Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

zajímavý, že když stahuju tchg na dálku, tak to chvíli autorizuje kartu podniku (cca 3 minuty) a pak to stahování trvá cca 10 minut, a to jen proto, že datový přenosy umožňuje telematika, s kterou je tachograf spojenej... imho je bezdrátový stahování současný generace tachografu blbost a když ne, tak rozhodně nestačí 200m
pon lis 30, 2015 6:14 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Časem se to provalí a možná o tom najdu i nějaké články. Do té doby nemám k tomu co říct, bo o tom vím prd. Ale už jsem to párkrát okolo Norinberku (směr Mnichov) viděl. Dokonce v ten den odeslal šef na GPS zprávu všem, že tam to heblo je.
Jak daleko s tím jsou, či jakou mají úspěšnost... netuším. Třeba to je jen ve zkušebním provozu.
pon lis 30, 2015 6:29 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne ned kvě 12, 2019 1:25 pm, celkem upraveno 1 x.
pon lis 30, 2015 7:41 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ano, ruka nepříjemná je ...
Malé "štěstí je" že jsem přeučený levák, tak na wc neřeším že... :D

Ne, neřekl ale i tak. Ale to je jedno, nikoho nesoudím a neodsuzuji. Teď "bilancuji" co a jak a co má a nemá smysl.
Proč? Ruka se nelepší a Dr. "laborují" co asi by ještě mohli a nemohli. Já do sebe peru chemii a výsledek žádný.

A k tachu.
Kdysi jsem jej mněl z bouranýho auta pod "rukami" rozebral jsem jej, abych viděl co tam je a není. To, to jsem neměl ještě papíry na c a C+E ... (zlatý roky).
A vím, že je tam to a ono. Kolik a jaký paměti, ale výkres a zapojení. To není nikde. Na webu nikde nic nenajdeš k tomu.
Paměťové čipy byli "upraveny" aby nešlo poznat firmu a typ. Ale i tak to šlo poznat.
A komunikačního rozhraní tam bylo více a neobsazené sloty taky už v té době cca.2011-2 ? tak nějak.
A přenos by nemusel být problém a to ne přes GSM. Jsou tam 2+1 GPS antena. Proč by tam nemohlo být jiné "řešení" co používají jiné složky - ozbrojené. Tam je přenos on-line time - to - time obraz, zvuk atd. Tam je přenos daleko, daleko větší. Tady? To je sranda. Navíc já osobně zažil jak mne zastavili ještě ve Španělsku a tacho si gardia sosla během cca. 1min? ani ne (bez straty kytičky).
Ale to jak to mají či nemají ... to je jen spekulace. Nikdo ti to nepotvrdí a neřekne co tam je a není. A na jakém principu to či ono funguje? Byli by blázni. Proč by to říkali? Aby to někdo rušil atd.?? Ne, tady budou mlžit, proč ne že.
Poctivý šofér se nemá čeho bát.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pon lis 30, 2015 9:27 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pejr žije je to dobrý :lol:
pon lis 30, 2015 10:33 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ne, nežije. Jen přežívá a panikaří, bohužel. :cry:
Nepřál bych to nikomu.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pon lis 30, 2015 11:53 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Tachograf a čtečka

Příspěvek

Mohu se prosím zeptat, jaké tachografy v kombinaci s jakou čtečkou dokáží data stáhnout za vámi uvedené krátké časy, popřípadě kde dělám chybu já? Stahoval jsem tacho zatím asi padesátkrát ale vždy mi to trvalo nejméně půl hodiny.
Děkuji za odpovědi.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
úte pro 01, 2015 10:12 am

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

s.
Naposledy upravil(a) sof dne ned kvě 12, 2019 1:26 pm, celkem upraveno 1 x.
úte pro 01, 2015 11:32 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Krocan: zalezi, za jak dlouhy obdobi to delas a jakej mas tachograf .... novejsi tchg jsou rychlejsi, pet let zpatky 3 mesice stahnout trvalo 50min, ted mam na dalku u jedouciho auta 3mesice za 5-10 minut
úte pro 01, 2015 1:26 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Krocane, zkus si říct o novou čtečku a uvidíš jaká je to rychlost. To stahuješ tou starou a to je fakt doba, 2 -3 kafe. :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát pro 04, 2015 4:48 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Jinak tomu nerozumím, ale nebude to pracovat, na nějakém On-line systému? Ti BAGOuni, policie, bude jen potřebovat se dostat na tvou RZ, aby nelustrovali nějakého jiného nešťastníka. Ve Sc (no prostě z určité značky trucku), ti taky volá nějaký hejhula, když šlápneš více na brzdu, že moc šlapeš na brzdu, že tam je retarder. :?: :?: :?:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát pro 04, 2015 4:54 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

perj-trochu nechapu ze me beres do huby jak se vubec nezname.Jak si tu lezl taky ses ohanel tym ze se zname ,u Sedlacka si stim argumentoval,a ja te nikdy nevidel.Tak brzdi zavcasu.Ze si odesel je tva vec,lide prichazi odchazi,vraci se.Je to normalni firma,vsude je neco.
Neřeším...
pát pro 04, 2015 8:30 pm

NeverHome
Příspěvky: 238
Registrován: pát črc 03, 2009 7:59 pm
Bydliště: mám.

..

Příspěvek

To to trvalo.než Jožin nastartoval,ale má recht... A k tomu stahování tacho na dálku. Až jim to pujde oficiálně,dozvíme se o tom odevšad i z truck časopisů,jako o všem. Mají na tom zájem sami,aby se to mezi nás dostalo a tutlat to nebudou. Bude to ale brzy myslim. A kecy o neobsazenejch slotech a jiný bludy.. Jo,v každym PC je spousta neobsazenejch slotů,to víš netopejre sám. Ale asi ne pokaždý kvůli tomu,aby se tam zasunul HW co rozdmýchá debatu na TF. Zase meleš p.....y. Na jinejch webech se tomu říká víš jak..
Nejsem Trucker, dělám to jen pro peníze. O iluze jsem přišel a na dobrodružství starej. Ale neznám lepší práci. Volant je můj svět....
sob pro 05, 2015 7:24 pm

myky
Příspěvky: 75
Registrován: pon pro 22, 2008 5:53 pm
Bydliště: ČB

Příspěvek

Já ti nevím, jezdím o něco kratší dobu než ty, ale že by to byla taková katastrofa bych neřekl. Možná mám štěstí, možná jinak nastavenou citlivost, nevím, a když to nepůjde, tak budu dělat něco jinýho, ale asi je dobrý si promyslet co od toho člověk čeká. Dítě a ženskou mám taky a na víkend jsem rád doma, ale pokud zas potřebuju nějakou tu káču navíc, znamená to víkend venku. Neříkám že je to systém dobrej, ani to že firma je špičková, spíš jde o to co preferuješ, myslím že to najít lze i ve velký firmě. Za mě zatím převládá spokojenost. To ovšem neznamená že někdy jsem taky pěkně naštvanej, zklamanej, nebo překvapenej, nebo že bych nechtěl něco jinak. Když však vidím jaký maj někteří technickej stav nebo nevyplacený peníze, tak to jsou potom docela masakry.
sob pro 05, 2015 9:18 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

myky-mame to stejne...nez nosit domu 12 cisteho jak muj zetak,poslouchat jak je vse na pi.cu,cigara drahe pivo drahe atd,vsicbni jsou blbci kolem nej,delam co me bavi x let za nekolika nasobek jeho platu.Ze nespim denne doma posteli mi vubec neva,ani o to nestojim,ze se myju po pumpach ci fabrikach taky ne.
Neřeším...
ned pro 06, 2015 8:20 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů