Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Uživatelský avatar
hečr
Příspěvky: 63
Registrován: sob dub 30, 2011 4:02 pm
Bydliště: Morava-West, EU a přilehlé asijské destinace

HEČR

Příspěvek

Tak je to tady. Éra dodávková skončila a já od ledna jezdím s tahačem. Postarší kousek DAF XF 95.

http://mirek.blog.idnes.cz/c/393227/Ser ... -cast.html
Tak popojedem....
pát led 24, 2014 5:59 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

pěkné čtení a dál na východ se nechystáš? Musím teda říct, že smůlu si měl řádnou
pát led 24, 2014 6:39 pm

myky
Příspěvky: 75
Registrován: pon pro 22, 2008 5:53 pm
Bydliště: ČB

Příspěvek

Super čtení, už se těším na pokračování 8) a držím palec.
pát led 24, 2014 7:34 pm

RADO71

Příspěvek

Už zavedený blogař :-) Sanitky...kdysi jsem už od tebe něco četl .... :thumbud:
pát led 24, 2014 7:50 pm

delivio

Příspěvek

Kolegova dobře míněná rada "Jed´, neubírej a hlavně nezastavuj", byla pro člověka jedoucího své první serpentiny s tahačem a hned i na sněhu poměrně šokující
:thumbud: :)

Pěkný článek.Ani jste netušili jak bude kolegova dobře míněná rada vystihovat celou cestu :wink:
pát led 24, 2014 8:28 pm

Uživatelský avatar
hečr
Příspěvky: 63
Registrován: sob dub 30, 2011 4:02 pm
Bydliště: Morava-West, EU a přilehlé asijské destinace

Příspěvek

ROMUS

Dál na východ se možná taky pojede, ale mám z toho trochu smíšený pocity. Ve dvou lidech se už nějak zařídíš, ale sám-je to o dost složitější. Jezdil jsem unii dodávkou a když se něco většího stalo s autem, servis dorazil do dvou hodin. V Rusku dorazí taky do dvou, ale dnů. A když ti třeba odejde topení, tak si celkem nahranej. Zrovna čekáme na vykládku ve městě Lvovskyj, což je téměř Moskva a máme příjemných -23°C. Takže představa, že trčím někde u Novosibirska a čekám na odtah (u mě věc velice obvyklá) mě mírně deprimuje.
Tak popojedem....
pát led 24, 2014 10:08 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

no.... :think: :thumbud: pěkně napsaný...
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát led 24, 2014 10:54 pm

Uživatelský avatar
hečr
Příspěvky: 63
Registrován: sob dub 30, 2011 4:02 pm
Bydliště: Morava-West, EU a přilehlé asijské destinace

Příspěvek

Tak první trip do Ruska je za mnou. Cestou na vykládku jsem řešil ještě bouchlé kolo na návěsu. Kdo zná návěsy Panav, dá mi určitě za pravdu, že tak trapně připevněná rezerva se hned tak nevidí. Při spouštění samozřejmě praskla šňůra, takže měněné kolo bylo nutno připevnit kurtnou...Vykládka ušla, čekání so + ne na parkovišti. Nakládka v Tule, železo v divných kusech, který vypadá jako šutry nakládané magnetickým jeřábem. Nakládka horem, shrnout plachtu v -30°C byl problém pro 3 chlapy, no, pomohli jsme si navzájem s kolegy. Čekání na papíry do dalšího dne, přestože jsem motor skoro nevypínal a mám i vyhřívání nádrže, normálně jsem zamrzl. Auto doklapalo. Takže následovalo ukecávání týpka s Kamazem, odpojení návěsu, připevnění tyče a odtah na dílnu. Týpek dotáhl bombu a davaj nahřívat nádrž, filtry atd. Musím říct, že během školení řidičů nám o používání plamenometu asi neříkali... :shock:. Opět odvzdušnit a za 3 hodiny odjezd domů. Ještě 1000 rublů a plechovka piva pro borce s Kamazem za pomoc a dílnu. Slovenský kolega, který měl stejný problém se svojí Scanií hovoril, že na to už je_e a išiel volakamsi s flašou borovičky...Přejezd k domovu byl už relativně v klidu, když velkoryse přehlédnu 9-ti hodinovou anabázi s papírováním na bělorusko-polském terminálu a brutální vítr v Polsku. Kolega kroutil hlavou, že takovej trip za 20 let nepamatuje a že doufá, že mám vybráno na hooodně dlouhou dobu. Rád bych mu věřil :roll:
Tak popojedem....
sob úno 01, 2014 8:27 pm

Radys

Příspěvek

zvykneš si a zalibí se ti tam:) já jezdím pobaltí a cesty do Ruska mi spetruji zivot uz ne nijak pravidelně ale pokaždé se tam snad i těším:)
sob úno 01, 2014 9:07 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ahoj a super čtení. Držím ti palce k pokračování tvého blogu. :thumbud: :)
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned úno 02, 2014 12:20 am

Uživatelský avatar
hečr
Příspěvky: 63
Registrován: sob dub 30, 2011 4:02 pm
Bydliště: Morava-West, EU a přilehlé asijské destinace

Příspěvek

Pár fotek z východu + jedna pro Rado71

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek[/img]

Tula, Rusko. Železárny, náměstí v Tule, klasická ruská dača, mě neznámá lokomotiva....
Tak popojedem....
úte úno 04, 2014 4:07 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Fotky pěkné, a číši z nich zima (to je mi sympatické). Pak zajímavý monument z kaťuší ...
Tak se drž. :thumbud: :)
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
úte úno 04, 2014 4:53 pm

Uživatelský avatar
hečr
Příspěvky: 63
Registrován: sob dub 30, 2011 4:02 pm
Bydliště: Morava-West, EU a přilehlé asijské destinace

Příspěvek

Tak zítra odjezd směr Tutllingen (D), trošku změna směru z východu na západ, vidím v tom aspoň výhodu se osprchovat dříve než po 10 dnech :roll:. Místo DAFu 95, kterým jsem dojel z RUS a nad kterým se mechanici zatím drbou za uchem, pojedu Volvem FH13, takže další příjemná změna. Možná vedení pochopilo, že si tak odolný jedinec zaslouží lepší svezení.... :D
Tak popojedem....
sob úno 08, 2014 1:13 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

Ani Ruska lokomotiva neni zateplena polistirenem :lol:
Zijte dlouho a blaze.
sob úno 08, 2014 2:00 pm

RADO71

Příspěvek

Fotky na první pohled z jiného světa....ale né až tak docela...ve svým okolí bych možná nafotil podobné,fakt :-) ...dík za fotku..okamžitě jsem poznal,která je pro mně,ještě že jsem tak inteligentní..... :-)
sob úno 08, 2014 3:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů