Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

proč to tajit Jožine?
ned črc 12, 2015 8:28 am

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

jozin to mozna netaji ale pejr je vzdycky tajemnej jak hrad v karpatech asi se stydi za firmu kterou si po zrale uvaze vybral :lol: :lol:
M-B Atego 1218 frigo
ned črc 12, 2015 8:30 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

jako odpovědět kde jezdí že v Bohumíně....divná vyhýbavá odpověd :roll:
ned črc 12, 2015 8:34 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Transeurope :wink:
ned črc 12, 2015 8:37 am

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja nejsem tajemny, jen to tak mám. Ale ano, potvrzuji že Globe to teď dal přesně.
Jinak po CB si nestěžuji - nikdy nevíš, kdo tě poslouchá.

Jožine, plně s tebou souhlasím. Mám stejný názor na "čiňana" - je to krám krámů. Jen jediná věc je dobrá co ji má. A tou je volnoběžka. Jinak to je hnus krám.
Nové Volvo, by možná bylo fajn. Ale muselo by mít tu největší kabinu a správně nakonfigurovanou. V první řadě sedadlo a postel. Nu a samosebou uložný prostor a na návěsu dostatek kastlíků.
Ale to je marný, zbytečný.

A tak jen mohu o tom snít....
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned črc 12, 2015 9:41 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

martin-jsi Sherlock :D ,kdybys kouknul na muj profil treba,je tam fotka stare 143h a na ni asi 6metru velky napis firmy.Ale uhodls,i kdyz tam je dopravcu vice,jak pise kolega DB,Nitrova,Hepner atd.Cinan je skvele auto pro ty u nas,co nikdy s nicim nejeli tudiz nemuzou srovnavat s nicim jinym,tak tvrdi ze to je top kara.Ze se jebnes do hlavy pokazde jak se postavis od volantu,I shift tam jen zavazi abys bylo jeste min mista,stejne to na povel prerazeni nereaguje vzdy,na ozdil treba od Scanie ktera to ma pod volante a preradi vzdy,kdy dam povel...Volnobezku ma i slipka.Motorovka u cinana ma slaby vykon oproti intarderu,ale to srovnavam nesrovnavatelne...Levy kastl jak otevres na cinanu je tam bufik pres pulku :shock: ,ktery jak spustis je to jak pila...Atp.Nekdo je z cinana nadsen,u me to je plecka.Nove FH je neco lepsi,jen ty prvni tipy se moc nepovedli a vysralo se uz temer vse,ted uz pretesnuji motor treba,ze prosakuje olej kolem dvou sroubu,ci co.O baterkach,elektrice celkove,ADblue,navi skoda psat.Ale dojem sti udelas,to jo.Jinak myslim ze v dnesni dobe neni problem pracovat kdekoliv,ridicu je malo,co neco umi myslim.Pisalistu a kecalku je vice podstatne.
Neřeším...
ned črc 12, 2015 11:34 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Na tu vaší pumpu jsem jezdíval tankovat Ultru do dodávky, když jsem měl cestu kolem. Pracovala tam taková nafouknutá gorilka, když jsem ho poprvé požádal, aby mi scvaknul koníkem účtenky, tak pronesl, že žrádlo do koňa není zadarmo a kam by přišel, kdyby to po něm chtěl každý :lol:
Pak už si zvyknul...
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned črc 12, 2015 12:18 pm

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Příspěvek

:lol:
ned črc 12, 2015 12:32 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Však jo, říkám že číňan je krám krámů. Já jsem z něj domlácený jak čert. Vždy se někam praštím a to si dávám pozor - asi by byla komedie mne pozorovat co a jak v kabině vyvádím abych se otočil, převlékl. :lol:
A ta řadička u sedadla... To je vynález, to ano. Tady se někdo mohutně zamyslel. Proč to mít pod volantem, kdyš to mohu mít jinde a řídit jednou rukou a druhu řadit. Pak ještě třeba třetí rukou používat retardér/motorovku. Jo, asi ve švédsku jezdí chobotnice, nebo nevím. :crazy: Ale je to určitě "seyfty..." jako vše co je ze švédska. :lol:

Ano, M.Z. - je to hold svéráz co nepadá daleko (myšleno obrazně směrem k majiteli). :lol:
První věta, jak jsem s ním mluvil mne dostala. Pak jsem už jen "lapal" po dechu. :lol: Hold originál každým coulem - jak praví klasik, že.

Se slípkou jsem nejel nikdy. Tedy nemohu porovnat. Ale z jinýma autama ano, co mněli retardér - DAF 3-stupňový a MP4 Actros 5-stupňový a asi to nejlepší auto s jakým jsem jel (to co bylo zapůjčeno MP4 480). Pokud to má výbavu jakou to má mít (dvě plnohodnotná sedadla atd), není dle mého lepší auto v EU. Místa hromada, sedadla parádní co z nich nebolí záda a postel... Jedna báseň. jak spodní tak ta horní je přímo božská dvoj postel. A pokud je přítomen aktivní tempomat, je v autě i radar - na palubní desce se ti ukazuje rychlost a vzdálenost auta jedoucího před tebou. To je paráda a super věc!
Ale jo - Volvo je Volvo. To je marný. :lol: No, nedělám si iluze a hold se s tím musím smířit. Řikám, dávám tomu šanci... Ale ne v čiňanovi. To je krám a horší auto jsem nezažil. :crazy: :wall:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned črc 12, 2015 1:04 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

M.Z-pracuje tam dodnes,uz mnoho let,neni tak spatny jak vypada :D asi mel den blbec no,jinak kovany ,,tdickař,, :D .Slipka ma radar,naprosta zbytecnost stejne jak ty pruhy.Zmninene investice bych ivestoval uplne jinde,napriklad el.sibr,jak to maji normalni/obe nemecka/ auta a ne tento poklop jako z tanku,stejne hnusny jak v cinanu.MB actros ci Man vubec nemuzes postavit vedle fh cinan,myslim prostorove.I vyjebane Iveco ma ovladani automatu na palubce,a neni potreba nejakou nesmyslnou paku co jen zavazi.Slipka to mas tez fajne navic me tesi ze reauguje vzdy na povel prerazeni,kdyz je treba.Majitel je taky jak je,v podstate rovny chlap,bez hvezdnych manyru,co na srdci to na jazyku,ja snim nemam problem.Nez se lakovat,vykat,za zady pomlouvat,je lepsi si rict vse na rovinu.Vsak vse poznas za par let.ted si novy jen koukas kolem sebe.
Neřeším...
ned črc 12, 2015 2:56 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Kastlík se dá sehnat aj za flašku slivovice 8)
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
ned črc 12, 2015 3:13 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jaky kastlik?jsi pod vlivem zas? :D Kastliku je plna dilna.
Neřeším...
ned črc 12, 2015 4:00 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:wink: pak už neměl žádné námitky. Střídal se tam s ním ještě jeden a toho jsem se ptal, jestli má stejně jako kolega nějaký problém s žrádlem do koňa, jen si klepal na čelo :lol:

Jinak jsem rád, že jsem ušetřil za tyhle asistenční systémy. Jaký máš poklop? Já mám elektrický ,tónovaný šíbr, sice jsem ho nikdy nepoužil, akorát za nova vyzkoušel, jestli funguje. Myslel jsem, že je to standard.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned črc 12, 2015 4:02 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Poklop jak v tanku,system i zvuk stejny,stara Karosa mela to same jen ve vetsim,myslim ze to pamatujes :D .Ja spim cely zivot leto zima s pootevrenym poklopem.ale kazdy je jiny to vime.Tak ten poklop ti zavidim :D asistenty zavidet nemusis,udelal si dobre ze jsi to nekoupil.A ten ,,tempomat,,vubec nekomentuji,asi nejvetsi slabina auta.Jinak jsem spokojen,na to ze to ma 450ps jen,celkem to jede,to asi neuveris,hlavne to tahne i pri 1100ot.to stare R6 scanie neumeli.Za to ten retarder,nevis jaky mas ty,ale ten fakt bere .A je tady prijemne ticho,tichsi nez FH.Jinak samozrejme kolegu nijak neobhahuji,nema se chovat jak cip.
Neřeším...
ned črc 12, 2015 4:52 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak Vás všechny zdravím před spaním.
Jožine, já se chovám jak cip?! Vždyť jsme se ani nesetkali, nepokecali a to to tvrdíš? Nebo to nepatřilo mne...? Jinak se rozhlížím. To ano., hold jsem na firmě nový.

No, ten elektrický šíbr. Jo tak s tím musím souhlasit. Jak se rozjedeš a zapomeneš jej zavřít, nu a začne pršet. Je zle, nezavřeš jej.
Prostě jsou to prkotiny, ale jak se nazbírají je toho darda. Teď třeba mi chybí kaslíky na ty "zbytečnosti" co se nikam nevejdou. Ale! Máme místo toho na plachtě paletový koš. Prostě to toje podle mne pitomost prvního řádu a to je bez debaty tak. Můžeš nesouhlasit, ale je to tak.
Zatím nic nekomentuji a ani komentovat nechci. Uvidíme co budoucnost přinese. Možná nic dobrýho, nebo naopak dobrýho. Nechám se překvapit.

Tak se opatrujte a vžy ve zdraví dobře dojeťte domů. Protože to, je to nejdůležitější. :wink:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
úte črc 14, 2015 10:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů