Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

No tak netopejre, až toto uvidí policajti, tak půjdou do kolen :D a myslím, že potom půjdeš do kolen ty, až budeš platit :D :D Nic ve zlém, toto neprojde :D
No vidíš, 16 dní máš aspoň parťáka, Jožin nebo já, nemá nikoho. :D Až budeš s parťákem měsíc v kuse, tak si zvykneš a už ti ani rodina nebude chybět. :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob kvě 24, 2014 8:32 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

P.S.: Než toto, tak radši zkus sehnat ty kurty. :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob kvě 24, 2014 8:34 am

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já vím že to neprojde. Ale jako "vynález" to není marné a myšlenka taky.
Škoda, že se výrobce auta, nezamyslel nad tím nějak hlouběji a vážněji. Třeba by něco smysluplného zkonstruoval, aby to legislativě potažmo kontrolním orgánům nevadilo.
Jinak za sebe mohu říci, že to funguje. A mne, coby cca.107kg 2metry velkého habána udrží. Vyskoušeno na parkovišti někde v EU. :shhh: :smich:

4215 - ne ne ne. Parťák je parťák a žena je žena. To to prosím nezaměňovat. :lol: Hmmm, ne, nezvykl bych si a ani nechci. :savle:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob kvě 24, 2014 3:49 pm

Uživatelský avatar
hečr
Příspěvky: 63
Registrován: sob dub 30, 2011 4:02 pm
Bydliště: Morava-West, EU a přilehlé asijské destinace

Příspěvek

Možná by stačilo lehnout na lůžko a parťák by ho zvednul na max, co by to šlo.... :roll:
Tak popojedem....
sob kvě 24, 2014 4:01 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1567
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

V pripade Netopyra by potreboval hydraoliku :lol:
Zijte dlouho a blaze.
sob kvě 24, 2014 4:43 pm

Bender 86
Příspěvky: 424
Registrován: stř úno 02, 2011 10:25 pm
Bydliště: Ledeč na Sázavou

Příspěvek

Já se teda nechci vměšovat, ale nebylo by jednodušší si na ty 4H lehnout na spodní postel? Snad by se kolega nezbláznil
sob kvě 24, 2014 8:27 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Bender 86 - máš recht, nezbláznil. Jenže v DAFu co je ve firmě,
není originál bezpečnostní síť. Taková je v Mercedesu MP4 Actros (s tím jsem jezdil cca.10měsíců). Tedy se domnívám, že pokud to není originál - nelze ani na spodním lůžku za jízdy ležet.
Nu, a já to zabezpečení mám - a funguje parádně. Cena? cca. 1500,- Kč 10m lano s průměrem 10mm, karabiny, "osma". Tedy nikoli, jak se mnozí domnívali skoby. Ty by nebylo možné upevnit dostatečně pevně - jedině provrtat skrz kabinu ven.
A myslím si, že to by asi neprošlo tuším. :think: :smich:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob kvě 24, 2014 9:09 pm

Plechus
Příspěvky: 294
Registrován: sob lis 22, 2008 5:42 pm

Příspěvek

Takhle podle fotek to aktuální upevnění teda nevypadá, že by to člověka udrželo při prudkém zastavení/nárazu.
sob kvě 24, 2014 10:44 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Teda pejre 107 a 2 metry to mě nějak nejde s tim uplakaným zvířatkem co maš pod nikem. Měl bys s tím něco udělat dát tam něco veselejšiho :lol: kdo se na to má dívat to je deprese!
sob kvě 24, 2014 10:46 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ivane - no jo, ale já jsem zatím pořád vnitřně tedy duševně v depresi. Nejsem v pohodě a hned tak nebudu. Hold ta změna mne srazila totálně někam, kde jsem nikdy nebyl (obrazně řečeno). A navíc, to zviržatko je malý netopejrek - z filmu Hotel Transylvanie (to pro upřesnění). Jsem i melancholická romantická dušička - tedy né pořád, ale občas jo. Radši jsem na venek usměvavý, než abych se mračil. Vše dusím v sobě. Čím více vtipkuji, tím více jsem v "háji".
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob kvě 24, 2014 11:15 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

netopejre to bude dobry hold dal si se na boj vybral sis to nejhorsi na zacatek a iluze sou v trapu ja kdyz zacinal tak sem byl v rauchu pak sem sel na vnitro na kamion a to me to tak rozhodilo ze se ted placam na malym aute jako trotl taham sudy obcas je to neuveritelna pakarna hovno za to ale defakto me to uspokojuje jezdim autem ktery nejak muzu opecovavat i kdyz je to stara vrana ale i sem doma takze mam cas i neco prozit jezdit frigo ve dvojce a jeste u takove letecke firmy to by me asi dorazilo :roll: :wink:
M-B Atego 1218 frigo
sob kvě 24, 2014 11:21 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

Bych tomu zařízení moc nevěřil. Aby si neskončil jak Babinský v té písni...nicméně ve skutečnosti přežil vězení v Štatlu na Špilasu.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
sob kvě 24, 2014 11:26 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hmm, asi je to tak. Iluze, najivita a prvně v jsem v životě nezjistil co to je - práce řidiče na kamionu. A již jsem nohama na zemi, jen se nechci a nehodlám zklonit před nikým. Kdo by mne tlačil porušit zákon - to co zažívám musím pořádně strávit. Později to popíši - asi trochu nadsazeně (abych se z toho nezbláznil). Zatím ladím své web stránky s polu se synovcem. A znovu pařím WoWko - to abych si zapamatoval "staré časy", kdy jsem mněl hafo času na své zájmy (letecký modelář, foto, kolo, turistika, sport - plavání, potápění, padák, kultůra - chození po zámcích a hradech z rodinou, četba knih, poslech kvalitní hudby atd.) Teď? Jsem rád, pokud si stáhnu fotky, nějak je opravdu z lehka poladím a upravím. A užívám si čas z rodinou, na přátele nemám čas je navštívit.
Prostě nějak se mi "zhroutil svět" a já jej musím "kostku po kostce" postavit, abych zase byl nad věcí.
Zatím to vidím jako - vše špatně. A pořád mi v uších zní jedna otázka - PROČ ? A já, neznám logickou či rozumně vydedukovanou odpověď co by mne uspokojila. Snažím se studovat předpisy - jak zemí EU, tak ADR 2013 a jiné. Pak si prostudovávám různé zákony, pravda - to to čtení je na dlouho.

Jo, malý krok. Sehnal jsem si (koupil) teleskopické 3m dlouhé koště na mytí oken kamionu. Jde to koupit v různých obchodech - já to sehnal na "žumpě" v SOL. Je to u spodní pumpy Repsol, cena je 24,45 Euro. Dokonce to má mechanický ventil, pro napojení na hadici. Je tam samec na koncovku mechanickou co je na hadicích. Má to žluté chlupy - dost tuhé na umytí hmyzáků ze skla, dost měkké abych nepoškrábal barvu z auta. A je to ta tlustá teleskopická rukojeť z duralu. Není to ta tenoučká, ale pořádná tuhá a jak se zdá i dobře provedená.

Kuntík - no, je to uvázáno jako bych byl navázán na stěně, když lezeš. Vše je navázáno tak, jako bys měl být jištěný na stěně.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob kvě 24, 2014 11:45 pm

delivio

Příspěvek

[quote chození po zámcích a hradech z rodinou, četba knih, poslech kvalitní hudby atd.) Teď? Jsem rád, pokud si stáhnu fotky, nějak je opravdu z lehka poladím a upravím][/quote]
fix...jsem si poprskal monitor :D
omlouvám se ale mš dostalo to teď ? :D
ned kvě 25, 2014 12:02 am

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No jo no, postupně zjišťuji o co pomalu přicházím a ztrácím to.
Jo jo, ale bojuji. Jen to popisuji a nějak to v sobě dusím a snažím se s tím vyrovnat. Někdy jsou dny kdy jsem relativně na pohodu. Jindy ne, jsem podrážděný (zase vnitřně) a "dívám se zpátky". Prostě vzpomínám na tu dobu, kdy jsem seděl v servrovně a přemýšlel nad nesmrtelností chrousta a velikosti vesmíru.
Teď se těším do vany a postele, kde se zavrtám do peřin a pohodlně se "rozplácnu".

Hold jsem netušil co to je. Teď to vím, a nadšený tedy z toho nejsem. Jen se snažím to vše ustát a tak nějak jít dále - jako nový člověk, a dělat to co dělám správně. Zatím ten nadhled nemám.
Ptal jsi se na kolik stupňů se cítím (víš o co jde Delivio). Tak teď, postupem času jsem na bodu pod absolutní nulou - něco jako - 1000 stupňů.
Jednou je mi do spěvu, jindy jsem smutný jak želva. Prostě to nechápu a snažím se sám sebe pochopit. Ale jako škola života je to dobré, jen to jeden musí ustát - sám sebe. Naštěstí je mi rodina oporou.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned kvě 25, 2014 12:34 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 33 hostů