Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Mechy ve předu už mají všechny ty nové auta co tu chodí. Po asi milionech urvanych narazniků jim došlo, ze na stavby a deponky to je nutnost.
pát lis 22, 2019 7:12 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: JakubS

Příspěvek

Mmm to pohodlíčko, tiše závidím :) Směl bych se zeptat jak to máš s volnem a jak to u vás jezdí? Klidně SZ, mi nejde dohlavy jak to děláte doma, dyť to máš 7kil do práce :shock: Čuchám, že se to u nás co nevidět doj*be :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 22, 2019 7:35 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: JakubS

Příspěvek

Četl jsem někde moudrá starých truckeru ze umístnění baterek vzadu je úplně špatně.myšleno pro ty baterky.ze tam to nejvíce skáče a články se rozpadnou rychle.já mám starý model baterky z boku.gelovky tři roky a žádný problém ani o nich nevím a to jezdim víkendy běžně ne jak Kuba patek nach haus.když už sundavam dekl k baterkam tak jen proto abych natočil nějakého blba co mel třeba víkend klíček v zapalování atp ..ta slípka je pěkná.
pát lis 22, 2019 8:28 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Nenech se zmást pěknýma autama. U nás se to už dojebalo. Jinak se jezdí normalně od PO do PÁ, víkend volný. Turnusy nevedeme.
pát lis 22, 2019 8:32 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: JakubS

Příspěvek

Jožine to sem čet taky, jen jestli si to sem nepsal kdysi ty :D Na merku to ale celkem drželo. Když se podíváš do menu jak nastartuješ a vidíš, že ti altík dává 120A, tak to ty baterky nemužou vydržet nabíjet polovinou kapacity, ale třeba to má regulátor. Eště když sem to Volvo měl, tak sem jel z baterkama a nastavili mi vyšší dobíjecí proud cca 29V to je taky špatně, a hned bylo po nich :doh:
Jakub: To seš frajer 2x700km každej tejden navíc k šichtám přes CZ :shock: Kdyby jednou za 14 dní, ale jen mě to zajímalo :wink: Ono se to drbe všude, od nás odešlo vedení, kde sem měl voko, a už mě drží jen dispečer. Eště štěstí, že sem zašitej pod jinou špedicí, ale jestli si mě někdo vod nás všimne, tak mi to hned "vylepší" :roll:
Auta pěkný, vím že to není vše, ale mě by třeba zvedačku nekoupili..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 22, 2019 9:06 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: JakubS

Příspěvek

Prouza.já mám právě dobijeci napětí zvednuté.a nemám žádný problém.pokud dělám víkend od soboty do pondělí .tak to ani nestartuji.v pondělí zasunu klíč nactu budíky otocim a jedu pryč.mám běžně volnobezne otáčky za jednu furu myšleno týden 5%..a jsou takový co maji 30% volnobehu protože maji panickou hrůzu ze ně natočí. Stín dojížděl to vidím podobně jak ty já bych to nedělal ani za zlaté prase jak vidím tu nasi D1 a ještě v patek.9h odjetych na lkw a dalších 9 pkw masakr.a v neděli zpět.je mi jasné ze beru drobné proti Kubovi ale necham si co mám.do prace 11km.
pát lis 22, 2019 9:19 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: JakubS

Příspěvek

Máš asi povedenej kus, na Manu mám 220Ah baterky jak ty a den dám vklidu, ale pak musím natočit, běží jen lednice a 300w měnic na telefon a noťas tak polovinu času.. jak zatopím, tak po 15hod mám 24.0V a radši to naklepnu ať si je nekurvím, dalších 10h by daly.. mám je už dva roky a když je teplo, nechávám celej den otočenej klíček a foukat větrák a to už je moc i po 8hod. S volvem to nešlo, ikdyž budíky byly zhaslí..Jinak vrčím celí léto, jak je nad 27°, bo stojím na jihozápad, na asfaltu bez stínu. Čekám že na jaře budou pindy vod vedení a budu muset složit funkci, bo nespat celej tejden nejde.. Den dva možná :idea: Dobrá věc, mám za 4 eura dvě síťky se suchejma samolepícíma zipama a chrápu s vyvalenejma voknama, jen pověsím a skřípnu do dveří :wink:
Necháme na Jakubovi co ho tam drží, má to ale vostrý to koukám.. Vím o firmách, kde to pochopili a šoféři jezděj nějak 9+4 dny doma, třeba Pflaum a je taky vod Norimberka..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 22, 2019 9:42 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: JakubS

Příspěvek

Mám normální kus.jen uvažují trochu šetrné co se týká proudu.třeba nač topit i v zimě jak odhrnes firhany slunko celkem výhře je pokud svítí teda.já mám zataženo jen jak spim jinak odhrnuty vikend mám rad přehled co je kolem.navíc miten bufik opravdu vadí ten kraval atd.v létě neklimujju hica zvladam dobře celkem.když neméně jdu pryč na cely den 20km není problém po cestě nějaký kebab.autobazar. shoping a zpět.
pát lis 22, 2019 10:59 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Co mě tu drží. Nevím. Jedu asi už jen ze setrvačnosti. Je to hardcore a myslím ze po 15ti letech stačilo. Ale už vidím světlo na konci tunelu :dance:
pát lis 22, 2019 11:23 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: JakubS

Příspěvek

15 let tam a z5 co tejden 700km :shock: Jakube, tak to starýmu trochu vomlať vo hlavu co je špatně ne? Seš tam 15 let, to už by bez tebe neměl udělat krok :wink:
Kluci na ten kravál vod bufika sem vyřešil. Sundáš tu sací trubku s tím kolenem co saje vlevo vod sedajdy přes mříž, otočíš to o 180° a zacvaknes z5, stáhneš páskou. Tu mřížku vycvakneš, kus tenkýho hadru přes tu mřízku a cvak z5. Hluk poloviční. Já měl ještě pod postelou takový dva lavory, možná by to šlo i tam utěsnit ale to už si nevybavuju..
Jinak tudle sem nadával chorvatovi co stojí velde s FH. Na manu topení jen ševelí a ta jeho hujda dělá kravál že sem vlastního bufajza neslyšel :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 22, 2019 11:45 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: JakubS

Příspěvek

Kuba ví proč to dělá je to starý vyjety řidič němčinu ma plynolou tzn vezmou ho kdekoliv jinde.všude je přece něco.poslouchat mého šéfa co ví úplně všechno taky není ideál.i když jsem tady čtvrť století jak teda odečtu ten ulet v A..... 8)
pát lis 22, 2019 1:05 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Já jsem neměl nikdy s Němci problém. A když už nastal, tak to bylo vzdycky s nějakým poněmčeným rusákem, jugošem nebo turkem. To jsou vždycky velcí páni, co jsou papežtější než papež. A pak dej blbcovi funkci a nestačíš se divit. Slon v porcelánu je ještě baleťák proti tomu. Takže asi tak u nás. Asi jsem moc hrdý na to, abych tady dál jezdil. A nějak nemám pocit, že by někdo po mě (nás) tesknil.
pát lis 22, 2019 1:26 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: JakubS

Příspěvek

Ono po šoférovi neštěkne pes asi nikde.. jó kdybys byl Gerta z kanclu, tak už máš rozlučkovej večírek a Trudi sem, Trudi tam :doh: Měl jsem celou rodinnu v jedný firmě v rakousku a jak ti tam s nina zacvičili :shock: Brácha chtěl po 12letech aspoň rakouskou smlouv, bo druhej ju měl vod začátku se šíleným rozdílem. Musel vracet aj starý sichrshuhe, starej(rak jak sviňa) mu stál za prdelí než si vyklidil auto a kontroloval každou tašku a eště mu dělal problémy s papírama :roll: Druhej se tam teď s ním taky handrkuje a asi pude. Dvá mi tam vlastně zemřeli a stejně s tím zbytkem cvičí. Nahamtal rumuny a hodil to do jednoho pytle :wall: Pravda, že nejhorší sou ti s neněmeckým příjmením v druhý třetí generaci.
Jožine to myslíš ten rok u augistina? Ono se to tu zlepšilo tak po roce 2014, co se týkalo střídání a přístupu, ale záleželo na jedinci, jak to byl vůl, tak kopali furt, ale to je každýho boj..Podroužek byl eště celkem dobrej a plno věcí vzal na sebe(firmu) :wink:
Naposledy upravil(a) Prouza88 dne pát lis 22, 2019 8:39 pm, celkem upraveno 1 x.
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 22, 2019 5:52 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: JakubS

Příspěvek

Jj.husnik tam ještě je?mě tam vadila ta arogance.viz Bajtalon.atd.zkusil jsem a šel zpět.
pát lis 22, 2019 7:05 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: JakubS

Příspěvek

JakubS.... škoda no ... že to jde tak všechno v reich dolu a do prdele postupně .... černý, arabský a jiný svině postupně ukazujou, kdo tam bude brzy pánem .... je to jen otázka času ...a tyhle namyšlený hovada jsou běžná věc i ve švajcu a jinde , kde by člověk čekal ještě nějakej standart....jen ti, co by s tím mohli něco udělat , čumí jak ofce a dělaj, že je vše cajk ..... je mě z toho na :savle: :savle: :savle:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob lis 23, 2019 9:49 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů