Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

mr65

Příspěvek

Ahoj, po delší době vás všechny zdravím. U mně celkem nic nového, stále noc co noc pendluju mezi Prahou a Brnem, jen u jiné firmy a za lepších podmínek, začínám v neděli večer a končím v pátek nad ránem, krom neděle, kdy se může vyjet ve 22 h. ( no, najíždím na dálnici okolo 21.30), přicházím do práce v 18.30, doma v posteli jsem mezi 3-4 h. ráno, už se mi párkrát povedlo být i dříve. Myslím, že to tady můžu napsat bez obav z toho, že si to přečte můj šéf a sníží mi domluvený plat, jelikož auto má GPS, takže jistě moc dobře ví, v kolik vyjíždím a v kolik to odstavuju. Hlavně mám klid, šéf firmy ani dispečer se o mně nestarají, protože práce je každý den stejná, v kontaktu jsme, jen když se něco stane, jako např. teď v noci z neděle na pondělí, pitomá srna na dálnici a škoda na autě jako hrom, zatím nevím kolik, je v servisu. No jo, dnes se všechno dělá z měkkých,tenkých plastů, kdyby ty auta měly pořádné železné nárazníky jako kdysi, nic by se tomu nestalo. Být to velký divočák, tak je snad auto na odpis. A tím se také dostávám i k předchozímu tématu - kamery, zaznamenala událost zcela jasně, odkaz na video zde :
https://youtu.be/9cwHF_-69-s
Ona ta zvěř na D1 je fakt průser, všímáte si, kolik je tam těch fleků na vozovce, jak je někdo sejmul ? Tohle jsem na žádné jiné cestě neviděl.
Tak, nejvyšší čas chystat se na šichtu, mějte se prima a zase někdy...
Míra,
první ,,velký volant " : IFA... no a pak už tak různě, nyní Actros...
Škoda Yeti 4x4
Seznam cz > lidé. cz > profil mpr65 ( https://www.lide.cz/detail/wfqlPpZcesmVSvGN )
úte dub 26, 2016 5:58 pm

mr65

Klasický vybržďovač...

Příspěvek

Ze čtvrtka na pátek v noci na D1, člověk by to do něj s takovou chutí pustil, ale nejde to... Pud sebezáchovy funguje a noha automaticky dupne na brzdy...

https://youtu.be/uKFptAA7SBM
Míra,
Škoda Yeti 4x4
Seznam cz > lidé. cz > profil mpr65 ( https://www.lide.cz/detail/wfqlPpZcesmVSvGN )
sob pro 02, 2017 5:46 pm

M.Z.
Kontaktovat uživatele:

Re: Splněný sen - řidič kamionu....

Příspěvek

Podle toho jak vyváděl, tak jsi je asi musel hezky ohrozit. Ta dodávka se do toho taky snažila zapojit.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
sob pro 02, 2017 7:22 pm

mr65

Příspěvek

No jo, máš pravdu, musel brzdit ze 160 na 90... Hele, já jsem blikal už dost dlouho předtím, že pojedu z pomalého do prostředního, to auto na blikačkách v pomalém bylo vidět daleko, problém spočívá zřejmě v tom, že jsem nejel dost rychle ( kopec, Actros 420, 20 tun v návěsu..), dodávka vjela do levého tomu osobáku a on usoudil, že ten blbej jsem já. Ale možná jsem mohl zastavit v tom pomalém pruhu, počkat až pět kilometrů zpátky nic nepojede a pak objet toho na blikačkách a na jedničku vytáhnout ten kopec...
Míra,
Škoda Yeti 4x4
sob pro 02, 2017 7:58 pm

Pavell

Příspěvek

Ten v tom osobáku by měl jednoznačně přijít o papíry.
sob pro 02, 2017 9:40 pm

M.Z.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak pak to byl zmrd.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
sob pro 02, 2017 10:57 pm

sof

Příspěvek

Verím, že mr65 blikal včas. Myslím, že to bola prehľadná situácia aj pre tých, čo išli za ním.

Šofér osobného auta sa zachoval ako veľký zmrd, za to vybrzdenie by mal prísť o papiere. A na vždy.
ned pro 03, 2017 12:22 am

JiRaY

Příspěvek

Připojuji se k tomu,pokud řidič Citroenu letěl jako prase,a málem nedobrzdilpak to nemůže dávat za vinu nikomu jinému,tahle situace byla přehledná a je vidět že mr65 blikal už dopředu,ani se tam nezařadil nějak na hulváta...

Ten v osobáku je kokot mimořádné úrovně bez pudu sebezáchovy,ona ta rána zezadu od kamionu,dejme tomu v 60-ti by ho zatraceně bolela . Když už nepřemýšlí nad tím co provádí ostatním,tak by měl myslet aspoň na svoje zdraví a nebýt reakce mr65,snadno o něj mohl přijít :wall: :housle:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pon pro 04, 2017 2:22 am

DriverBrno

Příspěvek

Když do něj decentně jebnes, tak zmrdovi se nic nestane a spolujezdec bude mít rozbitý rypák, zase budeš špatnej. Když už tak poradna supa ať to stojí za to
úte pro 12, 2017 8:48 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“