Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
CErin
Příspěvky: 760
Registrován: pon lis 03, 2008 7:44 pm

Příspěvek

Je to přesně tak, jak psali Globe, Ondra i Interkoul. Někteří mají asi klapky na očích a považují balcinoj chlívek za jediný důvod, proč byl ten chudák eliminován. Pak mají všichni řešení, asi jako v pátek večer na Lanžhotě a místní diskuze připomíná žumpu typu Hovinky.cz a LžiDnes.

Je to prosté: Založit téma lze o všem, co pravidla nezakazují. A nebo můžete jít diskutovat na výše zmíněné "servery" :P
pát úno 08, 2013 4:45 pm

daf VM
Příspěvky: 847
Registrován: čtv úno 25, 2010 10:02 pm
Bydliště: V. Mýto

Příspěvek

No jo,balcin nebyl vyvolenej,tak musel z kola ven.Jen tak dal,za chvili se na to tady vysere kazdej a muzete si psat mezí sebou...
pát úno 08, 2013 5:15 pm

delivio

Příspěvek

Kupte si truck magazín a otevřete ze zadu
Kupte si trucker v Germany
Kupte jakýkoliv tisk pro řidiče kamionů a pak napište.
Tak nechtějte namluvit, že děti nosí čápy. jediné téma které frčelo v klidu než to poplival kde kdo a zde se nehádali ani ti největší odpůrci mezi sebou kteří se nemuseli jen do určité doby a pak už to bylo jen o čekané.
A že jsem mladí kluci s fóra chodili kuk- no a co ? Každá ženská krásná.
Stačilo uzavřít a bylo to místo toho se čekalo až to ujede balcinovi v debatě s mirou zapletalem a pak to byla rychlé. Přitom jej pozval do svého chlívu aby se přišel pochválit se svojí paní- nic víc.
Ale to je fuk

Jsem s ním mluvil a že pozdravuje. A když se mu zebral řidičák(ban), tak si myslel že by mohl jezdit na kole (rozuměj jen číst), ale to nelze.
Má ban na IPčku a do kavárny s wifi chodit nebude. Pěkný víkend všem
pát úno 08, 2013 5:44 pm

delivio

Příspěvek

A bude zajímavé sledovat jak se dle zákona poperete s autorskými právy a vším kolem toho včetně příspěvků jednotlivých uživatelů, kteří vkládali příspěvky do vlákna.
Pokud ovšem jedeme dle pravidel, nebo zákonů ČR a EU, nebo to s tím není tak žhavé a schováme se dle potřeb. :wink:

To čekání muselo být vysilující kdy nadejde ten den.
Nejsem jediný, kdo má oprávnění zamykat témata apod., zamknout téma mohou i moderátoři daných sekcí.
Vyhlaste amnestii pro napomenuté
Amnestii určitě ne...
no a dal ji klaus :D
pát úno 08, 2013 6:00 pm

Jirkaa
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 4:52 pm

Příspěvek

Jak to myslíš s autorskými právy? Přečti pravidla 8)
pát úno 08, 2013 8:06 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

pro mě za mě, dávejte sem ty fotky dál (zajímavý, že co tu není balcin, nepřibyla ani jedna... to jste je sem dávali jen proto, že se koukal zrovna balcin?) .... ale kdokoliv půjde do jinýho tématu plácat OT a sexuálně loudit, bude mít patrně stejný průběh napomenutí a banů.
pát úno 08, 2013 8:51 pm

delivio

Příspěvek

Jirkaa
Jaké pravidla :roll:
co bod tak ti najdu vlákno na to :wink:

Globe
pro mě za mě, dávejte sem ty fotky dál (zajímavý, že co tu není balcin, nepřibyla ani jedna... to jste je sem dávali jen proto, že se koukal zrovna balcin?) .... ale kdokoliv půjde do jinýho tématu plácat OT a sexuálně loudit, bude mít patrně stejný průběh napomenutí a banů
Není to jedno kde kdo jsme OT

P.S jde o to že jste věděli že je to hot téma a jen warten na ekšn :wink: balcin sám nedal 18 tis shlédnutí.
ještě že není šaría
pát úno 08, 2013 10:55 pm

Trneček
Příspěvky: 491
Registrován: pát úno 10, 2012 12:13 pm
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Příspěvek

Já nevim proč by jsme nemohli pokračovat vtom co se tady začalo, pochlubit se našema přítelkyněma či snad přítelama . Balcin není jedinej kdo dostal Ban, ale jak se říká, každý svého štestí strůjce. :D dám sem jednu když jsme byli na dovolený
Obrázek
Spěcháme aby jsme čekali
Čekáme aby jsme spěchali
sob úno 09, 2013 5:36 am

ROMAN DRABEK
Příspěvky: 152
Registrován: úte led 18, 2011 9:27 pm
Bydliště: BRNO

Příspěvek

Vratte nám Balcina!!!! Vratte nám Balcina!!!! Vratte nám Balcina!!!! Vratte nám Balcina!!!! Vratte nám Balcina!!!! Vratte nám Balcina!!!! Vratte nám Balcina!!!! Vratte nám Balcina!!!! Vratte nám Balcina!
sob úno 09, 2013 9:23 am

delivio

Od Balcina

Příspěvek

Ahoj kluci...Píšu vám,za co jsem dostal BAN...
Dostal jsem ho,za takovou maličkost,že jsem oslovil,NEVĚDOMKY,v jiné sekci,než v mojim chlívku,Míru Zapletala ,protože se tam s někým bavil,že má tu a tu přítelkyni a že s ní chodí,tak jsem ho hned,bez rozmyslu,oslovil,at nám tu svoji přítelkyni vyfotí a dá tu fotku do mého chlívku...
Tak,tohle, je to moje,jak to tu nazval CVOK,SEXUÁLNÍ LOUDĚNÍ FOTKY...
Tak ted mě CVOKU dobře poslouchej...Já jsem úplně zapoměl,že se mám zavřít do svého chlívku,vzít si megafon a hulákat přes dveře, na Míru Zapletala,at sem vloží fotku své přítelkyně.....Věř mě,že jsem to neudělal ÚMYSLNĚ,ale úplně spontálně a nevědomky,že bych ho měl o tu fotku požádat,až z mého chlívku,když už jdeš do detailu a čekal jsi a číhal jsi, na moji chybu,až ji udělám a mohl jsi hned žalovat,jak malý kluk Davidovi,že už ta MOJE chyba nastala a ,at mě honem dá BAN...
Bože,to ti,ale trvalo,než jsi mě načapal,co???No nic,už je to,co už ted???....
Ted se zeptám Davida....Davide,ten BAN,mám už na doživotí a nebo je to,jen na nějakou dobu???....Davide ,jen se tě opět zeptám,nemůžeš mě,aspon otevřít forum,at můžu,buď jen komunikovat se svýho chlívku a nikde jinde a nebo,jen otevřít forum na čtení,at si tu, aspon můžu jen číst příspěvky,bez jakýhokoliv psaní...To je vše,co jsem chtěl ještě napsat a optat se...Kluci,zdravíme vás, já i babička...Ahoj... Držte se a pořád kolama jen dolů....Čao.
sob úno 09, 2013 7:54 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Tak milý BAlcine , ať se ti tu zeptá kdokoliv kteréhokoliv moderátora , kdo se tě zastával a myslím , že i díky mě , jsi ten BAN nedostal už dávno .Bohužel , tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu , až se ucho utrhne . Můžeš si za to sám . Určitě . Nehledej chybu v někom jiným , sám jsi se dostal mimo .
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
sob úno 09, 2013 8:00 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

taky si myslim ze by ten ban se mohl dat jen prispivani do fora a zustalo by jen cteni prispevku.
kazdopadne by urcite slo nastavit aby moh jen do sveho tematu.
ale zalezi na adminovi jak se rozhodne :wink:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
sob úno 09, 2013 8:06 pm

Gabriela

Příspěvek

Jj, taky jsem se na to ptala v administrátorské sekci, ale bylo mi odepsáno, že škemrám :oops: Osobně si myslím, že když tady má někdo založený "chlívek", tak by mu mělo být umožněno alespoň číst příspěvky v něm, i když má BAN ... Ovšem, jestli to je technicky proveditelné, toť otázka. Ale zase, když se chce, všechno jde :lol:
sob úno 09, 2013 8:20 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ja myslim ze to jde. uz si nepamatuji presne jak to funguje,ale adminoval sem kdysi taky jedno forum a slo tam kouzlit s nastavovanim
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
sob úno 09, 2013 8:24 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jedině zavolat poskytovaleli internetu, že ti z nějakyho důvodu nevyhovuje nynější IP adresa a že bys rád jinou :lol:
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
sob úno 09, 2013 8:40 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: vašík a 18 hostů