Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

spedos
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 12, 2015 4:21 pm
Bydliště: Praha

Staňte se řidičem kamionu

Příspěvek

Baví Vás řídit? Chcete mít nadprůměrné výdělky a jistotu uplatnění na trhu práce? Máte rádi samostatnou práci a chcete poznávat nová prostředí?

STAŃTE SE ŔIDIČEM NÁKLADNÍHO VOZU

Že nemáte řidičské oprávnění? Nevadí, proto jsme tady! Naše společnost Vám zajistí všechna tato oprávnění , tak aby jste splňovali všechny podmínky pro práci profesionálního řidiče a to tak, že Vás to nezatíží administrativně a navíc Vás to nebude stát jedinou korunu z Vaší kapsy. Následně Vám zajistíme práci bez nutnosti jinak vyžadované praxe u Vámi vybraného zaměstnavatele ze seznamu našich smluvních partnerů a to za stejných podmínek jako mají řidiči s praxí. Dále Vám zajistíme kompletní servis po nástupu do zaměstnání, kdy získáte podporu při řešení složitých pracovních situací či vyjednávání o mzdě se zaměstnavatelem.
Pokud Vás láká možnost stát se profesionálním řidičem, neváhejte nás kontaktovat kdykoliv včetně víkendů. Naše společnost působí v rámci celé ČR, Slovenska a Německa.

Veškeré informace na kontaktech:
Jan Stedile
tel: 607 047 440
email: spedop@email.cz
čtv led 15, 2015 10:58 am

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Příspěvek

Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne pát úno 20, 2015 8:31 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
čtv led 15, 2015 11:15 am

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Příspěvek

Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne pát úno 20, 2015 8:32 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
čtv led 15, 2015 11:25 am

spedos
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 12, 2015 4:21 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Nechápu z čeho jste zmatený, inzerát viz průzkum trhu a rekce zaměstnavatelů, nic neobvyklého. Naopak já nechápu smějící se figurky, když nemáte žádné informace, protože jste se ani nezeptal o co běží.
čtv led 15, 2015 11:35 am

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Příspěvek

Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne pát úno 20, 2015 8:32 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
čtv led 15, 2015 11:55 am

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

Naposledy upravil(a) sof dne čtv led 15, 2015 1:23 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv led 15, 2015 12:32 pm

spedos
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 12, 2015 4:21 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Mě se taky otevírá kudla v kapse z klasických náborových inzerátů. ale to je právě to co jste nepochopil. Jsem také bývalý řidič a štvou mě taky podmínky, které panují v dopravě a proto jsem spustil tento projekt. Jedná se o to, že naše firma se snaží najít nové zájemce o práci řidiče a od počátku až do uplatnění jim chce pomoci. Ne každý si sám umí zajistit řidičák a profesák za 80 tisíc, zde pomáháme, dále zájemce zaučíme u firmy, kterou si vybere a než si ji vybere, zajistíme mu u ní podmínky, které přesně nejsou jako píšete. Toto je hlavní smysl tohoto projektu, něco s tím dělat a ne jen nadávat jak je to strašný, ale stále za to jezdit. Vzhledem k tomu, jaký nedostatek řidičů je, není možné, aby zaměstnavatelé i nadále poskytovali podmínky, které poskytují a tím spíše odrazovali nové zájemce, než lákali. Již teď se nám ukazuje, že zaměstnavatelé jsou ochotni přistoupit na naše podmínky, protože si uvědomují, že je lepší auto s menším výdělkem než s nespokojeným řidičem nebo když nejede vůbec. Je to jen o tom, že za ty nové, ale i stávající řidiče se musí někdo postavit. Nikoho neždímáme, naopak!
čtv led 15, 2015 12:37 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Třeba se konečně pohne cena za dopravu i nahoru, až začnou platit zaměstnance odpovídajícím způsobem.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
čtv led 15, 2015 1:18 pm

spedos
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 12, 2015 4:21 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Celkem pochybuji o tom, že půjdou ceny dopravy nahoru, ale firmy s kterými spolupracujme si uvědomují, že je pro ně lepší mít menší marži a zaplatit řidiče, je to úměrnost, která dává smysl. Spokojený řidič - auto které jede. Bohužel my umíme pracovat se zaměstnanci v řádu desítek, nikoli v tisících, kteří tu jsou. Navíc spolupracujeme s několika zaměstnavateli, ale pořád je tu mraky těch, kteří stále budou hledat výdělky na úkor ostatních. Dokážeme u našich partnerů zajistit to, že dostanete normální základní plat, aniž by jste se musel bát nemocenské či důchodu, dokážeme zajistit výši diet dle zákona a zabránit nějakému jejich krácení a dokážeme se za zaměstnance postavit, když mají pracovní problémy. Chceme dělat práci v tomto oboru jinak, není to jednoduché, ale jde to a dokud zde budou řidiči ochotni jezdit za co jezdí a firmy, které jedou za km na hranici prodělku, nezmění se v naší zemi nic. A to je naše snaha, nebýt jako všichni ostatní.
čtv led 15, 2015 2:18 pm

lukasV

Příspěvek

Nejake referencie kto uz vyuziva vase sluzby? Ste oficialna pracovna agentura? Pod nazvom "spedos" mi na strankach Ministerstva práce a sociálních věcí nic nenaslo.

Kolko vodicov uz preslo vasimi rukami? Kolko mesiacov/rokov posobite na trhu? Aky ste mali obrat za minuly rok?
čtv led 15, 2015 2:20 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

identifikace

Příspěvek

Vaše IČO a adresu bych mohl prosit? Děkuji.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
čtv led 15, 2015 2:35 pm

spedos
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 12, 2015 4:21 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

nejsme stálá pracovní agentura, nejsme vůbec pracovní agentura. Jsme společnost zabývající se pomocí lidem, kteří chtějí dělat řidiče a nemají na to prostředky. Umíme jim pomoci v získání rekvalifikace kompletně hrazené což je cca 80 tisíc a následně jim zajistit zaměstnání u dopravních firem se kterými spolupracujeme. U firem, které mají mozek a dokáží nabídnout podmínky řidičům jiné, než je zoufalý standard v této zemi. Podstatnou věcí je, že zájemcům takovou práci zajistíme i bez praxe, kterou jinak všichni vyžadují, protože již při rekvalifikaci se o zájemce staráme a připravíme je na výkon povolání. Dále se o tyto řidiče staráme v průběhu zaměstnání, především při řešení pracovních problémů vzniklých právě z nedostatečné praxe.
Prošlo nám již rukama několik desítek řidičů a myslím, že všichni jsou dnes spokojení. Nemyslím, že je podstatné jaké máme obraty, nic si od nás nekupujete a k ničemu se nám nezavazujete, tedy není asi na místě zde předkládat účetní závěrku. Naše profity pochází od zaměstnavatelé, pokud mu zajistíme kvalitního zaměstnance.
čtv led 15, 2015 2:42 pm

spedos
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 12, 2015 4:21 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Název subjektu: spedop s.r.o. Identifikační číslo: 49436929
Spisová značka: C 234856 vedená u Městského soudu v Praze Den zápisu: 12. srpna 1993
Sídlo:
Sedlec 21, 277 35 Mšeno
čtv led 15, 2015 2:43 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

čtv led 15, 2015 2:48 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

vla bla bla proč je mi zase na -----,,,,,,...... :savle:

samej špičkovej maestrooo :roll:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv led 15, 2015 3:29 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů