Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Jako že pak nebudou zacpy jo? :lol: Kamion ktery by me ted bavil jeste nevymysleli. To chce radikalni změnu.
úte pro 10, 2019 8:11 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: JakubS

Příspěvek

Jakube s tvým nasazením se divím ,že jsi ještě nezkolaboval.Ono i syndrom vyhoření je pro nás . Tím nechci nic naznačit.Pokud to rozumně vysvětlíš lékaři nechá tě 2 měsíce v klidu odpočinout. Trochu se uklidníš a rozmyslíš co dál.
úte pro 10, 2019 8:37 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: JakubS

Příspěvek

Tak jasně, ale i malá změna stačí. Ono není nad to, když deš někam otrávenej a je tam toho víc :idea:

Nebo bež na tejden do fabriky, ono to přejde :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 10, 2019 8:47 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Je to fakt no. Jak píšete. Mě stačí být jen ten víkend doma a hned je ten svět veselejší. Pak vyjíždím v pondělí z placu a hned první zácpa mě nasere. Pak do pátku ještě asi stokrát a v pátek odpo už jsem na ručník (výpověď). Pak se přes víkend zas trochu vydýchám a znova do boje...
Kurva ten syndrom vyhoření je dobrý nápad. Ještě nějakého Chocholouška sehnat.
úte pro 10, 2019 9:55 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Mě ani ta fabrika nevadila, ale tam zas prd vyděláš. Teda krom Škodovky.
úte pro 10, 2019 9:58 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: JakubS

Příspěvek

No to daleko nedojedeš takle :D Hele já sem školou ajták a jednou v zimě sem zkusil fabriku místo LKW, jako operátor CNC, dělal sem písty do komressorů na klimatizace na barákách. Nikdy, NIKDY víc, pořád dokola, jen čumíš na hodiny, celý dny ten samej pohyb, všechno na písknutí, busem tam a z5 jak kokot s celou fabrikou, montérky, randál, vedro, BOZP, furt na nohách, 30kg dole :D prachy neřeším.. bohudík za volant, ručičky moje nebojte :D Podotýkám že nejsem línej, jen pohodlnej a dělat umím, takovej ferda brabenec :idea:

Jen se zeptám, vyplatí se ti vůbec dělat u němca? Myslím takhle, s těma kilometrama co najedeš za 5 let vodepíšeš BMW za mega, a druhej míč projedeš v naftě a servisu, dyť to tam ani nevyděláš? Jestli umíš dobře řeč, tak zkus dispo, u nás těch 45maj :wink:
Můžeš zkusit dělat jen 9 měsíců v roce nebo mu střídej a choď jen na 3 týdny v měsíci, dyť se to dá domluvit ne..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 10, 2019 11:01 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: JakubS

Příspěvek

jel jsem vcera a min. tyden snad po 2 letech po A6 a taky mam chut si jit pomarodit. :-D to je fakt peklo.
stř pro 11, 2019 4:50 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: JakubS

Příspěvek

Budu se opakovat.hod si volno aspoň měsíc.třeba ty záda jak pises.Je to fajn reset.navíc ty tvé přejezdy víkendové to je hřebík do rakve.Nebylo by lepší už jezdit vlakem??nic primo nejede je mi jasné.sotva do prahy. A pendolino Olomouc.... Me osobně dnes nelaky ani nova slípka co by mela tisíc koni.
stř pro 11, 2019 8:26 am

Mr.Desolator
Příspěvky: 37
Registrován: ned zář 01, 2013 4:32 pm
Bydliště: Ostrava!!!

Re: JakubS

Příspěvek

Když jsem ještě jezdil klasickou mezinárodku stylem od pondělí do pátku pryč, tak mě to pomalu, ale jistě užíralo zevnitř, stejně jak píše Jakub. A ten víkend byl na vydýchání strašlivě málo.
Ohromně pomohlo změnit způsob práce. Z plachty jsem přešel na cisternu s horkým asfaltem, která se motá víceméně pořád poblíž (CZ, SK, PL a vyjímečně HU) a člověk se dostane mnohem častěji domů. Když se trochu daří, tak i každý den. Je to pak stokrát snesitelnější.

Nikomu tím nechci dávat nevyžádané rady, jen uvažuju nahlas, protože jsem v těch příspěvcích od Jakuba velmi dobře poznal sám sebe před pár lety.
Taky je mi naprosto jasné, že člověku, který je už nějaký ten pátek přivyklý německé výplatě a dalším benefitům, se bude odpovídající náhrada v místě bydliště hledat těžko..
stř pro 11, 2019 9:47 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: JakubS

Příspěvek

desolator: mel jsem to presne opacne. skoncil jsem na mkd a 2 roky jsem jezdil stylem denne doma. deptalo me to vic, nez mkd, protoze doma jsem stejne jenom byl tak na vyspani a za podstatne mensi prachy. ale sampzrejme kazdy to ma jinak
stř pro 11, 2019 10:42 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: JakubS

Příspěvek

S tím maroděním bacha, to není jak u nás! V rakousku měl brácha kýlu a jezdil tam co chvilu na kontrolu a na uschopnění taky tam, tak aby se chudák nedivil, že ho za ten volant už nepustí :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 11, 2019 9:12 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Díky všem za zajímavé tipy. Uvidíme jak se to celé vykokotí. Se dam asi na politika a hotové. Kdy jsou jaké volby? 8)
stř pro 11, 2019 10:32 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: JakubS

Příspěvek

Můžeš jít na Hrad hned a vysvětlit jim jak se maji stavět silnice a dálnice v cz.někde jsem četl ze v Kambodži stavějí rychleji..
čtv pro 12, 2019 8:21 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: JakubS

Příspěvek

A jééjej. Už je to tady. Vždycky jsem obdivoval Kubu, jak to dává, odpověděl mi, že má skvělou ženu a děti, že ho drží. Ale chápu ho. To Německo je nevyzpytatelné. Tam si nemůžeš naplánovat nic. Že dojedeš tam a tam je jen zbožné přání, dvakrát to vyjde, potřetí jsi v řiti. Nejhorší je že když si naplánuješ že projdeš Norinberk bez štau, tak ho chytíš v Heilbronu atd atd. Teď rozkopali Waldorf, Sinsheim tam nám dali 3měsíce oraz a šup do stau. Je to na posrání. To nemluvím o A1 :wall: :wall: :wall: A těch dálnic mají, že i když chceš to objet, tak to nejde. Wuzburg! Když jedeš z CHebu na Francii, tak přemýšlíš, které menší zlo si vybereš.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát pro 13, 2019 12:01 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: JakubS

Příspěvek

JakubS ........

................... Se dam asi na politika a hotové. Kdy jsou jaké volby?

to není až tak špatnej nápad ..ale sežeň si sponzory , ať to netaháš ze svýho ...však si viděl ne ? "sponzoři si přejí"... :lol: :lol: debilní slíkač králíků ...... někde sem četl :

to že někdo nemá mozek a je úplný debil, ještě neznamená, že by nemohl udělat úspěšnou karieru v kdu-čsl , případně v top09..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: předpokládám, že by si na tom byl aspon stokrát líp :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát pro 13, 2019 2:26 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů