Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
vojtyla
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 09, 2012 8:12 pm
Bydliště: Ostrava

Vojtyla

Příspěvek

Zdravím :)
rozhodl jsem se, že se tady trochu profláknu :)). Jezdím s osmi tunou a občas taky zapřáhnu přívěs. Nic těžkého ta moje souprava nepobere. Vše je myšleno spíše na objem. Vozíme do Německa nerezové výrobky, nejčastěji gastro nebo medicínské vybavení.
Začal jsem jezdit teprve na začátku roku, takže sám sebe nepovažuju za úplného profesionála, moc jsem toho neviděl, nezažil a moc toho ještě ani neumím, rozhodně mě to co dělám baví.

Psal jsem tady o přívěsu, není to ale lecjaký přívěs. Kolegové tomu dali docela trefnou přezdívku "humberto". Vypadá to jako maringotka, jen s dvěma nápravami vzadu. ďábelský stroj a magnet na policajty. Pokud ho tahám za sebou, tak mám o zábavu postaráno. Proto obdivuju kolegu, který sním umí opravdu mistrovsky. Považuju to za docela dobrou školu, jen doufám že z něj nebudu mít brzo vředy :lol:

Předtím, než jsem začal jezdit, jsem rok studoval jazyky na univerzitě v Brně. Můj ne?smyslný krok mě zatím ještě nemrzel, určitě bych rád někde zakotvil v oboru, uvidím jestli mě tahle dřina nevyplivne na chodník než se stačím rozkoukat ;-) Jelikož jsem studoval Finštinu a Lotyštinu, rád bych začal někdy jezdit právě na sever, Finsko je tak trochu moje vysněná země.

Jak říkám, moc toho ještě neumím, jedno jsem se ale už naučil. A to, že kola se musí točit, tak zase valím dál :)....... A vlatně taky, že řidič je jen řidič, nějaké netáhlo od kulaté lopaty, co inteligenci nepobralo zrovna plnou hrstí.. :/ snad se podaří tenhle pohled společnosti a zejména vrátných a skladníků změnit co nejdříve :)

Obrázek Obrázek
ned zář 15, 2013 2:23 pm

Radys

Příspěvek

si studoval lotyštinu?:) to mi mužes dat nejaky zaklady:D jinak vitej mezi nama:)
ned zář 15, 2013 3:13 pm

vojtyla
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 09, 2012 8:12 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

No tak asi bych nějaké základy vysypal z rukávu, ale byl to přece jenom rok, navíc v Lotyšsku se nejspíše domluvíš lépe rusky než lotyšsky :lol: a díky za přivítání :)
ned zář 15, 2013 3:47 pm

Houba
Příspěvky: 1527
Registrován: ned pro 21, 2008 1:12 pm

Příspěvek

Vojto,já tě už mezi "námi co jsme malovali ve škole na lavici kosočtverce"přivítal už na servisu v Mošnově,ale vidím že tě nadšení neopustilo tak Ti přeju ať se ti v tomhle "otrockém"zaměstnání daří a hlavně těma kolama dolů :driver: Tobě by to asi nerozmluvil ani Houba za bednu "Kozlíků" jak tak koukám :wink: Doufám,že se někdy zas potkáme :lol: ....jinak....napsal jsi to moc hezky....klobouk dolů :thumbud:
ned zář 15, 2013 4:47 pm

Radys

Příspěvek

sem tam kazdej tyden a ty nase firmy sem upgradoval k naproste dokonalosti a učím je základy češtiny:D ne:) dikytomu že tam jezdime stabilně umi česky vcelku dobře a vzhledem k tomu že jsem z generace která povinné ruštině ví jen z doslechu páč jsem rok 89 tak ruštinu se snažím odposlouchat a učit z knižek....
ned zář 15, 2013 7:31 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

jinak tady máš někoho na Finsko...
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
ned zář 15, 2013 8:39 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů