Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
anexa
Příspěvky: 54
Registrován: ned bře 10, 2013 5:40 pm
Bydliště: morava

Příspěvek

ty furt odvádíš pozornost od tématu na psa že se ohrazuješ pořád na ty lidi prasata a nechceš slyšet jiný názor no jo jsi nejlepší holt.
nemám důvod se odmlčet. A fotku jsem už dávala. Ale to je jedno to je můj názor a podle mojeho názoru se ty řadíš mezi ty řidiče prasata.
Jak už jsem psala lituju ty co dostanou po tobě auto.
A další věc je bezpečnost už vidím jak máš psa připoutného :valetsesmihy:
ned pro 15, 2013 8:08 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Nač ten smajlík :valetsesmihy: Nevidělas ještě připoutaného psa?
ned pro 15, 2013 10:11 pm

RADO71

Příspěvek

Anexo je to sice hlavně mezi vámi dvěma holkama.Ale přemýšlela jsi nad tím,proč asi Nemeziss toho psa má ssebou ? Má ji ráda.Lidi co maj rádi psy nebývají zlí.A takové lidi mají zase rádi ti z okolí.Pokud některý z kolegů toho psa v kabině cítí a stejně nic neřekne,je to tím,že mu to buďto nevadí a nebo ,že je tolerantní k Nemeziss a má důvod proč to tolerovat.Asi je taková co neprudí a je normální,třeba oblíbená ženská,které nechce dělat problémy.To všechno dohromady je důvod,proč není nutné se hrabat v tom.Nemeziss má sebou někoho koho má ráda a je v pohodě,tak mi vychází,že jediný kdo z toho není v pohodě jsi ty.Jsi v pohodě ? Nemyslím to špatně.Jen mám rád psy a lidi :-) Jak jsi na tom ty ?
Naposledy upravil(a) RADO71 dne pon pro 16, 2013 1:31 am, celkem upraveno 1 x.
ned pro 15, 2013 10:22 pm

Uživatelský avatar
Nightvish
Příspěvky: 319
Registrován: sob dub 03, 2010 9:33 pm
Bydliště: okolí Vsetína

Příspěvek

Rado parádně napsané. A Nemeziss psy mám rád, ale asi bych neměl nervy to tak pravidelně gruntovat... obdivuju to ;-)
Nyní: Scania R 420 r.v. 2009

BMW 4ever :-D
ned pro 15, 2013 11:47 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

RADO, hezky napsané. Oblíbená jsem jak u koho, protože je dost lidí typu anexa kteří se do nás navážejí kvůli psovi. Mám ráda zvířata i lidi (jak které) a necítím potřebu se do někoho kvůli nečemu navážet, pokud si nezačne první, a i tak si myslím že výměna názorů nebo hádka by měla probíhat v určitých mezích slušnosti a bez urážek. Kolega co po nás přebral auto, mi volal a ptal se "vy jste v tom vážně vozili psa?" S tím, že na pár chlupů by to nepoznal, kdyby to nevěděl. Ale klidně ať si anexa myslí, že jsem řidič prase, je mi to celkem u ... a postroj pro psa taky mám.

anexa: Otázkou bezpečnosti bysme se mohli zabývat i v případě druhého řidiče na posteli za jízdy apod, ne? Mimochodem, fotku modré Scanie jsem viděla, zajímala mě čistota ve vaší kabině a ty. A ještě otázka, odkdy "stará" klasická krabička na F a E funguje na Portugalsko?
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
pon pro 16, 2013 2:22 am

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Jsem tak projížděla fotky, jestli jsem vlastně ženská a přijdu si tak, neboť mě anexa donutila k hlubokému zamyšlení :-D a dospěla jsem k závěru, že jo, že se cítím být docela ženou i s tím že je na mě nějaký ten psí chlup :-)
Obrázek
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
pon pro 16, 2013 3:17 am

Menfis
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 94
Registrován: pát zář 20, 2013 6:39 pm
Bydliště: Ustecky kraj

Příspěvek

:roll: Vzdyt na diskuznim foru si na nikoho zasednou nema cenu. Kdybych umel a dokazal vymenit sam kolo na tahaci nebo navesu, tak bych se s tim aspon v hospode urcite vytahoval. :)
pon pro 16, 2013 4:18 am

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

menfis: :-D já nemám potřebu se něčím vytahovat, to je vytržený z kontextu co jsem sem vkládala - šlo tam tehdy o to, že nějaká slečna začínala jezdit a tak jsme jí porůznu psali různé příspěvky, varování apod. a došlo i na výměnu kola, kde jsem si dovolila napsat že si kolo vyměním (pokud nejsou dorvané šrouby 100kg chlapem 3m tyčí, apod), a anexa se hned do mě opřela, že mi nevěří, že ona si kolo nevymění viz výše. A že jsme se kdysi hecovali a sázeli s chlapama kdo dřív rozplachtuje atd no a co? To je vytahování? Z toho titulu jsem usoudila, že proti mě asi něco má. Toť vše. :-)
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
pon pro 16, 2013 12:05 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nemesis-napisu svuj nepodstatny nazor.Pusobis sympatickym dojmem a hlavne to mas asi v hlave srovnane ,coz je dobre.Ze jezdis,a urcite lip nez mnoho chlapu je taky fajn.Jen si myslim ze pes v kabine celkem trpi,navic takove tele jako rotvik.Neber to ve zlem,pes ten kraval vibrace atd vnima vice nez clovek,ale zas spatne vidi.Ale to asi vse vis.Taky mam doma dva velike hafany(Bord.Dogy,na baraku v kotcu)a neumim si predstavit jet s nema treba do toho tveho PT.Me staci jet snima na veterinu ,jsou v kufru a auto pochoduje i bez motoru..Jinak souhlasim s tvyma nazorama takze at ti to jezdi do noveho roku,vlastne obema.
Neřeším...
pon pro 16, 2013 12:10 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

jozin, díky, a jezdí nám to aktuálně třema :-) spousta lidí si myslí, že pes v kabině musí trpět. Nedokážu si tady představit plemeno typu husky, nebo ta plemena co potřebují extrémní pohyb. S Frenn jezdím už 4 roky, a krom první točky kdy se bála a pod, si to užívá. Ona se jen válí a když se střídáme nebo pauzíme, jde se na procházku. Možná procházkujem víc jak někteří psi, co jsou někde v paneláku 10h zavření a čekají až se vrátí páníček. Nevím jak vnímá vibrace, většinu cesty spořádaně chrápe :-D kravál tu žádný není, myslíš jako třeba od motoru? To vůbec neregistruje..hudbu posloucháme potichu..a tak.

Ona za jízdy vůbec nedělá bordel ani nezlobí, leží nebo sedí a ten druhý ji třeba hladí..nebo si kouše pamlsek nebo hračku nebo kus papíru :-) třeba se někdy potkáme a uvidíš, že vůbec není nešťastná, do kabiny se těší stejně jako do všech dopr. prostředků - akorát metro a tramvaj se jí nelíbilo, ale kvůli množství lidí. Naopak neumí být doma sama, to jen sedí u dveří a myslí že je to za trest, ale jakmile ji vezmu do osobáku, je v klidu :-)
a některé kotce (neříkám tvůj) mají i menší rozlohu, než je kabina a co tam ten pes celý den dělá, nevím...

samozřejmě tobě ať to taky jezdí a hezké vánoce!
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
pon pro 16, 2013 1:07 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak to tedy asi funguje teda.To je fajn.Jo myslel jsem od motoru,hluk celkove.O co hur pes vidi o to lepe slysi ale to je jasne.Ja jdu taky sto metru od branky baraku a ti dva moji se muzou zblaznit,chcou ji vyvalit.Rotvik je krasny silny uslechtilej pes.O tom zadna.At vam to teda klape dal a hezke svatky tobe taky,ja je mam pracovni zitra valim richtung Est,oni tam na to moc nehrajou :D
Neřeším...
pon pro 16, 2013 2:55 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ahoj Nem. Asi jsem se mněl jako správný chlap ozvat dřív, nu což už.
Musím se zastat Nem., poznal jsem ji jak ještě jezdila z tou starou Scanií a to bylo "dílo" - ano, bylo poznat že ženská ruka dělala co mohla... Jinak to byl totální střep. Teď jsem mněl tu možnost se potkat a i pokecat (kafe a i jidlo) a kabina... Pokud bych nevěděl že v ní bylo kdy nějaké zvíře, nepoznal bych to. A ano, bylo tam zvirže - Netopejr 8)
Jinak Fren je mazel a fajn pesek (énem kapku většì holka).
A jo Nem. to má v hlavě srovnané a co ji znám, je na pohodu.
Mne učila vše kolem auta jak jezdila na vykládku do Ov, já mněl čerstvý C, C+E. A to kolo opravdu z přehledem vymění... Má násobič kroutícího momentu - tak i mnou (cca.2m a 110kg) dorvaný šroub povolí. Vyzkoušeno osobně. O odplachtování taky mluví pravdu a jak jdezdí? Podle mne nyní co mám aspoň nějakou představu - jo, umí a to jak z tandemem tak návěsem.
Nem. jak jsem ti říkal. Jsi hezká ženská a ta fotka to dokazuje.
Tak se držte holky a přítel taky.
Vždy dobrý dolet a na pohodu - no stress. Nebo haff haf haffff :-D
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pon pro 16, 2013 4:55 pm

Uživatelský avatar
Adonisos
Příspěvky: 691
Registrován: stř lis 03, 2010 6:05 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Á propos: Nevidělas' připoutaného psa, Anexo?? 8)
http://www.svetchovatelu.cz/bezpecnostn ... vel-m.html
To jen tak mimochodem..
Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče!!
pon pro 16, 2013 7:19 pm

anexa
Příspěvky: 54
Registrován: ned bře 10, 2013 5:40 pm
Bydliště: morava

Příspěvek

nechápu proč se furt do mě navážíte jen jsem napsala svůj názor nebo to člověk nesmí??? tak asi raději mlčet a myslet si svoje. Na vysvětlenou pro ostatní- já jsem ráda že nem.jezdí jde jí to a taky očividně baví, jen jsem psala názor na psa v autě. Jsem ráda za každou novou holčinu za volantem. Já mám taky psa, ale doma na zahradě. A abych se obhajovala za každý názor tak to už je moc. Ale to už je jedno mějte se tu fajn na TF končím tady stejně je marné něco psát.
Rado: jsem naprosto v pohodě mám ráda psy a lidi taky ale svúj názor na to mít psa v autě nezměním.
pon pro 16, 2013 9:06 pm

RADO71

anexa

Příspěvek

Anexo,jsi teď v tom posledním příspěvku úplně jiný člověk...o to asi jde.
pon pro 16, 2013 9:10 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: daf VM a 45 hostů