naproti je mekáč a restaurace se stáním do pondělí?

Cestář: nebude problém. Musíš dělat pauzu tak vjeď tam A my ti podržíme vjezd z dálnice, aby ti to tam nedal jiný než couvneš do lajny.
Ok
Tak jsem vyjel, nacouval a v neděli to pořešili a posekali všechno policajti. Ale byli v poho. když jsem mu to řekl tak se rozesmáli oba dva a že mám smůlu, ale dají všem jen dvacet dneska mně říkal.

O té značce jsem neměl potuchy :D

Každý to zaplatil a stál dál. Dali kafe a kolečko znovu a všichni směr IT odjezd nebo 250 do 10 min. a bylo čisto na parkáči.
úte pro 11, 2012 9:48 am

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Jo jo,neni nad to si nechat kvalifikovaně poradit od cestářů apod. :) Já vždycky,když mám stát někde kde to smrdí,když slyším od kohokoliv pokud to není přímo policajt:V pohodě to tam nech,tam stává každej....nebo klidně do toho zákazu vjeď,tam jezdí každej!Tak jedu okamžitě pryč,to bývá skoro vždycky ráno lístek za stěračem.Na tohle jsou odborníci hlavně recepční v hotelech,dobře poradit s parkováním 8)
úte pro 11, 2012 12:18 pm

delivio

FR1GTX

Příspěvek

jo to byla rada. jsem ještě přemýšlel se tam vrátit, ale už jsem chtěl mít klid a ne sledovat jak to tam mastí a solí. policajti v neděli, protože je zákaz tak se nikdo nemohl vymluvit, že je tam 5m :D

Podle mne je to tam furt. já prvně a naposled jsem tam stál I když tech 20e nelituji,půjde na dobrou věc v Rakousku a já měl imaginární hamburger za ty prachy. Něco jako Pešek s jitrnicí ve filmu Obušku s pytle ven :D
úte pro 11, 2012 12:43 pm

delivio

Příspěvek

březnová zpráva tohoto roku, ale jen tak pro zajímavost.

http://www.soliditet.cz/press-room/novi ... ava-krizi/


prodávají ještě analýzu celkovou, ale to je dost peněz. Naposled když jsem ji chtěl, tak 7 tisíc stála. Možná se rozhoupu někdy až bude nová a koupím ji pro vás. Bude o čem debatovat :wink:
stř pro 12, 2012 10:14 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

delivio

Příspěvek

radši to nedělej,,, nebo bude někomu na... :savle:

ono tržby vůbec nejsou vypovídající hodnota o něčem....podstatnej je zisk po zdanění...pokud vůbec nějaký je a je otázkou proč je i proč není nebo proč je tak malý.... :naughty: :valetsesmihy: :valetsesmihy:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv pro 13, 2012 6:34 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů