Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Ráďa z moravy
Příspěvky: 43
Registrován: sob pro 06, 2014 12:05 pm
Bydliště: Slavkovksko

reakce

Příspěvek

kolego,na Forum mrknu sem tam a když už nestačím se divit... propíchla pet flaška? Kde? ja osobne bych si to napriklad v německu na pumpě nedovolil, vlézt mezi dvě auta a polívat se vodou z flašky.. mám na to abych si koupil na týden cigára a pívo a jídlo? mám.. tak mám i na sprchu.. když sem jezdil východ byl sem ve sprše častěji jak doma(chapej metafora),když mám možnost tak pod tu vodu lezu at to stojí co to stojí. je to moje pohodlí a moje zdraví a spát propocenej smradlavej na posteli,to ty peřiny můžeš prát každý druhý tyden.. ne dík. a k tomu příspěvku nahoře-třeba tři měsíce venku když dostaneš na byt a jídlo? za prvé-k čemu Ti bude byt? a za druhé-jak pak k tomu přijdu já chlap od rodiny když do firmy přijde takový typek a řekne že chce být tři měsíce venku a první dispečerova slova budou "když může on tak ty taky ne?" na to aby ses trefil rovně na rampu nepotřebuješ tři měsíce a pokud pro tu práci nemáš cit a nějaky vlohy tak se to nenaučíš za 20 let, myslím podobnou diskuzi jsem již vedl dva roky zpět s Jožinem v Polsku na moji poslední jízdě na východ. Uvědom si co píšeš a jak uvažuješ. a když někomu ukažeš že ze začátku chceš jezdit jak potrhlej tak myslíš že jak se to vše naučíš jak píšeš že budeš každý víkend doma? Dal si prst,čekej že přijdeš o celou ruku a doplatí na to i ostatní.
Odešel sem z mýho milovanýho pobaltí na vnitro i do kanclu,ale stejně sem se vrátil nakonec zpět na mezinárodku, ne rusko a Balticu ale aspoň Rumunsko,ve firmě sem si nastavil podmínky domluvil vše ke spokojenosti obou stran a funguju. Sem tam udělíám víkend,kdy je mi to revanžováno nějakým normálním návratem domů,peníze chodí kdy mají a jednání slušný a auto mám pod okny přestože já sem moravák a firma z čech.. a když na firmu dojde někdo takový jak si ty tak mu buď domluvíme nebo ho prostě donutíme odejít. zlob se na mě nebo ne.
práci nemam jako srdeční záležitost,ale jako zdroj přímu.
Radys, 26 let
Jožin promine za ostrá slova byt ne zle míněna..
pát črc 31, 2015 2:46 pm

Uživatelský avatar
xxxromio
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 23, 2015 1:36 pm
Bydliště: Orlová

Příspěvek

Ráďa z moravy
Aha tak promin tokhle sem to nebral že to nekdo muže brát asi budeš mít pravdu víš jak ja to psal protože opravdu nemam skušenosti jak to chodi a tys mi osvětlil a napsal jak to je a ne nadavky jako ostatni že jsem ....... ale vysvětlení žádné.Takže ted vim co a jak snažit se tedy naučit vše v té době co mi bude poskytnuta co nejlip a pak holt bojovat sam.Holt nenapadlo mně vubec jak by se na to mohl koukat ten kolega že když mně je fuk jak dlouho jsem venku že mu to fuk nemusi byt a taky mně ani vesnu nenapadlo že by ho pak někdo mohl kvuli mně tlačit dotoho aby se choval jako ja ,ale to bude tim že sedim doma a pišu si v klidku z postylky své zelene nazory.Timto se omlouvam .Jinak co se te pet flašky tyká to byl návod protoho co mu je lito tech par eur za sprchu mně to urcitě lito není dat prachy za sprchu mám raději když se na mně lidi divaji jako na člověka než aby mně museli 2m obcházet :-D A takovemu co je lito dat za tu sprchu urcite nebude vadit se osprchovat mezi navěsem z té petky ikdyž si myslím že by to stejně neudělal jelikož pokud je to typek co je mu lito dat za sprchu tak je mu hygiena u prdele a tu petku by stejně nepoužil.Já osobně pokud bych se někde dostal kde by ta sprcha nebyla tak si klidně najdu nekde flek kde se z té petky aspon trosku sprchnu nerikam že všem na očích exhibicionista nejsem ale kdyby nebylo zbyti tak holt co uz radši at se kouknou než vonět Loštickým odérem :-D
pát črc 31, 2015 4:44 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

xxxromio jojo kolega má pravdu, mě to taky napadlo ale už mě nanapadlo to sem napsat :-) přesně tak by na to firma pohlížela, dáš prst a přijdeš o půl těla :-/ takže takhle ne. To je jak když mi nedávno někdo řekl, že nemusí jezdit za +-35000,-, že mu stačí třeba o 10 000,- míň ale za klidnou práci (bavíme se o MKD) tak jsem ho z*ebala na 3 doby :-D to by to dopadlo!

Ke sprše, přesně tak, kdo nedá 2-3e za sprchu, neumeje se ani tou PETkou :-( hodněkrát jsme se myli pod barelem (ve frigu na tyčích, dá se i zatopit (bez nákladu samozřejmě :-), na plachtě se teda zatopit nedá.. a i pod tou PETkou (tam kde není sprcha, nebo když stojíš někde sám).. akorát vlasy si já pod tím neumeju no, narozdíl od Jožina například :-)
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
pát črc 31, 2015 5:45 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Staci je chtit a clovek se umyje vsude.Priklad-nalozil jsem ted Moutfield,ptam se chlapa,je tu wc ci sprcha a on no je,ale nejaky trucker urval hadicu a odnesl ji domu.Rikam mu ,to je v klidu,kde to je.staci jak strika voda,prstem usmernis smer,smyjes prach pot ze sebe a bude se fajn chrapat.Ve tri start,jeste jedno pivo a jdu se valet na pupek.
Neřeším...
pát črc 31, 2015 6:51 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Jeden 150-ti kilový kolega mi tvrdil,že se umyje pod 2l petkou :D ...chtěl se vsadit,ale bylo mi ho líto. Podle odéru jsem pochopil,že bych šel pro jistou výhru :D ..Já mám výhodu,že chodím úplně nakrátko. Vyperu na sebe desítku kanystr a háro neřeším. Základ je nejít do pelechu jak hovado.To bych popravdě ani neusnul. Jinak přes léto stavím každou chvíli na autohofu a pár éček za měsíc oželím. Jít někam na žrádlo s hejnem much,tak se hanbou propadnu :D
pát črc 31, 2015 7:03 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

2 litry je malo ale lepsi nez nic.Mam vyzkousene ze perlivou vodou se umyjes podstatne lepe,aspon ja to tak vnimam.Jak neni zbiti,vytahnu dvoulitrovky perlive vody diru a aleju postupne,dve ty lahve to je 4litra aj staci.Nez jit chrapat ulepeny pouziju toto a stoji to asi 7kc :D
Neřeším...
pát črc 31, 2015 7:52 pm

Uživatelský avatar
xxxromio
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 23, 2015 1:36 pm
Bydliště: Orlová

Příspěvek

Venca80
JJ ja taky neřikam že ta petka musi byt 1 jen že se do ni daji udělat diry aby funguvala jako sprcha je fakt že sem nenapsal že si maš k té diravé petce vzit i kanystr s vodou ale napsal sem že si bude muset doplnit vodu tak jsem bral že to pochopi že se ve 2l neda osprchovat.Ikdyž některym jedincum by prospěly i ty 2l :-D
pát črc 31, 2015 8:17 pm

MEDVĚD_09
Příspěvky: 46
Registrován: úte čer 23, 2015 11:21 am
Bydliště: Jižní Čechy

petka jako sprcha

Příspěvek

Samo že je lepší do sprchy než z petky, ale při dlouhých cestách (cestování) na kole jsem okoukal takový udělátko. Máš náhradní víčko na petku, do kterého doma předem uděláš horkou jehlou pár malých dírek, tak osm nebo deset. Fakt malých. Potom našroubuješ a když petku stiskneš, je to jako malá sprcha co spoří vodu a fakt se dá dvoulitrem celej umýt, tak nějak základně. Holky s dlouhými vlasy asi ne. Ale já jsem ostříhanej na ježka a tahle sprcha mi fungovala dobře (pokud jsem někde neztratil to dírkovaný víčko).
Ale normální sprcha je normální sprcha, tohle co píšu je nouzovka.
Prostě spokojenej řidič kamionu.
sob srp 01, 2015 2:44 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Bando, já jak jezdil ještě na frigu. Vozil jsem "pro strýčka příhodu", takový černý vak. Koupil jsem to za cca.150,-Kč a je to zahradní sprcha. Není to drahé.
Neb jsme ve Španělsku stáli různě a ne všude byla sprcha. Nepoužil jsem to, ale vozil dle hesla - kdo je připraven, není překvapen. :lol:
Jinak sprcha, to je základ. Kdyš vyjdeš z kabiny čistý i lidi se na tebe dívají jinak, než kdyš tě předchází odér co po fialkách zrovinka nevoní.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned srp 02, 2015 1:00 pm

wizard
Příspěvky: 73
Registrován: stř bře 11, 2015 9:31 pm

Příspěvek

O tom vaku jsem uvazoval. Ale jestli jsi ho dodnes nepouzil, u me by to dopadlo stejne. Hlavne si nedovedu predstavit jeho udrzbu pri pravidelnem pouzivani.

Pokud pouzivate kanystry, pouzivate neco na obcasnou desinfekci, aby uvnitr po stenach nic nekvetlo? Treba potravinarskou kyselinu citronovou?

Jinak po 15 letech jsem shodil haro metalowe a uleva jako blazen. Na trojku, ciro sestku 8) Dusevni priprava na MKD.
Ted me jenom stve, ze jsem na to neprisel driv :lol: Byt holcinou za volantem, shodim je taky. Stejne je porad pryc, v kabine, a co je komu po nich v cizine. Pro zacatek to na verejnosti jisti ksiltovka, nez si clovek privykne. Na svuj novy obraz :D Ta pohoda fakt stoji za to. Uz zadne rozcesavani, dlouhe myti vlasu, shaneni gumicek, uvazovani, jestli si zaplavu nebo dam sprchu a jak je pak budu susit. Fakt luxus. Po sprchach ve fabrikach pujdu jak elektrikar po kablech :lol: A jak tak ctu, lepsi vozit i hadici + stahovaci pasky.
úte srp 11, 2015 12:51 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja ten vak nepoužil proto. Protože jsem mněl na výběr. Jinak údržba je stejná jako je u camelbagu pro outdor. Ten používám a průplach čistou vodou stačí. Hlavně to nenechat aby tam voda zůstala, aby se buť utvořila plíseň. Nebo aby to zatuchlo, hezky nechat vyschnout. To by bylo špatný jinak i pro zdraví.

Jo, krátký vlas je super. 8)
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
úte srp 11, 2015 2:45 pm

Uživatelský avatar
Petik
Příspěvky: 25
Registrován: pon zář 15, 2008 2:39 pm

Příspěvek

Chtěl bych poděkovat Jožinovi, za super víkend na Stříbrňáku. Díky za pivo a fajn pokec chlape :) Snad se zase někde potkáme.
DAF XF 95.430 (EX)
Ford Mustang 2004

Můj život měří 17metru, na tu cestu do Španělska nebo jinam, jsem volnej :)
ned srp 23, 2015 4:25 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Jozin, to je stara "vychodni" garda! :thumbud:
ned srp 23, 2015 7:12 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Petik-taky tak,mej se,at to jezdi.
Neřeším...
ned srp 23, 2015 10:30 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Jozine,

Tady mas par fotek z dnesniho couvani se zaklinovanou tocnou vleku! :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
stř zář 23, 2015 12:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů