Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

mischelin
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 26, 2014 6:15 pm
Bydliště: Zahrádky

mischelin

Příspěvek

Zdravím všechny zde na foru.
Jsem budoucí držitel C + E a profesáku, na které teď vydělávám jako dělník ve fabrice jelikož jsem "čerstvě" po škole. V květnu mi bude 21 takže na to už budu i věkově. Ke kamionům mě to táhne i přes to že mám průmyslovku s maturitou tak už od mala a to asi hlavně díky tátovi, kterej jezdí nějakej ten pátek, takže jsem s ním už sem tam cestoval a vím od něj co tato práce obnáší. A často od něj slýchám výhody a i nevýhody, ale srdci neporučíte. No každopádně se učím a připravuju na tuto práci a proto jsem se vlastně i registroval sem, abych se dozvěděl různé rady co a jak pro začátek, jelikož z nebe žádný učený nespadl.
ned bře 30, 2014 2:57 pm

mischelin
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 26, 2014 6:15 pm
Bydliště: Zahrádky

Autoškola

Příspěvek

Tak dneska první jízda v autoškole. No co si budem povídat je to hrozná z měna oproti normálnímu autu. Než si zvyknu na šaltrpáku a na délku, šířku a vejšku auta, tak to bude asi chvilku trvat, ale prej nejsem nejhorší, že mi to jde, no geny se asi nezapřou. Tady přidávám fotku plecháče s kterým autoškolu dělám.
Obrázek
stř kvě 21, 2014 3:04 pm

mischelin
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 26, 2014 6:15 pm
Bydliště: Zahrádky

Nástup do práce

Příspěvek

Jak tak čas uplynul, tak se mi to přiblížilo no a zejtra teda už nástup do nové práce a pro mne poprvé k dopravci. Jsem na to celkem dost zvědavej jaké to pro mne poprvé jako řidiče a ne jen spolujezdce bude. Chci to dělat od mala, tak snad mě to nezklame. Zítra v 8 ráno mám prej bejt u účetní a že dáme dohromady všechny papíry a smlouvy a ještě mě pošlou k jejich doktorovi, protože můj obvoďák jaksi nestačí. Na začátku bych prej měl jít na malé auto 7,5t plus přívěs, ale ještě nevím kdy a jak a kam mě pošlou. Počítám nejdříve s dvojkou a pak sám, ale když to tak čtu tak bych se nedivil, kdybych měl zítra od doktora to vzít přes domov pro věci a už jet. No každopádně fotky budu dodávat a držte palce kolegové.
ned srp 31, 2014 7:09 pm

CD242
Příspěvky: 2
Registrován: pát čer 24, 2011 11:06 am
Bydliště: Slovensko

Příspěvek

Tak nech sa dari kolega :-) ja si tiez pamatam na svoj zaciatok ked som bol cely bez seba ze idem jazdit pre dopravcu hned z autoskoly... Ja som to mal ine v tom ze ako som spravil C potom hned aj E tak ma supol na supravu tahac Actros MP2 s navesom... Cudne pocity ked som bol uz na ceste sam :-) hlavne to chce s kludom a ked si niesi isty radsej aj 5 krat vystupit a pozret sa nez raz potiahnut a je vystarane :-D moje prve cuvanie na rampu bolo uspesne zvladnute az na nejaky 15 ty krat :-D ale ako isli dni dalej tak to bolo lepsie a lepsie :-) tak prajem vela stastnych km a nech sa dari

Ja mam tiez dopravnu skolu s maturitou a nakoniec som sa rozhodol jazdit :-)
ned srp 31, 2014 7:41 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob úno 08, 2020 11:28 am, celkem upraveno 1 x.
ned srp 31, 2014 9:09 pm

mischelin
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 26, 2014 6:15 pm
Bydliště: Zahrádky

-

Příspěvek

Zdravím všechny, tak po tejdnu na cestách jsem dnes dorazil domů. No co vám budu říkat sranda to není. Začalo to už když jsem přijel na firmu a tam jsem nasedl jako střídač do normálního tahače k jednomu z kolegů a dozvěděl jsem se, že budu na nějakou dobu střídač a pak dostanu teda velký auto. Takže žádná 7,5t plus přívěs se nekoná.
No první "kiks" a zatím jedinej za volantem byl, když se mě snažila sežrat krajnice. Jel jsem v Německu přes úzký silničky a vyhejbal jsem se protijedoucím, takže ke kraji. Bohužel to bylo až moc takže vlek mě začal poté tahat dolů. No naštěstí jsem to zabrzdil a vyjel i když to odnesl škrábnutej patník. Takže pro příště !!!Nelepit se až moc na krajnici!!! :D
sob zář 06, 2014 11:33 am

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Lepší rozbitý špígl jak položený auto...
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
sob zář 06, 2014 4:07 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

..máš pravdu,předsedo :lol:
Obrázek
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
sob zář 06, 2014 4:59 pm

delivio

Příspěvek

Taky se někdy divím, že si opatrně nevyhnou a letí někdy jak smyslů zbavení.Stačilo by zvolnit a pomalu kolem sebe projet.
Asi je těch pár sekund ztráty moc.
sob zář 06, 2014 8:25 pm

mischelin
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 26, 2014 6:15 pm
Bydliště: Zahrádky

-

Příspěvek

Přesně tak, letěl z kopce s popelářem dolů a nemohl přibrzdit,aby jsme se tam pořádně vešli i když viděl že já si přibržďuju, abych to měl pod kontrolou, ale bohužel stejně... Každopádně o zkušenost navíc
sob zář 06, 2014 8:28 pm

delivio

Příspěvek

Tak, co nejméně takových zážitků.
Jezdím více při krajnici, protože na bundeskách moc nevěřím a nedělá mi problém zastavit, ale přesto je to někdy boj.
sob zář 06, 2014 8:37 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

já to praktikuju tak... nevím, jestli správně... ale, vždy zpomalím a čučím, co ten naproti, když taky zpomalí, tak se normálně vyhneme, když pořád letí jak idiot, tak ještě z dálky udělám myšku na prostředek a zastavím s návěsem na jeho půlce... chtě nechtě musí zpomalit... si nenechám ublížit od nějakého idiota...

Ale Vincku, velices pobavil :lol: :lol:

Přeji míň takovych debilních zážitků a více té pohody do toho ježdění, je to jenom práce, tak v klidu a s rozumem v hrsti, ostatní to ocení ;)
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
sob zář 06, 2014 11:25 pm

delivio

Příspěvek

Mám zaužívané pravidlo, že kdo jede z kopce má přednost a dodržuji to celkem i na suchu.Myšku teda ne, ale ocením ten klid a rozum :wink:
sob zář 06, 2014 11:37 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

kdo jede Z kopce jo? já praktikuju to, že kdo jede DO kopce má přednost, protože má jakoby horší podmínky, jak v zimě, tak v létě... do kopce to beru, ale nenechám si ublížit, když jedeme proti sobě na rovině ;)
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
sob zář 06, 2014 11:58 pm

delivio

Příspěvek

Jo z kopce. Rozjedu, ale neubrzdím.
ned zář 07, 2014 12:11 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů