Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

Jo přátelé všechny Vás zdravím.
Jožine, děkuji ale ne. Na velkou káru mohu zapomenout z tou rukou. Maximálně že bych si koupil motohaus jináč ne.
Ruka je v háji, nic v ni neudržím a nulová síla. Pořád bolest...
SOFe, ty hade :lol: dobrý boduješ. :clap:
Máš recht z prací řidiče kamiónu, s prací web admina nesouhlas. :mrgreen: A teď do mne, klidně pí...j :mrgreen:
A co fotím? Auta. A pak něco co se mi líbí.

Tož aloha bando - držte se a No stress
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pon říj 09, 2017 5:00 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

netopejre, to jsou výmluvy, nechceš tahat,(z výletů po Evropě se stala noční můra) tak se vymlouváš na ruku že v ní nic neudržíš. Jednou jsem potkal na parkovišti kluka z CS Carga a ten ruku neměl a jak tahal. Že prý mu sebrali invalidní důchod, neb je vcelku zdravý. Jinak v nových autech nepotřebuješ ani levou nohu, někteří ji mají za krkem, když neví kam s ní. Tak žádný válení u počítače a hurá k jozinovi do firmy a hajdy na západ. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon říj 09, 2017 7:01 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

včera jsem chtěl zařvat na chlapa na Shelce ať dupe s tím Volvem od stojanu, šinul se jak hlemíď, pak jsem si všiml že má snad dřevěnou nohu. Já bych musel taky jezdit i jako chromajz, jednak mě to baví a druhak co bych dělal s tím autem? Na nákupy do Kauflandu je to velký.Ale pokud je cesta zpět, tak zdraví je na prvním místě. Někdo je jak Jarda Jágr (ten by hrál i bez nohy) a někdo skončí hned v II. lize -to je život.
úte říj 10, 2017 6:16 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

Nevim jak to je,ja videl Pejra jednou v zivote na place myslim,jen sme se minuli,nejak nekomunikovali,ale najak nemocny nevypadal.To bylo asi pred tim co se mu stalo,dal nevim.Ja se ale o nikoho nestaram,kazdy ma svuj boj.Je pravda ze nekde daleko v Rusku jsem potakl slovaka co jel domu se zlomenou nohou z Alma aty,a taky jel,ale to je extrem to je jasne.Pokud byl tak dlouho v Hrabyni asi mu neco je.Ale da se hodne vydrzet,kdyz clovek chce o tom to je cele.Zada treba snad boli dnes uplne kazdeho a kazdy jezdi treba.Ja mam na zada svuj recept ktery mi pomaha,par shybu denne a je mi fajn treba.Vseobecne ale plati ze kondice fyzicka ceskych ridicu opravdu neni dobre,jsme na chvostu,s Polakama asi.Takovy Rumun je kazdy druhy gymnasta,Rusy neni treba komentovat,vestsinou chlap jak medved,silny.
Neřeším...
čtv říj 12, 2017 7:07 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

záda, krční páteř..po 40 -cítce to jde do hajzlu:) Možná bych bral raději tu ruku:) nebo kdyby se to aspoň střídalo, co týden:)
čtv říj 12, 2017 7:12 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

Jezdi u nas najaky Kamil,asi 22let,a ten ma jednu ruku uplne slabou,zkroucenou,od pohledu uz.A jezdi.A to kurujeme plachtujeme casto.
Neřeším...
čtv říj 12, 2017 7:16 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

Aloha bando ušatá,
zdravím všechny řidičky a řidiče.
No, to je pravda že lidi jezdí i zrůznýma postiženima. Ale je to otom, zda chci - je to život pro mne?
Odpovím si sám. Není! Dokazal jsem, že to zvládnu a nemusím se za sebe stydět. A katu mám bez stráty květinky.
Hele, už to není pro mne. Vážím si každého co to dělá, navíc své bývalé parťáky.
Navíc mojeho gurua Delivia, to co mne naučil a dal rady do života...
Moc si toho vážím, moc!
A ruka, jo je v prdeeeeli. Ale nestěžuji si, pracuji a dělám to co mne baví. Ikdyž s invalidním důchodem.
Ale kamion to už není pro mne, už nechci záclonky, zvířátka a jiný bejkárny v kabině. :lol:

Dokonce už i můj web zase jede, byl heknutý - využili chybu redakčního systému a dalo to pořádnou práci vykopat se z toho.
Budu tam postupně dávat fotky, a jiný věci + ty články co jsem měl rozdělané.

Tak se opatrujte a dávejte na sebe pozor! Pomalu a hlavu používat.

Jo, mám novou básničku:
Ráno raníčko vyjde sluníčko,
sotva vyjde už dispo "vyje",
proto do kanclu jdu a slušně se vybliju.
Dobrý den a kozy ven!

:mrgreen:

No stress
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned úno 18, 2018 11:25 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

Někde, jo na facebooku, jsem viděl,že u firmy CS Cargo jezdí hluchoněmí řidič. Vedoucí si ho strašně pochvalovala. Na jednu stranu se jí ani nedivím, nemá ji kdo vynadat, poslat do řiti prosit o zvýšení platu, poslouchat nepotřebuje, dostane SMSkou dispozice naložit a složit. Tento týden jsem si na něj vzpoměl, kdy milion telefonátu ohledně code nakládky a řešení organizace práce, čas běžel, doba práce se krátila, moc práce ještě před sebou. No by mne zajímalo, jak by to SMSkama řešil.
Takže jozine asi ten váš bezruký kolega má taky nějaké v uvozovkách privilégia a dispo ho neposílá na ty největší kurtovačky. To si vychutnáš sám. Neb rozhovor na dispečinku: Kakamil stojí u firmy xy, ale toho tam nemůžeme poslat, neb by to nedal bez jedné ruky. Pošleme tam jozina, ten stojí u firmy ab, ten to dá a Kakamila pošleme do firmy ab nakládat. Sice tam budou velké přejezdy, ale holt nedá se nic dělat.
To samé je s koleginěmi, kolikrát přijedu na vykládku, skladník mi dá do ruky paleťák ruční , a vytahej ty tunový palety sem na rampu. Tak vždy prskám a zeptám se jak to dělají, když tam přijedou něžné kolegině, tak kouká nechápavě a pak řekne že sem nejezdí. Jasně, neb je tam dispečeři neposílají.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát bře 02, 2018 8:31 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

Ano, vše je o lidech. Přístupu, komunikaci.

Já, přišel na tři věci co vyžaduji:
1.) Lidskost
2.) Slušnost
3.) Respekt

Nic víc, nic míň.
Zdraví, kartu řidiče má jen jednu/ jedno.

Tím se řídím i teď. Teď jako webadmin a fotograf nic neuspěchávám - nejsem přeci sprinter ( že Delivio) :mrgreen:

A řídím se: no stress

Tak to je. 8)
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
úte bře 06, 2018 2:55 pm

Sails
Příspěvky: 267
Registrován: sob lis 27, 2010 11:43 pm

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

Jak se kdo chová kde mě, tak já k němu. Ale abych tahal tunový palety, ani bych se na to nevysral. :hand:
úte lis 13, 2018 11:09 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

přesně tak, to mi jeden skladník hodil na čelo tunu a že tahej si to dovnitř, auto stálo dokopce, říkám dávej mi to zboku odplachtuji, on že dělej dělej,..tak jsem odjel do piče, čuměli jak péra
stř lis 14, 2018 6:07 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů