Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

Ja ja,v nemecku je vse alles gute..(mozna tak pred 20lety,ne ted).Zeme plna pristehovalcu,lidi co jen zdimou nemeckou ekonomiku.Kdyby mohli pracovat jen rodili nemci za volantem LKW,maji na vyplatu 7000e minimalne,a ne 1800e jak mi rikal,chlap z Hoyesverda...Jen vniro jezdil,bez speise.
Neřeším...
sob bře 25, 2017 4:52 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

A ted jak padne ojro,to bude stat za jeste vetsi vylizprdel...nic, Netopejre hodne stesti a hlavne pevne zdravi. To je nejdulezitejsi...
sob bře 25, 2017 5:11 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

euro nepadne,to jsem v klidu...Jak padne automobilovy prumysl na pysk,tak jak v USA,Detroit,pujde cela nase ceska ekonimika do kytek.V kazde dedine vyrabeji aspon neco na auta,to je uplne spatne.Ted je mozna fajn,prace je dost,jak bude trh nabazeny tech plechovek,prijde krize uplne...A budem sedet doma,alemme to uz tak asi moc vadit nebude.
Neřeším...
stř bře 29, 2017 7:19 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

Jožine, rozhodně jsem zabezpečený pro případ dlouhodobější nemoci než v tom Českém bordelstánu. Ano, makat se tam musí tvrdě, ale to v Čechách taky. Ale mám stopro marodní i dovolenou. To je ten rozdíl, proti tomu doma, kde dostanu desítku a zbytek si musím vyjezdit, či mi udělá plat dieta, tudíž si nesmím nic extra venku kupovat, abych si něco přinesl domů. A když jezdíš vnitro pondělí až pátek, tak nejsou k výplatě spessen? To je nějaká novinka, jo? To mi asi tech 24eur denně dávají z nějakýho rozmaru, co.. Je jasný, že pokud jezdí ten dotyčný kolem komína, nemá nárok na dietu, ale většinou se jezdí všude pondělí až pátek a k tomu dieta je. A hrubého nemám 1800 ale 2100 plus ty diety, takže trochu zkreslené udaje tu uvádíš. Čechů je v Německu dost a ještě jsem nepotkal nikoho, kdo by se chtěl vracet... Já tam ted začátkem dubna budu rok a absolutně si nestěžuju a domů za toho bordelu co zde panuje..ani za boha. Abych podepisoval fiktivní papíry kolik beru a zaplácla se huba frantíkům a skopčákům a já z toho neviděl ani haliř? Děkuju, nechci. Pokud se řidiči budou toho divadla zúčastnovat a budou těm zlodějům ta lejstra podpisovat, nic se nezmění... Ružový to není nikde, ani v tom Německu, nikdy nás jako sobě rovný brát nebudou, ale já chci mít jistotu, že pokud se mi něco stane, že nechcípnu hladem. Tech cca 1300euro měsíčně v případě nemoci dostanu. Na dovču pojedu a mám jí de facto zaplacenou. Kolik dostanu v slavném Česku při základech deset až dvanáct tisíc?
sob dub 01, 2017 3:01 am

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

A k té Americe.... Ano, Detroit zkolaboval, ale jinak tak nákladní doprava prudce roste a řidič si tam vydělá fakt slušný peníze. Jako všude, i tam je absolutní nedostatek lidí pro tuhle profesi, takže o flek není nouze. A při té frekvenci zakázek se dá i uživit vlastní truck. Bohužel, jediný na čem to visí je téměř nemožnost získat zelenou kartu a pracovní víza. Mám tam o to zažádáno a pokud by byla šance, už tu dávno nejsem. Amerika je tvrdá země, nikomu pečený holuby nelítají zadara, ale to, jak tam vládne fér jednání bysme jim mohli závidět.
sob dub 01, 2017 3:14 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

Mozna zkreslene ,jak pises.Co mi rikal cihlak z vychodu to pisu.Pokud se mas dobre tak bud rad,jen nepis ze tam je vse super,myslim v nemecku,kdybych tam nebyl dnes a denne,aj bych ti uveril.To ze je vse o penezich plati hlavne tam...A ne vsichni dopravci jsou zlodeji v CZ a nema kazdy deset plat,tak nepis zkreslene udaje...To je jedno.Myslenka byla jina-vsichni z vychodu,myslim tim cz,pl sk,kurvi jen nemcum platy,proto nadavaji na nas....To je cele.Co tobe pripada super,jemu nepripada,bydlis za kopcem predpokladam,tudiz v CZ,tam jen pracujes.Pro tebe mozna fajn,pro neho kdyz ma dat za kadrenika treba 30e,mu to az tak super nepripada ty tve castky,Nevim zda si me pochopil ale asi ne a dal budes razit svuj nazor.To je jedno.
Neřeším...
sob dub 01, 2017 7:13 am

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

v DDR nedělám a peníze nejsou všechno. V Bavorsku je hlavně jiný jednání s lidmi Je jasný, že jako pendler jsem na tom líp, ale za daně tam odvedený (jež nejsou nejmenší) dostanu i refundaci za dojíždění do práce (směrem tam) a jak jsem psal, sociálně jsem zajištěný a to je pro mne podstatný. Co se péče týče, mám od skopčáků zajištěnou plnou zdravotní péči nejen v Německu, ale prostřednictvím VoZP i doma v Česku. V Česku jsem poznal v kariéře dva zamětnavatele a v obou případech špatná zkušenost s jednáním dipečinků vůči řidiči a přiznám, že to byl jeden z podstatných aspektů, jež mne vyhnal ven. O jednom z nich by mohl Pejr dlouze vyprávět, jelikož jsme tam byli spolu. Jak jsem psal, nikde není nic bez poskrvrn, ale proč mám dělat stejnou práci za půlku a riskovat, že když se mi něco stane, jsem tzv. v hajzlu. A že v téhle profesi je k problému blízko víme oba. A jak jsem psal, já to Německo mám možná stejně jako přestupní stanici. Když dostanu od govermentu výjimku, mizím to zkusit za tu louži.
sob dub 01, 2017 10:40 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

Tak ne kazdy je v bvorsku a nekdo jezdi i v DDR.Perj jmenovite jezdil treba i u nasi firmy,jednoznacne jedne z nejhorsich pod sluncem :D .A jsou tam lidi treba i dvacet let.Diskuze je neplodna,ja se bavim o tom ze kazdy z venku jim tam jen kurvi ceny a ty se bavis o toom ze se mas dobre.Ja ti to verim,ale vermi nebyt vas,je nemcum podstatne lepe,financne.Uz se dal nevyjadruji,at ti to jezdi.
Neřeším...
sob dub 01, 2017 5:14 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

Jožine, každý máme kus svý pravdy, ale prostě chci, aby o mne bylo postaráno, kdyby něco.... Když mám možnost za stejnou práci být ohodnocený líp, tak si prostě vyberu. To je tak všechno. Do Česka se nevrátím, dokud se ty pokřivený vztahy nenarovnají. A že to je běh na dlouhou trat, to víme všichni. Hodně zdaru. :D
sob dub 01, 2017 6:31 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

Alpenbiker - toz to by ma zaujmalo kolko teda beres? U Ingo Dinges - nemecka firma s cisternami jazdia slovaci a poliak a beru 2200.. A ze to je firma kusok od Ludwigshafenu. V terajsej dobe aj ty nemci uz zacinaju brat pekne hovienko... Jak hovori Jozin, kurvime im ceny, prival utecencov, kazdy nemec nasrany...Staci povedat odkial si a cakas pol dna, zajdi si do shelky do hamburku dakedy, okno rano na 7, nahlasis sa a cakas do vecera, odchadzat odtial o pol desiatej vecer je normalne... Kazdy nemec breci, ze to je scheise... v hofe firma na cisterny, 1200e + diety, Za taky prd by som nevstal ani z postele... A to ti borec povie, jazdime rumunsko,bulharsko,turecko,grecko, vikendy doma :doh: :pray: :wall: :lol: :lol:
Som vo firme 10r a dufam ze tu zdechnu az do duchodu. Nespolieham sa na stat, ale odkladam si,platim si poistky keby nieco a od huby si taktiez neodtrham,nemam ziadnu pozicku,uver,a v garazi mi stoji 8nakladiakov - veteranov,s ktorymi si hraju... Jak mi hovoria ludia, mam sa nejlip :lol: :D 8)
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned dub 02, 2017 3:28 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

1200eur plus diety? To je trochu kravina, ne? Mám 2100 plus diety. Možná kurvím cenu, ale pro mne je podstatný, se o sebe postarat a mít zadní sociální kolečka, když se mi něco stane. Proč v Čechách řidiči jezdí za destítku základu plus diety či dokonce zbytek za kilometry? To není podlézání své ceny? Sorry, tahle práce je natolik náročná na zdraví, že otročit za deset tisíc nehodlám. Komu to nevadí, at jim za to jezdí. :D
sob dub 08, 2017 3:48 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

Od nas odesel kolega hledat stesti do Dojclandu a jezdi nekde pobliz Frankfurtu. Pracicka libova, ovsem za usranych 1650€ , coz teda za nejakou raketu nepovazuju.... ale zase ma vyhodu,ze ten vydriduch u ktereho jezdi nepozaduje nemcinu. Je to hnus!
ned dub 09, 2017 2:23 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne ned kvě 12, 2019 1:25 pm, celkem upraveno 1 x.
ned dub 09, 2017 2:43 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

Njn.Vloni jsem mel v listopadu 44(tj asi 1650e)a pripadal jsem si gut,do prace to mam 11km,auto ma CZ spz a co je podstata jezdim z cz do cz,to zn.nalozim nas cesky produkt,odvezu nekam do benelux a zpet dovezu nejakou surovinu.Nejsem zadny EU trucker co jezdi mesic od nikud nikam.Nikdo z nemeckych ridicu nebo francouzkech mi nemuze rict ani popel,vyvazim a dovazim k nam zbozi.A taky proto tady pracuji.To ze sedim v zanovnim petiilu,vecne nalestenem(to je ma uchylka ale)je taky plus.Za 1700 e jit do nemecka je uplna p.i.c.o,v.i.n.a
Neřeším...
ned dub 09, 2017 8:50 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Doupě Netopejrovo

Příspěvek

Jožine, to co tu uvádíš je ofiko v pásce a jde Ti vše na marodní? Apropos... v Německu mimo 2100 hrubého je ještě denní dieta 24eur. A když omarodíš, či si vezmeš dovču....dostaneš kolik? Taky těch zhruba 1300 jako v Německu? Jinak kdo to jde do Německa dělat za 1650hrubýho, to je fakt zoufalství, s tím souhlas.
čtv dub 13, 2017 5:57 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů