Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Plechus
Příspěvky: 294
Registrován: sob lis 22, 2008 5:42 pm

Plechův koutek

Příspěvek

Tak já bych si dovolil tedy také založiti svůj koutek, abych nebyl pozadu. Jmenuju se Martin, je mi 23, jsem z jížních Čech.

Chodím sem sice už dlouho, ale v podstatě až teď jsem opravdu jedním z Vás. V Dubnu jsem se rozhodl, že mne má současná práce opravdu nebaví a tak jsem to tam vyslal- C, posléze C+E a nakonec profesák. Díky věku už "jen" 140 hodin. No táhlo se to na můj vkus strašně, ale tohle pondělí jsem to celé konečně završil složením zkoušky z profesní způsobilosti.
Co se práce týče, chtěl jsem něco, kde ke mě budou slušní, budu každý den doma a auta se mi nebudou rozpadat pod zadkem. Sice jsem se pro jistotu, kdyby to nevyšlo ucházel o místo v u autoškol Hanzalík a Nicotrans, ale naštěstí to klaplo a já nastoupil do České Pošty, SPU ČB. Poděkování patří pánovi na personálním, vyšel mi až nečekaně se vším vstříc, než jsem dodělal papíry tak jsem absolvoval zácvik na nejrůznější kurzy a jelikož to konečně přišlo, tak příští týden můžu konečně vyrazit do akce. Tak mi držte palce, ať to dobře dopadne a pražákův sloupek zůstane nedotčen :-)
čtv črc 25, 2013 8:06 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Plechus

Příspěvek

tak Ti přeji, aby Tvé nadšení nebylo zakaleno prvním platem...ale zase slušnost a solidní jednání je někdy důležitější, než zasraný prachy, kterých bude vždycky málo.. :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv črc 25, 2013 8:14 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Pošta

Příspěvek

Tak Ti Plechus přeju, ať se Ti na Poště zalíbí a stane se Tvou jistotou. A abys Ty se nestal jedním z těch putovníků, kteří to v každé druhé firmě znají osobně a pořád přebíhají sem a tam a hledají jinde to, co musí hledat sami v sobě.
Můj bývalý spolupracovník jezdí na poště od roku (tuším) '99 a je navýsost spokojený.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
čtv črc 25, 2013 10:30 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Plechus, Též přeji hodně štěstí a hlavně trpělivosti :P
Btw, kolik je na SPU ČB šoférů? Jen zhruba..
Na SPU 022 Praha-Malešice to byla široká škála charakterů...od poctivců, co byli hrozně fajn lidi, novýho si vzali pod křídlo, vysvětlili mu co a jak, přes ty, co to tam prostě nějak odjeli a bylo jim jedno, jestli něde něco ztratí, zničí atd., až po ty, co si mysleli, že je rok 75, kradli naftu, vybírali balíky a rozkrádali vybavení aut. Takže ti přeju ať tam máte co možná nejvíce těch prvních případů :wink: , i když blbci se najdou všude :roll: . To by ses mohl občas podívat třeba s 19t i do Práglu :)
pát črc 26, 2013 1:29 am

Plechus
Příspěvky: 294
Registrován: sob lis 22, 2008 5:42 pm

Příspěvek

Der Sankte:
Kdosi mi říkal, že v Budějovicích je asi 60 řidičů, podle rozsahu nástěnky s rozpisem služeb by to i mohla být +- realita. Co se týče složení, tak je to asi jako v Praze- já měl kliku, že na zácviky jsem měl vždycky někoho, kdo mi to fakt vysvětlil a když jsem se na něco zeptal, tak mi to řekl a nekoukal na mne jak na debila :) Jinak ale pár exotů co brali balíky tam prý bylo, ale jestli tam jsou dodnes, nevím.. Ani nevím, o koho mělo jít.
No a s 19t do Prahy? Příští týden v noci ze středy na čtvrtek mne to čeká, jinak mám v srpnu jen samé Strakonice, Prachatice a tak dál:)


Krocan:
Díky, zatím u mne spokojenost vládne a doufám, že ještě dlouho bude. Putovníkem se rozhodně stát nehodlám, to mi přijde až trapné. Tím sice nechci říct, že na té poště budu do důchodu, ale "pár" let bych tam rád zůstal :-)

Martin:
Výše výplaty mi radost nezkazí, pokud bude v předem dohodnuté výši :) ačkoliv si oproti minulému zaměstnání lehce pohorším tak je pro mne momentálně důležitější, že tam chodím rád.
pát črc 26, 2013 10:31 am

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

Tak blahopřeju, konečně někdo z mlaďasů kdo to bere za rozumnej konec a nehrne se hned na kamionku a přeju ti co nejvíc klidnejch a bez nehodovejch kiláků.

Jináč já s poštou svýho času dost spolupracoval (mám od tý doby heslo - dneska podáte - zítra si zásilku hledáte) a je dlužno podotknout, že vesměs na těch SPU jsou dispečeři velice slušný a ochotný lidi (krom ústecka), nepamatuju se že bych s budějovičákama měl nějakou neshodu.

A co jsem vyposlech od řidičů tak sice prachy bejvaly lepší, ale zas máš k dispozici podnikový chalupy, jakous takous jistotu...
pát črc 26, 2013 4:45 pm

Plechus
Příspěvky: 294
Registrován: sob lis 22, 2008 5:42 pm

Příspěvek

Přesně tak, na dispečery nemůžu říct křivý slovo. Dvakrát už jsem jim volal o pomoc a vždy mi pomohli. To samý ostatní lidi, co maj na starosti depo- všichni v pohodě.
pát črc 26, 2013 6:42 pm

RADO71

Příspěvek

Super počtení...konečně taky pozitivní...gratuluju a přeju spokojenost.
pát črc 26, 2013 7:00 pm

Trucker David
Příspěvky: 833
Registrován: úte čer 16, 2009 10:05 am
Bydliště: Na cestách/Praha/Lukavec

Příspěvek

Čau kolego, pěkný koutek, snad zůstaneš pořád pozitivně naladěn jako jsi teď a hlavně si nenech zkazit náladu věčně negativními názory a argumenty jistých lidí tohoto fóra a tím se nechci nikoho dotknout. Jinak já jsem začínal přesně před rokem, takže jsem pořád taky ještě takovej řidič začátečník. Začínal jsem teda u Autoškoly Hanzalík na Tescu, ale víceméně spokojenej. Jinde mě bez praxe beztak vzít nechtěli, tak jsem rád, že jsem tu dneska tak ceněnou praxi získal tam.

Ať se daří a třeba někdy někde na cestách. David. 8)
VW Golf IV - Trochu Dýmu Ignoruj
Volvo FL 240, Iveco Eurocargo 120E25 - Hanzalííík
Daf LF, Man TGL, TGA, TGX - firma z Prahe
Člen sdružení řidičů www.sdruzeniridicu.cz
pát srp 02, 2013 11:51 am

RADO71

Příspěvek

Zde byl můj zcela mylně pojatý příspěvek.....tyhle kiksy dělám hlavně mobilem,nějak se mi na tom servru nedaří přes něj orientovat.....moc se kaju majiteli tohoto koutku,za narušení :-)..jdu si za roh dát facku....
Naposledy upravil(a) RADO71 dne sob srp 03, 2013 9:36 am, celkem upraveno 1 x.
pát srp 02, 2013 8:29 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

RADO71

Příspěvek

Dovolil bych si nesouhlasit s pasáží o remcalech.
Já to vnímám tak, že jsou remcalové "z principu" a ti kteří remcají s úmyslem něco zlepšit (ale výsledek vytvoří identický jako první skupina, tedy Ø). Když ti z druhé skupiny náhodou něco stvoří, stojí to obvykle za houno a ještě to bývá často vykoupeno újmou všech okolostojících zúčastněných.
A pak je na světě velmi malé procento lidí, kteří zkrátka neremcají a na lepším příštím usilovně makají. A díky tomu má svět podobu jejich vizí a ne vizí remcalů.
Třeba to je jinak, ale já pro svá rozhodnutí přihazuji na mísu vah vždy tuto tezi.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pát srp 02, 2013 9:26 pm

RADO71

KROCAN

Příspěvek

No,možná jsem nesprávně zahrnul některé do kategorie remcalů :-)(Myslím tím ty lidi,kteří se nebojí jít do názorového střetu a jdou často proti proudu...pokud tímhle nemyslíš remcaly,(někdo by je tak nazval )ale ty,kteří makají,tak stopro souhlas a na ty tvoje váhy přihazuji stejnou měrou :-).Můžu to hodnotit jen z dojmů,protože mám zkušenosti nula,nula nic...
pát srp 02, 2013 9:44 pm

delivio

Příspěvek

soft -skills
sob srp 03, 2013 1:12 am

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

delivio soft-skills

Příspěvek

Nerozumím Tvému příspěvku, takže svoji úlohu splnil. Nicméně dorovnávám a přihazuji.....HARD KILL
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
sob srp 03, 2013 6:14 pm

delivio

Příspěvek

Nesplnil svoji úlohu.Čekal jsem že si to najdete sami co to je.Zařazen už jsem jak čtu tak je to dobré
zde je odkaz
http://www.lli.vutbr.cz/slovnicek-pojmu-soft-skills
sob srp 03, 2013 6:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů