Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Vím.uz nikdy.....po mě to je jak z fabriky a to cituji slova šéfa.nehulim nevařím v tom a hlavně luftuji.poradek jen na mokro saponem,ne vyfoukat pistoli jebnout dverma jít domů to uměl není pořádek.ty gumové manžety na obou sedačkách musí být vytrene do sucha v poloze nahoře :) o výpranych firhanech.povleceni netřeba mluvit ale to jsem dělal už za Augustina za 5e na hofu jsem našel pračku o víkendu.
úte led 07, 2020 8:20 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Já to tu četl, že seš punťa.. Já mám teda tak trochu bordel, ale po mě vytřeno i na stropu :wink: Bráchu mám ale takovýho "magora".. sme třeba spolu chlastali, u něj, u mě prej bordel a to sem echt uklidil.. Spadl mi brambůrek vedle sedačky, sem ho zved a brácha povídá, uplně v klidu: "Eště ti to spadne jednou a vyhodím tě z kabiny" :D No pak se začal smát, ale nevím nevím.. Jednou přijel po dovolený k autu, tam to otočil a jel dom z Linzu, auto muselo do salónu a pak teprv jel zas do práce :shock: Ale střídače upozorňoval :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 07, 2020 8:31 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jasan.každý to máme jinak přece.co je u me super je u někoho příšerné a na opak. A o tom je.a chlastat se ma před kabinou přece,na schodku otevřeném basu piva a promlouvat všechny co stoji kolem.témata jsou furt stejna-ten stoji křivé,ten ma jen 4 světla nahoře a ten vedle to ma jen 460tku...:-))
stř led 08, 2020 7:59 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Kdepak, chlasta se v navesu, dokonce se tam i griluje, kdyz prsi, kdyz ne, tak venku kolem ohnicku na zidlickach a to je jina kultura a temata jsou vetsinou uplne jina-zensky, kozy, kozy, kozy, prdele, kozy, zensky, sex, fotbal, motorky, zradlo😂
...rád se svezu s čímkoliv...
stř led 08, 2020 10:14 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jezdím 12 let a už teď mě mrzí, že sou starý časy fuč. Vzpomínám jako ucho, jak nás byla fůra a hlavně dobrejch řidičů, člověk dolít v sobotu odpo před Neapol, tam 4 plachty, frigo, bulhar s megou, vystoupils a podali ti studený, :D Vyvěšený dvě plachty k sobě, povytažený palety z košů na stůl a sedadla, na tom ubrus papírovej aby byla kultůra, žrádlo, chlast, telka s olympijádou.. mmmm.. a v pondělí ráno nás eště oslepený vodvedl bulhar na vykládku :D To byly výkendy..
Neska se každej zakýbluje v kabině, hodí noťas a volá dom, není nálada na kidy a blbce no a navíc máš jít na hotel jak děláš 45h :think: Už to není ono a ani já nemám náladu jak dřív, brácha taky nenapíše.. A to vidíš i tady na fóru, ani noha :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř led 08, 2020 11:14 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jsem tady neboj jen nepíší za chůze jak ty zajizdy :D ....byl jsem na rehabkach,4 km zu fuss,kráva mi picha ty Co2 injekce,pecka to je.doktor je sice nadšený jak hezky chodim já jeho nadšení nezdilim chodim jak kačer.s dobou mas recht,dnes nikdo z boudy nevyleze ani jak je plus 50 ,to jehnus.
čtv led 09, 2020 10:49 am

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

A do práce ne é?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 09, 2020 12:14 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Hned zítra,už mi volal...bo vedel ze dělám pokrok. :D leden ne,dal uvidíme.zas já zimu neumím jezdit tak nevim :D
čtv led 09, 2020 1:13 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Tak to my zase ne,nas teda jezdi vetsinou vic-mame stabilky, tak se sejdem nekde a slavime, besedujem,ani nestiham o vikendu uklidit v aute, pac rano vylezu z auta, rozlepim oci a koukam, ze uz mam nalito (panaka-vetsinou slivku po ranu), pak kava, spolecna snidane pro vsechny, vetsinou vejce nebo polivka, pak prubezne grilovacka a kdyz stojime nekde u piskovny, tak je v lete koupacka. No z vikendu vzdycky prijedu hrozne utahanej.Ale. je to tim, ze jsme z jedny firmy a zname se,ikdyz vetsinou k nam prisedne nekdo cizi bez ohledu na narodnost.
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv led 09, 2020 1:30 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Stabilky nejezdim a stojím vždy jinak než ostatni :D
pát led 10, 2020 12:06 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

takze jsi samotar?
...rád se svezu s čímkoliv...
pát led 10, 2020 3:27 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Tak napůl.mam rád klid i ticho.rachoceni motoru o víkendu mě deprimuje úplně,a dopo jak by mi někdo nutil půlku že ,,musím,,.To fakt ne.ale pokecam opravdu s každým,cizince vyhledávání.polak rus neřeším a preladim tak jako bych byl krajan.nemcina slabší ale Helmut když má zájem ,pochopí.navic já v autě víkend neřeším,sobota pokut nepadají trakař do města,shopping,kebab, autobazar,neděle většinou generální úklid na mokro komplet.kazdy je nějaký přece.
pát led 10, 2020 3:41 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Coz to jo, ja jen,ze jsi psal, ze kazdy zaleze do boudy a nevyleze, tak odpovidam, ze kazdy to tak nema,ze se najdou i taci, co se druzi.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát led 10, 2020 4:02 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

tak jsem poridil vec s honosnym nazvem expander, ve skutecnosti je to obycejny gumovy popruh, ale za pauzu se tim da znicit tak, ze neudrzim volant. :-)
pát led 10, 2020 5:57 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

To je na bambána nějaká pomůcka? :smich:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát led 10, 2020 6:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů