Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Ty rozdíly v cenách jsou směšné úplně. Jako tak. U nás se hraje na spotřebu vždycky tak jednou za rok, při nějakých školeních v eko jízdě. Ale jinak... Hlavně to stihni.
Ted mi např. Volvo žere pomalu dvakrát tolik a nikoho to netankuje. Hlavně že to jede a že se stihne naložit to a ono.
Takže nějaký ten litřík navíc... No uvidíme příští rok. Třeba skončím na Ivecu nakonec :lol:
stř srp 08, 2018 5:25 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

S Ivecem se neda jezdit?Talosi stim tahaji o deset tun imervere vice a jezdi,staci se tam zejet podivat.V8 je zrout,to je fakt,u nas bylo kolik osmivalcu a neni jedina slipka na firme :D
Neřeším...
stř srp 08, 2018 5:47 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

No právě do Itálie prodává Scania nejvíce V8 na světě. To že tam někdo jezdí s Ivecem má stejný důvod, jak u nás jezdí každý druhý s Manem. Je to prostě levné.
stř srp 08, 2018 6:01 pm

tomspajk
Příspěvky: 163
Registrován: pon pro 31, 2012 11:11 am
Bydliště: ..

Re: JakubS

Příspěvek

Tak v Italii je to trochu jine nez zbytek Evropy... celkova hmotnost 46 tun, kopce jak krava a dalnice kde myto nezalezi na euro norme. Takze koupis V8, pojezdis 10-15 let a vyhodis. Pak Te ta spotreba netrapi, ekonomiku mas postavenou uplne jinak.
stř srp 08, 2018 6:27 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Tam můžou s celkovou 48 a nějaké drobné. Z Bologně přes apenin do Florencie, jsem s tou váhou nahoře na kopci poprvé viděl zářit turbo jak žárovku.
Ale spíš si myslím že to je to tou jejich mentalitou. Nahoře huj, dole fuj. Nemám co do huby, ale hlavně že se vozím ve V8 a doma (chápej u maminky) v garáži mu stojí BMW, či Audi :lol:
stř srp 08, 2018 6:39 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

A ja to je v cz?Myslim tim nasi ridici?Kazdy slechti lesti sve FH treba ,,v plne nalozi,,a pak sedne do Fabie HTP,nebo Fildy a jede domu.Je to groteska nekdy sledovat vozovy park nasich truckeru :D
Neřeším...
stř srp 08, 2018 7:32 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

Cena byla samozřejmě v eurech a dodnes jsem nasraný na prodejce, který mi tvrdil, že ten rozdíl je tak šílený, že mi cenu ani radši neřekl...
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
stř srp 08, 2018 7:37 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Jako já myslím že při koupi více kusů (30), že by se dala vyjednat při troše dobré vůle i normální cena, stejná jako za 500 třeba. To víš že jsem to v kanclu hned nadhodil. Že se v tom sice dobře jezdí, ale nic nestíhám bo to nejede :lol: Na to oni slyší, i když je to blbost. To jsou ti kancelářští, co viděli kamion jen na monitoru. Ale je fakt, že se jim už do té V8 moc nechce kvůli váhy.
Jen pro zasmání- Říkám šefovi: Kup mi V8 580 se zabudovanou mikrovlnkou, vodní postelí a welnes a on na to že by to snad šlo, jen musí musí zavolat garážmajstrovi, jestli se to v takové výbavě vůbec vyrábí :lol:
Kurva člověk si z něho nemuže ani udělat srandu normálně. Mě sere kkt. Nemcům prostě ironie nic neříká.
stř srp 08, 2018 7:57 pm

joeseph
Příspěvky: 36
Registrován: úte led 31, 2017 9:57 pm

Re: JakubS

Příspěvek

Kubo,ja chtel masku do barvy a ramecky chromovy.odpoved znela no kdyz to mit nebudes tsl to auto pojede taky.ale mikrovlnku a Tv mam🙂
Obrázek
stř srp 08, 2018 8:41 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

Dnes je moderni malovat na kabinu ten svedsky kriz,co ma model 540 power performence,uz jsem to videl i na stare vrane 460 :D
Neřeším...
stř srp 08, 2018 8:52 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Na to Volvo bych teď zrovna nalepil akorát tak velký kosoctverec jak jsem na to nasrany. Jako stačí vám ze ani napotřetí to nespravili?! Dva dny se v tom vrtali a výsledek žádný. Chrchla to jak piča. :wall:
stř srp 08, 2018 9:36 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Re: JakubS

Příspěvek

Dnes jsem potkal známého s tři roky starým Renaultem Range T... Mají na firmě tři kusy,od tříletého až po půl roku starý a postupně se jim objevuje ta tvá motorovková chrchlací závada doprovázená zvýšením spotřeby a hnusným zvukem taky :D Servis si s tím neumí poradit,vše prý na autě ok... Že by nějaký fail na řízení motoru?
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
stř srp 08, 2018 11:15 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

Kubo to tu ani nepis nikdo ti to stejne neuveri,kovani Volvisti budou nadale mlet dal to sve,,hele,jedine volvo :wall: :wall: §Ja uz tu hujdu vubec nekomentuji a asi me nic neprekvapi na ni.Me se pro zmenu zacina hrat motor,jak je dlouhy krpal,vody je dost,chladice nezanesene bordelem,listim.Asi uz to ma dost,pul mega najeto tak do srotu stim.
Neřeším...
čtv srp 09, 2018 6:59 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Netuším co by to mohlo být a evidentně to netuší ani ti v servisu. S ohledem na to, ze já musím mít vždycky něco extra,mě to ani nepřekvapuje. Kdybych si koupil trpaslíka,tak mi do rána vyroste :lol:
Jozin- teď mám najeto 400 t.km, takze ten zbytek už klidně i odcouvam a pak už Volvo nie wieder! :hvizd:
čtv srp 09, 2018 10:44 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: JakubS

Příspěvek

Hale Jožine, zase to nepřeháněj, nějak tady nevidím, že by někdo Volvo vychvaloval.
BES - běs
čtv srp 09, 2018 3:05 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 11 hostů