Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
eu-driver
Příspěvky: 13
Registrován: čtv lis 14, 2013 9:44 pm
Bydliště: Chemnitz

Příspěvek

Ja se pohybuji z 50% po Německu, do CZ vubec nejezdím. Benelux, Španělsko, Portugalsko, Finsko, Norsko, Švedsko a Italie. Jsem zaměstnán v Německu v Chemnitz u DE přepravce víc jak 8 let. Momentalně mám silo ADR a scanii V8 580PS, jinak frigo. K Vánocům mám dostat volvo 700PS s nezavislou přední nápravou, tak jsem zvědav, jaké to bude. :roll:
eu-driver
úte lis 26, 2013 8:01 pm

RADO71

Nemeziss

Příspěvek

Líbí se mi Tvůj přístup..... :thumbud: :thumbud:
úte lis 26, 2013 8:21 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

eu-driver: Sorry, ale kdyz ctu, jaky bludy tu pises ted, tak se celkem bojim, o kolik to bude horsi az dostanes to volvo 700PS s nezavislou predni napravou.
úte lis 26, 2013 8:27 pm

Menfis
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 94
Registrován: pát zář 20, 2013 6:39 pm
Bydliště: Ustecky kraj

Příspěvek

Nemeziss já bych se svezl :). Jinak eu-driver ono to nebude o pohlaví ale o zkušenostech a možná taky nervech a pečlivosti. Já osobně s tahačem nejezdím, ač bych rád a jednou tu možná budu mít chlívek po vzoru Rada71, Netopejra, Gepase a dalších co jsem ještě nestihl přečíst. Je to jen můj názor na věc.
úte lis 26, 2013 8:32 pm

eu-driver
Příspěvky: 13
Registrován: čtv lis 14, 2013 9:44 pm
Bydliště: Chemnitz

Příspěvek

Globe, jaké bludy?
eu-driver
úte lis 26, 2013 8:39 pm

Bender 86
Příspěvky: 424
Registrován: stř úno 02, 2011 10:25 pm
Bydliště: Ledeč na Sázavou

Příspěvek

Všichni holt nemůžem bejt nejlepší....
úte lis 26, 2013 9:28 pm

trucker rob
Příspěvky: 306
Registrován: čtv čer 23, 2011 9:53 am
Bydliště: Ostrava

eu-driver

Příspěvek

S někým takovým jako Ty jsem stál posledně na autohofu Habay.Nestáváš tam někdy?
řidičem se nestaneš,tím se musíš narodit
Scania R 420 Topline r.v.2011 minulost
Volvo FH 420 r.v.2015
úte lis 26, 2013 9:44 pm

delivio

Příspěvek

Nemeziss znám a je to profesionální řidička stejná jako my.

Je hodně žen lepších řidiček kamionů jak chlapů a pokud jsi jezdil na sever je to tam zcela normální
http://www.youtube.com/watch?v=AGsKdHSYsvw

http://www.youtube.com/watch?v=NGy2OCp46dw

Lisa Kelly,Dagmar Klink, Iwona Blecharczyk, Patricyja (Almerka), Antonella a další
úte lis 26, 2013 9:53 pm

eu-driver
Příspěvky: 13
Registrován: čtv lis 14, 2013 9:44 pm
Bydliště: Chemnitz

Příspěvek

jak jako já? vím kde to je, ale nestávám tam.
eu-driver
úte lis 26, 2013 9:54 pm

eu-driver
Příspěvky: 13
Registrován: čtv lis 14, 2013 9:44 pm
Bydliště: Chemnitz

Příspěvek

Zase se ukazuje inteligence řidičů. Napsal jsem tady svůj názor a Vy hned začnete napadat, konkrétní ale nejste. Jen žvaníte a žvaníte.
eu-driver
úte lis 26, 2013 9:58 pm

RADO71

Delivio

Příspěvek

Čumím :-) :-)

eu-driver :shock: Teda nevím..nejvíce napadená mně tady přišla KRALOVNASILNIC .... a Čert se už omluvil,nevěřím,že to myslel vážně !!! (občas každý plácne hloupost)....jinak je to diskuze.
úte lis 26, 2013 10:07 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Menfis: teď to asi v dohledné době neklapne, jezdíme s přítelem a psem, tak je tu dost plno :-)
eu-driver: CZ-E, PT, F v aktuální firmě. DAF XF 105, lowdeck plachta. Tak třeba někdy na nakládce :wink:
delivio: díky, ale myslím, že např. tvoje profesionalita s mojí se nedá srovnávat. Na to se musím ještě dlouho učit...
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
úte lis 26, 2013 10:36 pm

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Nemeziss

Příspěvek

No to bys teda měla!!! :D :D :D
stř lis 27, 2013 12:23 am

Královnasilnic
Příspěvky: 115
Registrován: čtv bře 28, 2013 11:57 pm
Bydliště: Č.B.

Příspěvek

eu-driver: Čau tak moje nejdelší couvání když jsem měla hooodně blbej den tak bylo do haly na couváka a navíc poprvý na malým place půl hoďky..ale pak jsem se to naučila a dala jsem to za 15minut..Protože mně tam šéf posílal pravidelně když mu to napráskali že neumím nacouvat do haly..(do tmy).
Obrázek
Teď přidaný snímek je couvání do haly nebo po čumáku ale momentálně byl volnej plac jinak tam předtím jsou turci roztahaní tak abys to nemněl jednoduchý couvat po bílou čaru..a uvnitř haly musíš být u rampy těsně bok i prdel a z každý strany máš naváděci trupkový svodidla aby si stál přesně tak jak oni potřebujou..když si najeděš blbě nejen že si zničíš gumy ale pokud máš kompletně vomaskovaný auto tzv.:kryty boku tahače tak je očešeš a schody taky.Z novýma Mercedesama máš problém když jedeš po čumáku do druhý haly že neotevřeš dveře když si blbě najedeš..Ale naučila jsem se to..
:wink:
stř lis 27, 2013 3:23 pm

Pepek Vyskoč
Příspěvky: 31
Registrován: pon dub 01, 2013 2:04 am
Bydliště: v autě

Příspěvek

Vipiteno starší záběry Královny silnic. A ohledně couvání komu to trvá kdo je king je blbost . Zdržujou zásadně vozejčkáři ty to maj placený v hodinovce a né od metru. Kidy jako ženský to neumí může vypustit z huby jen blbec co má mokrý papíry. A začátečník je pomalejší . Kdo spadl z nebe jako hotovej šofér ať se přihlásí na ministerstvu lampárny. Jezdím od roku 1984 a nemohu tvrdit že jsem king . součet 2 mil. km .Pět firem a dodnes mě překvapuje blbost některých řidičů. Ne nadarmo se říká Blbost je věčná. Nic jsme jen lidi a né stroje . Každej z nás máme nějaký ty mouchy. Ale dělit řidiče na muže a ženy je kravina a to totální . Když tak na ty co to umí díky letitým zkušenostem a na ty co se to učí bejt TRUCKEREM. Není to jen práce ale i životní styl.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Jak vám to hrne..a kam to hrneš? Kolama dolů a antenou nahoru.
stř lis 27, 2013 6:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů