Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Menfis
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 94
Registrován: pát zář 20, 2013 6:39 pm
Bydliště: Ustecky kraj

Příspěvek

Trošku, ale Nemeziss psi ráda :). No náš milovaný zdivočelý retrívr by doma udělal dobrou paseku. Jsou mu asi 3 a vemku je od myslím 1/2 roku když jsme ho dostali.
čtv pro 19, 2013 9:57 pm

RADO71

Příspěvek

Taky máme Retrívra..je to skvělý..neposlušný pes :-) Už nám ho jednou přivezli cajti :-).tuláka...ale od té doby nic...asi ho vyslýchali,tak na to nemůže zapomenout...když jsme ho přivezli,tak jsem s ním jako se štěnětem spal pár dní na zemi na chodbě :-) Aby odvykl mámě :-)....a vyplatilo se.Přechod ven,naprosto bez problémů....je to hodně společenská rasa....lidi přímo ŽERE....Doufám,že mně teď Anexa neodsoudí....dočetl jsem se to v chovatelské příručce :-)
čtv pro 19, 2013 10:12 pm

Ofca
Příspěvky: 1021
Registrován: ned lis 21, 2010 8:01 pm
Bydliště: Ludgeřovice/Ostrava

Příspěvek

taky mam retrivra a je to neskutečný tulák, ploty jsem musel udělat komplet do puntíku jinak chodil každy den na procházku po vesnici :lol: předtim jsme byli na bytě takže tedka to bude jeho prvni zima venku, ale je na zahradě od jara a jde vidět že se tomu umi přizpusobit, oproti tomu jak byl s nama na bytě tak ma tedka strašně hrubou a huňatou srst a i když ma přístup do vytopeného sklepa tak stejně celý den leži na ledové zámkové dlažbě a kouká po okolí...
Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
pát pro 20, 2013 6:12 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Taky jsem mel hodne davno retrivra zlateho a by to tulak uplne,vecne dira v plote.A mazel jeste vic ,taky pes k nicemu celkem.
Neřeším...
pát pro 20, 2013 6:39 pm

RADO71

Příspěvek

No ona měla být doma původně agama a nějak se to přetransformovalo do retrívra.Ale ,že by byl úplně k ničemu,tak to se nedá říct.Třeba výborně likviduje záhony,letošní úrodu mrkve sklidil celou sám,nebo se ti postará o volně položené nářadí (při natírání plotu jsem ho po krátké přestávce potkal se štětkou v mordě a zeleným čumákem)jak zdrhá ,výborně taký dává kolejdoucím na jevo,že by se s nima ctěl pomazlit,takže vstup volný...a když už se moc nudí,tak výskoky obírá jabloňe...ale pryč bych ho už nedal...,protože si nevybírá a sežere měsíčně na granulích jen tak za 1400 a pije jen vodu :-) :-) :-)
pát pro 20, 2013 8:11 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Agama mi umrela :(
Neřeším...
pát pro 20, 2013 8:34 pm

RADO71

Příspěvek

No popravdě,já k tomu nemám vztah.Chtěl ji kluk.Ale když jsme zjistili,co by jsme museli chovat,aby to měla co žrát...tak bylo zamítnuto.Ten pes je přece jen jiné kafe.A ještě štěká,takže tak trochu hlídá...ikdyž lupiče by pozval za podrbání...myslím,že kdyby ten štěkot šlo přeložit,tak řve...sakra,to tu není nikdo,kdo by se přišel pomazlit ? Ale to jsme věděli,že je taková rasa.
pát pro 20, 2013 8:44 pm

Menfis
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 94
Registrován: pát zář 20, 2013 6:39 pm
Bydliště: Ustecky kraj

Příspěvek

Rado presne. Tohle je mazliva rasa ne hlidaci pes. Ten nas by neuhlidal nic krome misky zradla. S kazdym by se mazlil. A proto ho vsichni milujeme.
pát pro 20, 2013 11:10 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

To nevadí, že je to kynologické forum :-) aspoň se furt nemele o tom, jak je práce řidiče na houby, atd atd toho máme dost jinde :-) já bych Frenn ven nedala, myslím že by to těžce odnesla - ona ani "nepřechlupuje" na zimní chlupy, jak je pořád v teple - a hlavně ani nechci. Pes bude vždy se mnou v baráku/bytě/kabině :-)
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
pát pro 20, 2013 11:31 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Napsalal jsi to hezky stim nadavanim..Je to tak.Taky stojim na Brestu,24km fronta,to tak je na dva dny jejich tempem,a ziju.Beru to tak jak to je. :D
Neřeším...
sob pro 21, 2013 8:01 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

s dovolením napíšu to sem...jožine jak tam děláš pauzy?když to furt počítám popojíždí?dík za objasnění :wink:
sob pro 21, 2013 8:07 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ART.12/561/2006/WE-napise nekdo na vytisk a ma vykon treba 50hodin.ITD v PL to akceptuje,Nekdo nalepi neco na prevodovku a nekdo spi na ceste jak mu dojde vykon.Vse je jen na tobe.
Neřeším...
sob pro 21, 2013 8:51 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

no ale jak to děláš Ty?
sob pro 21, 2013 8:58 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kdyz jedu Bobrama,tak za C,ted za A.Magnet je tady sebevrazda..
Neřeším...
sob pro 21, 2013 9:07 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

no mě jeden co jezdí ukrajinu říkal že se tam těžce magnetuje...takže Ty nikdy magnet?já tam naštěstí nejezdím tak se ptám jak to děláš Ty...a nelži :lol:
sob pro 21, 2013 9:46 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů