Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Ja mam taky cas ve stau a cekani placene, jsem totiz v hodinovce, ale to jeste neznamena, ze v praci musim smrdet vic, nez je treba, odjedu si to svoje a hura domu,jinak my do Anglie nejezdime prave z toho duvodu, ze se tam driv jezdilo (ja nastesti ne) a nikdo tam nechtel jezdit, tak tu praci prodavaji dal.No a pokud jde o praci, delam to hlavne kuli penezum,takze o tom, ze jdu do prace dobrovolne nemuze byt ani rec,samozrejme za predpokladu, ze si chci a musim udrzet urcite zivotni standarty.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob dub 20, 2019 4:53 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

to nejakýmagor: Nic ve zlém, ale mám takový pocit, že tobě schází něco jiného, nevim co, to by prozradilo 5 českých piv. :D Když se někdo takhle chvástá, tak není něco v pořádku. Já ti to přeji měj se nejlíp jak my všichni ostatní a přeju ti, aby ti tu krásnou a dobře placenou práci nikdo nezkurvil. To znamená, aby tam nepřišel nějaký Bolek a Lolek a jezdili za suché z nosu. Potom si vzpomeneš. Zatím jsi asi český King of road.
Jožina neznám, ale sdílím s ním jeho názory, mám to stejné jako on a už jsem rezignoval na nějaké zlepšení. Plujeme s davem a jen blbě kecáme na TF.
Jinak ještě to že si nestojíš za tím, co píšeš, taky znamená že není něco v pořádku. Tak aby jsem to upřesnil: Nepsal jsi že žena tvého kolegy je taky v práci. To by jsem machroval i já že se budu válet v práci a ještě za to budu mít zaplaceno. To není hrdinství. :)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob dub 20, 2019 6:06 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

to nějaký magor: Než to smažeš.
Já jen za ten blbý pátek měl dvojnásobné peníze a navíc jako bonus jeden den placené dovolené, který strávím s rodinou kdy budu chtít já. :smich: :valetsesmihy:
No aby taky chtěla rodina trávit volno kdy budeš chtít ty.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob dub 20, 2019 6:10 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

A má takový charakter, že nám tady radši ani nenapíše jaký balík má za poslední točku. Protože to musí být takový RANEC za to jak ho strávil v německu, že bychom se tady všichni styděli
No on se vyjádří, když to tak počítám, tak letěl celou noc, dopoledne spal, odpoledne jel s bavorem a rodinou na nákup a večer k tomu sedne a napíše nám. :? :? :?
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob dub 20, 2019 6:22 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Ja jsem taky doma,vsem hezke svatky samozrejme..
sob dub 20, 2019 7:36 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

taky preju,hlavne bohatou koledu s bezpecnym navratem domu.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob dub 20, 2019 8:29 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Jose Rabano

Příspěvek

NakejMagoj proc to po sobe porad mazes?? Jo taky sem si rikal kdo si to nalhava jak je v praci krasne... Neni.
ned dub 21, 2019 11:02 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Maze to, pac obcas napise takovy blabol, ze se za to pozdeji asi stydi, jinak si to nedovedu vysvetlit.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned dub 21, 2019 12:39 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Je fakt ze toho plno smazal.netusim proc.ja to mam naopak,nemazu nic.co si myslim to napisu,je to forum.samozrejme ne kazdemu vonim,ale me to neva.u nas na firme to same.mame asi 30 aut.reknu to strucne.5 ridicu extraliga,leto zima,bez navi umi zajet,kurty ,couvani,prehled,za me jedna*.pak je deset ridicu asi.co nalozi,vylozi..to je vse.a zbytek totalni trotly,od stylu jizdy,kecum ze to nejde stihnout,vse je na picu atd...
ned dub 21, 2019 8:11 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

jojo, to je asi v kazde firme, ikdyz ja osobne si myslim, ze u nas tech trotlu tolik neni, mozna je to tim, ze jezdime hodne stabilky a treba mam jina kriteria pro hodnoceni ridicu nez ty, je mozne, ze bys treba zrovna me nazval tim trotlem, ale me to neva, hlavne, kdyz slusne ziju,jinak presto, ze treba ja nasi firmu radim k tem lepsim (ne k nejlepsim) a taky me to tam obcas, nekdy i casto pekne stve,tak se najde dost lidi, co nadava, ale uz u te firmy takto nadavaji treba 6 let, ja rikam, ze pokud je to tak hrozne, kazdy ma tu moznost jit do kolbenu nebo jinam. Nerikam, ze jsem extra ridic,taky me ta prace trochu bavi, ale tak nejak mene nez driv,ale zatim jsem lepsi nenasel, tak drzim hubu a snazim se vytvorit lepsi podminky tam, kde jsem a ne za sebou palit mosty.No a vysledek je ten, ze se ty lodminly tak nejak lepsi, napr.kdykoliv jsem potreboval volno, tak jsem ho mel apod.Ovsem vse je otazkou kompromisu, kdyz chci brat, musim i te firme neco dat, to je moje taktika, ktera mi vychazi uz asi 7 let.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned dub 21, 2019 8:25 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Jose Rabano

Příspěvek

A ja 8 let u firmy a mam pocit ze mi dava cim dal min... 10krat jim rikam neco a zkousi to furt. Nechci stridat auto a skakat jak opica zadarmo... Asi uz ji nemam co dat... Ale porad nevim kam:(
ned dub 21, 2019 8:46 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Kdo ma svou praci,jako konicek,je stastny clovek.a ja stastny jsem.furt me to bavi,jezdim viceme nekam jinde,stabilky nee,takze neco vidim noveho.navic v te kabine nesedim,me to nebavi cumet do notase v poledne,masturbovat.vylezu ven,pokecam si s kazdym.nemecky tak trochen:-),vychodni jazyky ovsem exceluji.. Soferina je krasna robota,nesmis jen cumet na hodiny
ned dub 21, 2019 8:57 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jozine jak to myslis nesmis cumet na hodiny?
ned dub 21, 2019 9:49 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

mmartinzjm: Že čekáš na 14tou hodinu až si budeš moct píchnout a vypadnout z kolbenky. Nebo stále koukat na hodiny , kdy bude svačina, neb v jinou dobu se nemůžeš najíst. :D :D :D Je to tak Jožine??? :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon dub 22, 2019 7:23 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

to spis hodiny, co stravi za volantem i v regalu.
...rád se svezu s čímkoliv...
pon dub 22, 2019 7:33 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů