Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: JakubS

Příspěvek

Takto křivdit poctivemu polskému řídící :D :D
ned dub 16, 2017 12:14 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Fakt jsem myslel, že zahraniční kamiony můžou naložit jen nakládky pro zahraniční dopravu. Moje neznalost- omlouvám se :oops:
ned dub 16, 2017 11:28 am

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: JakubS

Příspěvek

Já onehdy ještě pod českou firmou také rozvážel Fressnapf z centrály po prodejnách)))
ned dub 16, 2017 11:32 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: JakubS

Příspěvek

Tak tak a firma by mela mit jeste kabotazni pojisteni
ned dub 16, 2017 11:54 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

A to je prave ten problem.To pojisteni.protoze nejedes na CMR.Nekdo na to sere,nekdo ho ma.My to nevozime vubec,takovy Quick zlin jezdi bezne vnitro po Italii s cihlama treba.
Neřeším...
ned dub 16, 2017 12:01 pm

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Re: JakubS

Příspěvek

Taky to tak máme akorád tomu z kanclu říkají posun k nakládce :D z cz něco do německa pak něco po německu a pak teprve naložit domů a nebo z cz do d z d do belgie pak převoz po belgii a pak teprve svitek směr dom a ještě dokládka v německu
ned dub 16, 2017 1:14 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

njndopravce vylozene sere ze mas vlastne prazdny naves,uprostred jen svitek 25t,tak je treba vyplnit prostor jeste,treba pneumaitkama to zahazet,to uz jsem taky zazil.
Neřeším...
ned dub 16, 2017 2:36 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Jak jsem přispěl na výcvik polizei

Si to tak minulé pondělí jedu z Heilbronu po A6 do Nbg. Za křížením v Heilbronnu me předjel Policejní mercedes a hned že BITTE FOLGEN :shock: V hlavě jsem si honem přehrával, co jsem tak mohl asi provést. Rozestup královský, vlekl jsem se okolo 85km/h... no napadlo mě jen, jestli se mi z návěsu nesype sůl, co jsem před chvilkou naložil.
Joo hovno. Stáhli mě za Bretzfeldem na parkáč a z auta vystoupily takové dvě děti v policejních uniformách :shock: Chtěl jsem jim nabídnout bonbony, ale hned na mě hustokrutě nastoupili, že jsem nebyl připoután! :shock: Takže doklady a pojďte s náma. Dovedli mě ke stolečku, kde už stáli další nešťastníci + dva starší policajti. Domluva rychlá, stručná, pokuta 30 eur + pojeb za řízení bez bot.
Ptám se toho jednoho staršího šerifa, jestli už je to s kamionama na A6 takové dobré, když se jim oplatí stahovat kamiony z dalnice kvůli pásům. Co třetí auto jezdí bez rozestupu, co pět minut mě v zákazu někdo předjíždí... Ten jenom tak pokýval směrem k těm dvoum mladíkům a že je učí jak správně stahovat kamiony a vypisovat protokoly. Že to mám jenom napomenutí a že bod mi za to dávat nebudou... Říkám mu že jsou teda moc hodní a že rád přispěju na výcvik těch nových zmrdů (je jsem tak samozřejmě nenazval)
Pak jsem se ještě zeptal kde je napsáno, že musím řídit v botech? Kolouši zbystřili a upřeli zrak ke svému fírerovi a s otevřenýma hubama čekali co řekne. A začlo koktání o tom, že kdyby se mi při nehodě stalo něco s nohama, tak že by mi pojišťovna nemusela proplatit rentu a podobné blbosti. No ale kde to stojí, kde je to napsané??? A zas že za to zodpovídá šéf,za to moje vybavení a že on by mohl dostat flastr... no odrecitoval mi tam celý zákoník práce, ale stejně jsem se nic nedozvěděl. Že mi za to pokutu nedá, ale stejně si při mém odchodu neodpustil poznámku ...und bitte schuhe anziehn :D Nasrat!
Naposledy upravil(a) JakubS dne sob dub 29, 2017 11:37 pm, celkem upraveno 1 x.
sob dub 29, 2017 7:25 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

Děti v uniformách, bonbony :woot:
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob dub 29, 2017 7:55 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

policajti v D zacinaji resit stejne hovna jak ti nasi.Me mrdla guma u Duisburg,passat dojel za par minut,rozblikalto.Ja se tam valel,on dosel,jen se zeptal jak dlouho jeste...Pak za nim dojdu,on lezi u spolujezdce jak prase rozvaleny a mocka mobil furt jak muj synator,zavislak.
Neřeším...
sob dub 29, 2017 8:06 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: JakubS

Příspěvek

To jozin:On neřešil hovna, musí nahlásit operačnímu jak asi dlouho je mimo, nebo bude mimo zásah, prostě operační s ním nemůže počítat do další akce. Samozřejmě se ho operační zeptá, jak dlouho, tak se tě slušně zeptal, jak dlouho to budeš dělat. :D Jinými slovy, kdyby tomu tak nebylo, tak ho může poslat operační k nehodě co se stala o pár kilometrů dále, oni uposlechnou rozkaz, odjedou a první debil do tebe napálí v plné rychlosti.
Jinak s tím mobilem, no prostě je taková doba, zkus jet po Praze metrem, nebo busem(Věřím, že i tam u vás na severní Moravě je tomu tak) Každý, nebo 2 ze 3 mají v ruce chytrý telefon a honí data(internet). :D Prostě kdo nemá v ruce mobil je debil. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob dub 29, 2017 8:40 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

jsem debil(ale me to vubec neva)
Neřeším...
sob dub 29, 2017 10:00 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: JakubS

Příspěvek

JakubS píše:
sob dub 29, 2017 7:25 pm
Jak jsem přispěl na výcvik polizei

Si to tak minulé pondělí jedu z Heilbronu po A6 do Nbg.
Joo hovno. Stáhli mě za Bretzfeldem na parkáč a z auta vystoupily takové dvě děti v policejních uniformách :shock: Chtěl jsem jim nabídnout bonbony, ale hned na mě hustokrutě nastoupili, že jsem nebyl připoután! :shock: Takže doklady a pojďte s náma. .und bitte schuhe anziehn :D Nasrat!



:mrgreen: :lol: :lol: :lol: jo ja je tam taky viděl , mě odlapili na hohenlohe ... jedna holčina, čeče i docela skoro krásná (teda perfektní do kratšího "sport klipu " :P ) skoro už sem lovil překladač, že jí spisovně a správně pochválim a jak sem otevřel kurník, tak schuhe schuhe !!!! a ja na ní a kde ?? kde ??? :lol: a vona ukazuje na schody s vítězoslavným úsměvem jí sděluju ..Aber das ist richtig ... pipina odchází , nastupuje kápo :mrgreen: že prej ať ho pustim dovnitř ...stahnul to vzal si kartu a šup do dodávky ...pipina nakukuje přes rameno a on jí "operativně posílá za mnou (výtisky ) tak sem vzal tu haldu zmačk sem to a podávám jí to se slovy hieh hier :D (halda za asi rok ..že jo tam to je někde ty tři canci co potřebuju jako ) ona hledá , kápovi cuká v koutku a řiká zo martin sozial preis 20 e ok ??? ohne punkte ... :hvizd: :hvizd: Aber ja, es könnte überleben a s usměvem jsme se rozešli ....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned dub 30, 2017 8:08 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

Policajtky v Nemecku co jsem potkal za posledni dobu tak vsechny meli vysportovanou sexy postavu(poznas to podle hezkeho zadku :D )
Neřeším...
ned dub 30, 2017 8:26 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

ObrázekObrázekObrázek

Idylická cesta na jih


ObrázekObrázekObrázek

Krušný návrat
ned dub 30, 2017 7:15 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů