Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

No to teda nee. To já takové adrenalinové zážitky nemám. Taky v Rusku jsem byl všehovšudy třikrát a Balkán jsme taky nejezdili. Neboj Prouza, potrenuješ a to pude. Mě zítra čeká vykládka v antwerpach. Kolega mi říkal že tam jsou od nového roku testy a prý těžké tak jsem zvědav. Východní ekipa tam stojí i tři dny a zkouší, prý dva pokusy. Tak budu muset oprašit mozkové závity. Minulý turnus jsem psal čtvery. Už mi stim pijou krev.
stř črc 29, 2020 10:21 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jak to beru zpetne.nemeni bych.neco malo jsem zazil.dnesni truckerina je o necem jinem uplne.ale to ja nezmenim.ani nechcu nic menit.
stř črc 29, 2020 10:41 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jožko to je jasné, jezdilo se a mobily nebyly, žádné GPS sledování a taky se všecko dovezlo. Bylo to takové volnější, sice ty hranice, buzerace celníků těch noci neprospaných, ale byli jsme mladí tak to vždycky nějak šlo.
stř črc 29, 2020 10:46 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Reknu ti uprimne.ja bych to co delas ty nedelal nikdy.duvod?tak na jednu stranu chcou levneho dopravce,v tvem pripade csad.mysleno zapadaci.a vymysleji testy i ve sklonovani pomalu?at jdou do pice.mysli si o tom co chces.ale ja bych to nedelal.chces at ti becky taha po eu cech?za levno?tak mu nehazej klacky pod nohy.tecka.at jim to taha belgan za 3666€ netto mesic a je to to vyresene pro vsechny kolem.nemam nic proti tobe.
stř črc 29, 2020 11:05 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jenže jim už je jedno jestli jezdíš unii nebo jedeš z klasickou přepravu do Čech. Prostě ty chemičky to tak poslední roky některé mají. Víš jak my jsme generace co jsme se učili rusky pak sice 4 roky jsem němčinu měl, ale že bych sprechtil nějak extra dobře to ne. V tom mají dnešní děcka výhodu. Dcera mluví anglicky jak česky. Učí se vlastně od školky, kouká na filmy v originále prostě dnes jsou jiné možnosti. A já byl na to se šprtat slovíčka v pozdějším věku líný. Co potřebuji se domluvím a ty testy jsem dneska dál.😀👍. Spíš mě štve proč nejsou ve všech řečech. Rozhodně by to každý řidič pochopil líp, než to kolikrát jen tipovat.
čtv črc 30, 2020 10:09 am

Gallič
Příspěvky: 206
Registrován: sob bře 16, 2013 7:02 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Jose Rabano

Příspěvek

didi: kdes dělal testy ? Jinak mně ty Vopaky a další terminály přijdou na jedno brdo, nesmíš hulit,předepsaná max.rychlost ,musíš mít dlouhý rukáv atd, jednoduché porozumění z krátkého filmu. V Cargillu byly horší, ale šlo to udělat. Řidič MKD by mohl umět víc než laden abladen. Jinak tam ruština často je, jeden náš kolega je původem rus a měl to jako velkou výhodu..........
čtv črc 30, 2020 10:36 am

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Nord natie, tojo i polsky to bývá, ale to jen v Německu. Tady jsem to snad jinak než v němčině nepsal.
čtv črc 30, 2020 10:41 am

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Gallič: stim že bychom alespoň kolem té naší práce měli umět něco beknout v nějakém světovém jazyce je fakt. To souhlas. Ale mít radost z toho že nějaký dědula z Ukrajiny nenapíše test, kde jsou kolikrát nesmyslné otázky, třeba že mám parkovat osobák prdelí k chodníku, co mě to jako řidiče kamionů zajímá. Dobře chcou testy, tak je udělám srozumitelně třeba jako v oiltankingu, H&R v Hamburku, Shell taky tam. Prostě, že tam i člověk který neovládá až tak tu řeč pochopí co po něm chcou a co nesmíš. V BASF v antwerpach už se píší testy taky, ale ve všech evropských řečech. Nebo zase třeba TEPSA v Barceloně, tam snad aby měl člověk státnice. Už je ale i v polštině a taky jsem neměl 100% úspěšnost myslím dvě chyby že snad 12 otázek.
čtv črc 30, 2020 1:37 pm

Gallič
Příspěvky: 206
Registrován: sob bře 16, 2013 7:02 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Jose Rabano

Příspěvek

v NNt je ten test opravdu symbolický, to uznej, dělal jsem ho v prosinci............podle mě je to způsobený více faktory, jeden z nich je, že opravdu půlka lidí za volantem jsou negramoti, takže chtějí aspoň zjistit, jestli něco málo rozumíš, další věc je ta, že v každé firmě je nějáký bezpečák, který musí ukázat, že tam není zbůhdarma. Prostě ted frčí health and safety. Já osobně spíš mívám problém s ústrojovou kázní, tzn. že lezeš po cisterně v overalu , potí se ti brejle, helma atd, daleko bezpečnější být nalehko..........konec OT, tady je Jožinovo.........
čtv črc 30, 2020 3:18 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

8/7 tak jo šlo to.😀
čtv črc 30, 2020 3:28 pm

Gallič
Příspěvky: 206
Registrován: sob bře 16, 2013 7:02 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Jose Rabano

Příspěvek

jinak jsi mi připomněl, když jsem nakládal v ADPO a jak říkáš ty, ukrajinský dědula na otázku od ženský za pultem, jestli mluví anglicky, odpovídal ano ne ano ne :D
čtv črc 30, 2020 3:41 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Ty jožo, už si vyladil to dálkový, spravilo se to samo, nebo to pereš hlava nehlava? :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon zář 14, 2020 11:25 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Vyrval Peter konektor a vyresene...za mesic mam velkou udrzbu tak to poladi pri jednom.jinak ten kolega,co ma 4 baterky a nenatocil,na place u nas.rok stare auto.tak mu rekli ze zaruka se nevztahuje na ty spodni,ani na starter.takze oprava za 80000.a tim myslim skoncil s schweden power,volvo only :wall:
úte zář 15, 2020 2:50 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

:D Zadarmo drahý!
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 15, 2020 5:00 pm

jirixerion
Příspěvky: 131
Registrován: ned led 11, 2015 3:53 pm
Bydliště: Humpolec

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Prouza88 :hvizd: :hvizd: :D :D
úte zář 15, 2020 5:43 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů