Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Makec
Příspěvky: 62
Registrován: ned říj 31, 2010 9:46 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Myslím že do Salačovy Lhoty a normál konzumní , i když je čas i na sadby. Brambory jsou naše parketa 😀
pát bře 08, 2019 12:25 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Psesne tam.do te Lhoty.ja tam byl hodne davno myslim,to je nejake exJZD myslim ne?nemam ani adresu,skladal me tehda rumun myslim.byl bychtam zitra odpo to me asi neslozi tak zustanu nekde po trase
pát bře 08, 2019 2:07 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

jo, Salacova Lhota, byvale JZD, ted tam maji udelanou balicku a skupuji brambory z cele evropy, u nas v CZ se letos moc neurodilo a hlavne-vsude repka do nafty a kukurice do bioplynky, ale mame "stesti", farmari z EU nas zachrani.
Jinak bych se vsadil, ze te zitra slozi, delaji tam hodne UA a ti sobotu neznaji, ale musel bys tam zavolat, tel. asi nemas? Mozna bych ho sehnal.
Ted koukam, zkousels? https://www.firmy.cz/detail/196595-agri ... lhota.html
ale zalezi, esli mas pak vytizeni dom, esli ne,tak to je ti stejne k prdu, to je lepsi zustat nekde u hospody.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát bře 08, 2019 6:33 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jinak adresu nepotrebujes, pojedes od D1?Takze prez Lukavec a projedes Lhotu smer Pacov az na konec vsi a az budes vyjizdet ze vsi, tak je odbocka vpravo.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát bře 08, 2019 6:38 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Ja dojedu asi zespod od Tabora.uvidim jak se mi bude chtit,vidim to na Obratan vikend.v pondeli asi drevo od vedle,tam nic jineho neni...pokud to je ta lhota co si myslim teda,musel bych pustit navi
pát bře 08, 2019 8:31 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

tak vlastne obracene,od Pacova hned zkraje vsi vlevo,jinak v Obratani dobre na hotelu vari,akorat trosku podrazili, no jako vsude no, pokud rad vejletis, vyraz uzkokolejkou do Jindrich.Hradce na pivo nebo do Kamenice, jezdi z Obratane, celkem rarita, no a drivi pak mas prez kopec, ale to asi vis.
Jinak to urcite bude tahle Lhota,co myslim,o jine v okoli, kde delaji brabory nevim.
Jinak se od nas jeste hodne jezdi Agrostroj Pelhřimov do Vrutek, myslim, ze je to u Ziliny.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát bře 08, 2019 8:57 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Do Salašovky jsem vozil balenou a brambory jsem odvážel ze Senožat.
BES - běs
pát bře 08, 2019 9:22 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Balenou ze Smyslova nebo jeste z Leskovic?
...rád se svezu s čímkoliv...
pát bře 08, 2019 9:42 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

EL Dik za vycerpavajici info.to se nebojim ze to nenajdu,kolchoz poznam.zajedu az tam zitra,treba to slozi.jak ne nic se nedeje stejne tam budu do pondeli,lukavec drevo atp.jen mi pripadalo ze v te lhote neni ani hospoda,nebo je?
pát bře 08, 2019 9:57 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Neni zac, ja tu bydlim prez dva kopce, do Lhoty jsem vozil brambory jeste s matesem i s traktorem,jinak hospoda tam myslim nebude, tam chcip pes,jen kdyz je v lete nejaka oslava, tak to tam dost zije,je to mala vesnice. Kdyby te slozili a prejel jsi do Lukavce, u DDL (drevona) se da stat a hospody tam jsou myslim funkcni dve, ale nevim, jestli tam vari.V DDL kdyz bys tam nakladal, je tam sprcha, WC.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob bře 09, 2019 6:49 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jj,diky.tak nejak bych to videl.stejne tam budu temer vyjety,9h urcite,k te pile jeste doskacu.to vim ze tam je plac atd,knajpa taky.nez stat po pochcanych pumpach v kravalu na D1 vzdy volim toto reseni,o pivo v plechu za 40kc fakt nemam zajem
sob bře 09, 2019 8:41 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

jo to chapu, ja taky radsi stojim nekde na samote nebo v lese, zasoby si nakoupim, kdyz je putyka, tim lip.Nadychas se cerstveho vzduchu, druzstevnici zacli vozit mocuvku,ale porad lepsi, jak rumunske koko pod navesem.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob bře 09, 2019 8:49 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Mame to naprosto stejne koukam...a je fajn ze davas realne info,na rozdil od tech vysilackovych,teda dokud jsem ji nezrusil.napr.na firmu nejde doject znamena ze tam nevede dalnice 6pruhu az do brany,vykejsnul jsem tam znamena ze ho neslozily okamzite ale az za hodinu a stat se tam neda znamena neni tam hof oploceny osvetleny s wifi zdarma...atp
sob bře 09, 2019 10:03 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

to sedi, kdyz muzu, tak pomuzu, zvlast kdyz znam mistni pomery.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob bře 09, 2019 10:28 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Vsak jasan...az budes bloudit po ostravsku,dej vedet,reknu kde co je,kde stat ci nestat.jak budu doma muzes chrapat u nas barak je velky pit je co vzdy...v loni stal u nas od waberers tri dny madar,vzal jsem ho knam at hodi sprchu stara upekla kure wifinu taky mame:-)v pondeli jsem ho vzal k autu,tak spokojeny asi
sob bře 09, 2019 12:25 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů