Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

Rumun je agresivni clovek povahove,jak jich je vice a je nality tim tuplem.Nemaji vubec zadne hranice,kdo si mysli v poledne na pumpe je v bezpeci se plete,oni to neresi.Maji tmu pred ocima.Ja za svuj zivot schytal stovky ran,nejakou i rozdal,co nesnasim je nejake povysovani a vyskakovani nad nekym.Ze mi nekdo nadava,za to ze ho napomenu at to stlumi,i kdyz jsou tri,neresim,vylezu ven a chovam se jak chlap,vim ze muzu inkasovat ale zadarmi kuzi nedam.Ten rumun mel tu ruku asi fakt nateklou,cely vikend,ale to byl jeho problem,prekrocil vsechny hranice.K tem napisum-kolego ,ver mi ze jsou i takovy co nevi co znamena napis AUSFHART,proto ze to tam je polsky treba a jsou fotky je ok si myslim.
Neřeším...
pát dub 14, 2017 8:54 am

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Re: JakubS

Příspěvek

hh, ked to tak čítam takk som rád že som išiel študovať vysoku a nie od 18tky na kamčak. Čím dalej tym viac ma odraduje tato profesia najmä jazdy do zapadnej EU, do RUS už nikto od nás z východu praktický nechodí, rus príde z vlastným nakladakom poprípade to odvezie UAčka. Inak ukrajincoch mame na intraku polka z nich sú normalny a druha polka su total čudaci a ukrajinky to je iná liga :shock: :D
pát dub 14, 2017 9:38 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

Tak Boper treba,nemas to tam az daleko k nim,myslim,a ti jezdi jen Rusko.Z Italie.modre auta.
Neřeším...
pát dub 14, 2017 10:35 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: JakubS

Příspěvek

Booper a hodně soukromníků tahá Turecko rusko ksefty. Třeba trans Patrik jezdí Turecko a když je kseft na rusko tak jede taky. Ted byl Lada od Trans Patrika, vezl pomeranče ze Sýrie do Moskvy :D ale nakladal někde v přístavu. Já s kamionem už jezdim jen sporadicky ted mám přihlášku na učitele na učiliště tak uvidíme, když to vyjde pres rok budu učit děti a pres léto se svezu párkrát s přítelkyní v kamionu na Balkán, značka ideál :dance: :D
pát dub 14, 2017 11:46 am

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Re: JakubS

Příspěvek

Booper poznám, už ma skoro všetky navesy na PL číslach ( vysoká cestná daň na Slovaču) ale od nich som inzerat že hľadajú šoferov ešte nevidel, vidno že rusnaci držia spolu :) . Toho čo viezol pomaranče zo Syrie do Moskvy som tiež registroval, išiel cez H a UA ( Kyjev) je zaujímavé že neišiel z Istanbulu do Odesy na trajekte.
pát dub 14, 2017 12:49 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

Jmenovite Boper to taha z italie.nejeden vikend jsem snema stal nekde na tamozni(celnice)To ze to ma na PL cislech vim,kvuli poplatkum.Ojebava se vsude vse prece.Kolik rakouskych dopravcu kdysi prihlasilo auta na Cyperske SPZ,taky to nikdo neresil.A to byli velke firmy.Ze nejel trajektem se nedivim,je drahy.Kdysi jsem jezdil Soči,po ose,Uzgorod,celou Ukrajinu na Novosachtinsk,pak dolu na Rostov,pozdeji jsem to vymakal pres PL a SK uplne vynechal,tehda jeste nebyla cesta pres Karpaty na UA a pak sefa napadlo at jedu pres Turecko a pok trajekt do Soči.Ja jsem jel po ose,kolega trajektema jak jsme dojeli domu sef jen pronesl-trajekt uz nikdy.
Neřeším...
pát dub 14, 2017 2:29 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: JakubS

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:36 am, celkem upraveno 1 x.
pát dub 14, 2017 5:24 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Mám ještě jeden zážitek, který mě celkem pobavil. Jeden týden jsem jel s kolegou do Belgie. On je typický ubrblaný němec, co nemá východ zrovna v oblibě. Na mě už si zvyk a říká že já už jsem jejich :lol: Ale jeho téma je, jak ti češi, PL, Ro, Sk, jezdí jak prasata a hlavně jak německu kurví ceny za přepravu atd.
Přijeli jsme do AR Garching naložit azbest hlínu pro skládku v Caaschwitz. Po nás se přiřítil polák se sklopkou a naložil to stejné. Druhý den ráno jsme ho samozřejmě potkali na vykládce a do vysílačky říkám- vidíš, dělate si to sami. Jak je možné, že naložili tomu polákovi německé vnitro?! Nadávat umíte, ale ve finále jsou všichni stejní a rádi využijou zahraniční auta, aby ušetřili. Kabotáž je přece zakázaná. V tom Garchingu by měli za to dostat flastr, že by je to položilo a pak by si to ty firmy možná rozmyslely.

Onehdá jsem svojemu dispovi říkal, at mi taky dá nějakou nakládku do Česka (jezdí k nám nakládat docela dost aut z CZ) Odpověď- to neee, to necháme jezdit čechy, ti nám to odvezou za levno...

Takže po celém tom týdnu už kolega ani necekl. Viděl to sám. Nadávat, že my jim kurvíme ceny to umí, ale kdo na tom nejvíce profituje? Německé firmy přece... V tomto si musí udělat pořádek němci sami, ale nějak se mi zdá že se jim do toho moc nechce. Jim to tak prostě vyhovuje. Jejich dopravci sice brečí, ale jejich ekonomika profituje...
sob dub 15, 2017 10:36 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: JakubS

Příspěvek

Nadávat umíte, ale ve finále jsou všichni stejní a rádi využijou zahraniční auta, aby ušetřili................. :mrgreen: :thumbud: :thumbud:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob dub 15, 2017 3:00 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: JakubS

Příspěvek

JakubS ...... Nejsem si moc jist, ale jedna kabotážní přeprava (myslím že v rámci tří dnů) je povolena. Potom musí jít o mezinárodní přepravu. Pletu se nějak zásadně? :?:
sob dub 15, 2017 4:37 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

Asi mi neco usloo...Kabotaz zakazana neni,dokonce to tak chtela unie,aby auta nejezdila po prazdnu tam a zpet,at to treba probere polak po ceste domu.To ze nejede domu mi je naprosto jasne ale.
Neřeším...
sob dub 15, 2017 7:50 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

matus-vubec to necti ty nase sracky co tu pisem,jen si vymyslime,aby rec nestala :D
Neřeším...
sob dub 15, 2017 8:33 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Kabotáž

Příspěvek

Jak je to jinde, nevím. Ale pro Německo platí, že jednotka může jet tři kabotáže po sobě a s další fůrou musí vyjet mimo Německo.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
sob dub 15, 2017 9:36 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

je to tak jak pises.
Neřeším...
sob dub 15, 2017 10:17 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

tak to jsem nevěděl...
ned dub 16, 2017 12:07 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů