Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Čumím na bednu a tam teď šel klip Besipu o bezpečnosti na stavbách na Dálnicích a nakonci tam ve zúžení profrčí Jožin asi kilem :shock:
Ten tvůj šéf musel dat dobrý ranec za tu reklamu :D
čtv črc 16, 2020 9:58 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Tez jsem na to cumel.aj vehikl poznal.ja mam kos pod navesem,paletak.jen 2 auto ho maji,zbytek jsou muldy bez.jsem ted v.H.Lomne,mame tu chatku.NENI TU WIFI!!!Za me perfekt,takze 15 km tam zpet po horach,takze pohoda.deti kaput,vnuk tim tuplem,bude klid vecer:-)
sob črc 18, 2020 5:07 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Jose Rabano

Příspěvek

nezmokli jste?
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob črc 18, 2020 5:12 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Na nit...od rana v terenu,ja nejsem z cukru,moc to neresim.kosa neni tak co.KOZUBOVA chata atp
sob črc 18, 2020 5:21 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

V Lomné je fajn, jezdím tam na hřiby . Letos, ale ještě nevyšlo. Pokud máš rád placky na blaše se špyrkou, tak zítra oběd naplánuj na Salajce. Vařili tam dobře, a toto jídlo vždy můj favorit. Nikde jinde jsem na něj nenatrefil. 🍻
sob črc 18, 2020 5:55 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Hribu mam pul tasky.uz to susim.na to je dcera expert,jde se vycurat do lesa a uz taha neco.ja jsem na zbirani hribu marny..slapnu na nej,ale nevidim ho.byly jsem na chate na na obed.asi Kamenity?velmi dobre jidlo,polevka,sisky s makem uplna bomba,langos pro detska,hranolky tech je tak 30dkg,cesnekacka v ni tvaruzky.atp.kafe preso uplny masakr.do toho venku fakt pekna zahradka,houpacky blbiny,vse z masiv.za me ok.a dve kozy venku:-)nemyslim od stare,ale zive..
sob črc 18, 2020 6:16 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

No já letos moře vzdal a zítra jedu s ženou a dcerkou do Prahy. Mám to do čtvrtku v neděli už nabírání směr Belgie. Aspoň si snad v klidu bez davu turistů projdu město a nějaké ty památky. Chcem i na Vyšehrad na muzikál starci na chmelu. Mě to moc nebere, ale holky už se těší. Ubytování jsem vzal v Don Giovanni, hotel vypadá dobře a za tu cenu co to teď nabízejí nebylo co řešit. Je tam hned metro, tak super, konečně nebudu muset řídit a dám si v klidu i to pivko.
sob črc 18, 2020 7:01 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Tak at ti to klapne.ja k mori nejezdim.nevim co bych tam delal,nevim co bych tam pil,a hlava na hlave?kokotina uplne.k tomu mlete maso v chorvatsku za 20e vecere.dik.nemusim mit vse.jezdim tam kde se domluvim,cz,sk,pl,kde maji normalni pivo,neni to tisic km a neni tam 50 ve stinu o pulnoci jeste.
sob črc 18, 2020 7:17 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jožko, já pokud jsem jsem u moře tak na večeře si dávám ryby. To můžu. A není co dělat? Ty jo tak to já placnu sebou na pláž stim nemám problém, k večeru objezdime okolní města. Pro mě totální relax. U moře mi je nejlíp, klidně bych si dovedl představit tam žít. No a pivko, Karlovačko, Ožujsko se určí vypít dá. No a v pkw si dva kartony Radka vždy vezu. Celý rok se na to těším, letos bohužel to neklapne.😢😢😢
sob črc 18, 2020 7:31 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Ahoj chlapi ja byl minulý víkend na Šancích v neděli byl pěkný den . Někdy tam tam chodím na houby .Nebylo jich moc ,ale houbovka byla super.


DiDi jak ti šlape ta toyota ? já pokukuji po tom hybridu . Zdá se mi to ale slabé. Nejel jsem s tím ještě . Koukám na bednu doma a dovolil jsem si Pilsner 12 koupit místo zákusku. Byla v Albertu u nás minulý týden za 21 kč.
sob črc 18, 2020 7:40 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Me ta plzen neleze.ale to je muj problem je.za 20+uz vubec.lahvac mysleno.jinak na chatach nahore das 45+kc za radek toceny.ten hybrid.to fakt nejede.ale ekologie atd za jedna.
sob črc 18, 2020 7:46 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Já po nové pokukuju taky, ale až tak za tři roky. Hybrid, je fajn ( koukni na Toyota fórum, tam ji chválí), po městě, bundesce spotřeba super, dálnice slabší. Záleží na co ji budeš potřebovat. Jen ten hybrid je o dost drahší.
sob črc 18, 2020 7:54 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Zajdi do Toyoty, dej zkušební jízdu a uvidíš. Ten dvoulitr prý celkem jede. Já taky když dojedu dvoulitrem TDI wolsvagenem Caddy z práce, se mi zdá že toyotka nejede. 🤔
sob črc 18, 2020 8:00 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Ja ty fora uz davno nectu.z bmw klubu me davno vyhodily.tam byl samej ropak,kroutak 600Nm kazdy.stare vrazdy.jsem napsal co jsem napsal a tchus.u nas mel tu toyotu jeden pujcenou na zkousku.par dni.svezl jsem se.dekuji,ne.on ji taky nekupil,vzal novou hondu,nehybrid.
sob črc 18, 2020 8:01 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Baba přemýšlí že by vyměnila auto. Tak by chtěla Toyotu. Uvažuji že lepší by byla s tím klasickým benzínem 1,6. . Uvidíme jak to uzraje . Plzen jsem nějak koupil tak na šmak. Tlačím pořád antibiotika tak skoto jedno pivo a 2 dny pauza :lol: :lol: :lol:
sob črc 18, 2020 8:04 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů