Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Jako sorry ale pochopil bych ještě kdyby holka jezdila sama a brala si obranáře :lol: ale ve dvojku s manželem a psem?to si nevystačíte sami....chudák pes ten potřebuje pohyb a ne cele dny být zavřenej v boudě....muj názor
Naposledy upravil(a) mmartinzjm dne pon pro 31, 2012 1:06 pm, celkem upraveno 1 x.
pon pro 31, 2012 12:45 pm

AAROO
Příspěvky: 406
Registrován: ned úno 22, 2009 3:04 pm
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek

Tak ten smrad asi jak u koho,já mám psa čistého takže to neni tak jak se tu píše.Ale pokud se někdo nestará o sebe tak se nebude asi přehnaně starat o psa a podle toho to tam tak voní.Ale chlupům se neubráníš.
pon pro 31, 2012 12:47 pm

lukasV

Příspěvek

Dobermana do kabiny? :roll: Velky pes (doberman, labrador, ...) patri na dvor a nie do kabiny. Podla mna, nie som zastancom ani velkych psov v byte...
pon pro 31, 2012 1:46 pm

IvetaCvDoc
Příspěvky: 59
Registrován: úte zář 04, 2012 7:41 pm
Bydliště: tř.E.Beneše 1424 HK

Příspěvek

V bytě není problém když je být dostatečně velký a prostorný žádný kraviny po bytě... Máme 3+1 a měla jsem ceskoslovenskyho vlčáka a sestra ve 2+1 labouse to jde ... Ale kabinu by labous nedal to je mě jasný...a teď je na zahradě a dává přednost gauci když ji zavrem venku je nasrata...
pon pro 31, 2012 1:52 pm

balcin
BAN
Příspěvky: 1061
Registrován: stř bře 09, 2011 8:35 pm
Bydliště: Prerov

Příspěvek

Na gauči má ležet manžel a nebo milenec a ne pes... :D :D
pon pro 31, 2012 3:47 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ja mam cokla porad na dvore, do baraku mi nesmi. a je akorat nasraty kdyz prijede pritelkny s maltezakem a ten ho provokuje ze on muze dovnitr :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
pon pro 31, 2012 5:12 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

..jezdím se psem v kamionu už 3,5 roku. Brala jsem si jí jako půlroční, je to fenka rotvajlera. Nikdy mi nic nezničila, za jízdy spí na posteli nebo když jsem měla Stralise,, tak dole pod zvednutým prostředním dílem postele. Na posteli má svoje věci-prostěradlo+deku, na čalounění také deku. Když jdu spát já, dám si tam svoje. Po každém venčení utírám packy, někdy i celé tělo. Venčím +- po 4,5h-pauza, o velké pauze víc a o víkendovce blbneme dosyta. Ano je to někdy vopruz, ne že ne, ale s tím jsem do toho šla! Při nakládce, sprše, apod sedí na sedačce a kouká a hlídá. Nikdy se mi nic neztratilo, teda zatím :-) když jsme doma, tak se párkrát proběhne po zahradě a jde domů a už kouká po klíčkách od osobáku, jestli se někam nepojede, je to závislák - na mně i na autech, doma nevydrží ani 10minut sama, v autě není problém. Na cestování ven potřebujete europas, čip nebo tetování, a povinná očkování. Plus do některých zemí odčervení pár dní před vjezdem do země. Karanténa do GB je od loňska zrušená.
Co se nakládek, vykládek týče, zákaz vjezdu se zvířaty mívají většinou chemičky a někdy i papírny (Mondi Ružomberok...). Pokud pes poslouchá, není problém ho "schovat" za sedačku. Jednou se mi stalo, že jsem jí musela nechat venku, katastrofa, nakládka na 4h, málem jsem umřela strachy. Podruhé v té firmě jsem jim řekla, že buď se psem, nebo nic, pokutu že klidně zaplatím, a prošlo to :-) čekala jsem problémy spíš na frigu, ale vůbec ne..ve F, E žádný problém, naopak, hodněkrát se byla podívat i na skladech, celnici apod, všichni jí chtějí něco dávat a hladit a tak :-)
Smrad v kabině? Ano, mokrej pes smrdí jako..mokrej pes, no..ale pokud se uklízí - já každý den vyfoukám, setřu prach, řádně větrám apod- není problém a dva řidiči, co jsem je střídala, ani nepoznali že tam pes byl, auto se jim vrátilo jako nové. Jo chlup se sem tam objeví, to je jasné. Ale existují kartáče, rukavice apod kterýma chlupy dostanete téměř z čehokoli.
Máme za sebou 5 firem, plachty i friga, auta celkem hezká, a nikdy nebyl problém, exšéf dával mojí kabinu za vzor ostatním.. je jasné, že bílé koberečky, kožešiny atd asi ne, ale jak už jsem psala, s tím se do toho jde. A že je to týrání psa? NESMYSL! Pes je nejradši, že je se svým pánem a je mu jedno kde. Podstatná je láska a péče, kterou mu věnujete..některý kotec nebo řetěz má míň metrů než kabina!
A při kontrole také nebyl problém, akorát Španěl se jí bál tak jsem jí musela dát do postroje a uvázat. Francouzovi když stahoval tachograf seděla na klíně a na Němce vrčela :-)
a pro úplnost-máme za sebou Stralise, Scanii, MANa, DAFa, Volvo, Premko, Eurocargo. Volvo a DAFa i dlouhodobě ve dvojce, teda trojce. Dá se to v pohodě, stačí jen chtít. Jako u všeho...- jak se říká, kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod..:-)
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
ned bře 31, 2013 1:22 am

IvetaCvDoc
Příspěvky: 59
Registrován: úte zář 04, 2012 7:41 pm
Bydliště: tř.E.Beneše 1424 HK

Příspěvek

Mockrát děkuju za info moc pěkně napsané...konečně rozumný člověk co to nebere za týrání ...
ned bře 31, 2013 11:34 am

anexa
Příspěvky: 54
Registrován: ned bře 10, 2013 5:40 pm
Bydliště: morava

Příspěvek

pes v kamionu?????
To bych po vás auto mít nechtěla a jít spát na lůžko v klidu když tam ležel pes který furt učůrává.
Myslím si že to s tou hygienou jak tu píšete nebude zas tak horké že ho vyutíráte z toho parkira stejně se ten pes všude vyválí a pak hopse k vám do auta a pěkně se
uvelebí na loži a po něm zas vy. A těch chlupů všude no nevím. Si uvědomte že to není vaše auto. Vám by se líbilo kdyby se k vám do obyvaku někdo nakvartýroval třeba obutý nebo vám tam rovnou dělal bordel a ničil věci? Asi by se vám to taky moc nelíbilo ne?
pon zář 23, 2013 10:21 pm

Ofca
Příspěvky: 1021
Registrován: ned lis 21, 2010 8:01 pm
Bydliště: Ludgeřovice/Ostrava

Příspěvek

tady je někdo alergický na psí chlupy :-D
Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
úte zář 24, 2013 6:31 am

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Anexa: koukám že toho asi o psech hodně víš, nebo asi znáš jen nějakého nemocného co furt učůrává :-D za 4 roky se mi nestalo, že by si cvrkla..od toho se snad chodí venčit ne? A že se všude vyválí? Na to jsi přišla kde? Chodí na vodítku a válí se pouze na zahradě u baráku, nikdy ne na nějakým pos... parkovišti. Jo, to se uvelebí na posteli, má tam svojí deku a čalounění je taky zakryté, když si jdeme lehnout my, tak se to sundá. A že to není moje auto? Pokud s tím šéf souhlasí, jakože samozřejmě ano, tak v čem je jako problém? A vzduchový pistole a různý čistící prostředky máme asi na co, na okrasu? Asi jsi v životě nebyla v autě po nějakým "čistotným" šoférovi, viď... to radši auto po psovi než po jednom lidským praseti.
Koukám, hodně lidí je zaujatejch..
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
úte zář 24, 2013 7:23 am

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Ofca, jojo, někdo na psí chlupy, já zas na blbce. A teď čeho je víc... :-D
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
úte zář 24, 2013 7:25 am

anexa
Příspěvky: 54
Registrován: ned bře 10, 2013 5:40 pm
Bydliště: morava

Příspěvek

nemeziss
Jednou jeli střídači s naším podotýkám čistým autem a vzali sebou psa. Slíbili že to nepoznám že s nima jel. Jo auto vydrhli ale těch chlupů co bylo všude na potahu a sedačkách bych nespočítala. Fuj až mi bylo blbě s tím autem jet. Pes patří k domu a ne do auta to mi nikdo nevymluví. Já mám doma taky psa tak vím o čem to je.

ofca
jo jsem alergická na psí chlupy i na blbce a obojího je kolem nas víc než dost bohužel.
úte zář 24, 2013 8:19 am

Uživatelský avatar
Adonisos
Příspěvky: 691
Registrován: stř lis 03, 2010 6:05 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Já vozím tohohle malého, pár chlupů pustí, ale není to žádná hrůza.. Když se člověk stará, tak nikdo nepozná, že tam přebývá pes.. Mám výhodu v tom, že jsme každý den doma, chrápem v autě výjimečně.. Za jízdy takhle spí, jak zastavíme, koukne kde jsme a zase si lehne.. Jednou mě zachránil od pokuty, líbil se slovenské kontrole práce, či jak se jmenujou!! Zvedli prst, pohráli si s pesanem a jeli jsme dál.. :D
Obrázek Obrázek Obrázek
Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče!!
úte zář 24, 2013 8:24 am

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

anexa, přece neříkám že nikde nebude ani chlup! To je jasný když sebou vezeš psa že sem tam chlup někde bude. Ale pokud to pravidělně uklízím, mám takovou tu odchlupovací rukavici s tou to jde dobře i ze sedačky, tak to poznat skoro není. Jasný nikdy nebudu mít tak naleštěno v kabině jako ten, kdo psa nemá. Ale zase s tím jsem do toho šla. Pes, šéf, ani já nemám problém, když s mým autem jel někdo jiný taky neměl problém, tak ten problém asi není...
a kdybych pejska nechala doma - což ani nejde, že jo, když jezdím s přítelem a doma nikdo není, tak by se nejspíš utrápil k smrti. Není zvyklá být beze mě.
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
úte zář 24, 2013 10:11 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů