Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

To je ta vaha za branou co se jezdi stridave a hlasis se do sluchatka?semafor tam je proto at tam je system nejaky,jak te moc aut jesti se kyvadlove.jinak by ses na vahu od brany nikdy nedostal.to je spravne si myslim.pokuta nevim,jak tam nejezdis furt,tak to asi neplat.kolega nemel reminek na prilbe,na mital,500kc,sef mu to ztrhnul
sob kvě 18, 2019 12:46 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Ja jsem tam jel poprve a zrovna jsem porusil tady toto narizeni- nezastavil jsem na STOP. Chlapek od security v Dusteru nekde cihal za bukem a vyjel po me. Pry jsou na to haklivy, tak jsou nekompromisni. Vypsali mi nejaky blocek a pry, kdyz pojedu znovu do firmy uz jsem zaregistrovany v jejich systemu a musim na brane zaplatit 2000,- pokutu, aby mi odblokovali vstup do arealu. Je to pry interni narizeni firmy... muj ciste lidsky nazor je takovy, ze me mohli aspon upozornit na brane pri vstupu at si davam bacha. Samozrejme nejezdim po firme 70km/h jak pica, ale tady na tu stopku jsem fakt nereagoval. Moje chyba....ale 2000 je docela ranec! Jinak ostravsko mam rad i zdejsi lidi :D ....toto je fakt napad asi nejakeho jebnuteho manazera. Pokutu chapu, treba symbolicky 500,- ale toto?
sob kvě 18, 2019 12:58 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jj to je ta vaha. Nikde nikdo nebyl, tak jsem najizdel na vahu smerem ven z firmy. Bohuzel je tam nekde predtim Stop (asi pred tema kolejema) a uz bylo vymalovane
sob kvě 18, 2019 1:00 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Njn.situace na pi.u.dvojka je fakt dost.petikilo bych neresil a zalepil to hned.dvojku stejne sebou ani nevozim a kartu urcite nebere.jinak tak celkove ve vsech zelezarnach tady je to masakr,ja si dam vzdy plnou polni,myslim si sve ale drzim hubu. Baba platila u nas za stopku dve kila,ale to je jina situace,baba nafukne kozy ,rasama hodi,a je klid..
sob kvě 18, 2019 2:59 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Neco podobneho je Otis breclav jak vjedes tak zase to nesmis objet dokola haly. Chteli smejdi tusim 5 tisic. Snad tu castku nekecam dosla nam sms z firmy at si na to davame pozor. Jak jebnuti.
sob kvě 18, 2019 3:19 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

K te Ostrave.soused co snim chodim na pivo,je na mital ostrava nejaka sajba,zmerily ho v tom tunelu co je 40tka,zaplatil taky dvojku myslim,vzali mu povoleni k vjezdu dovnitr osobakem.tak ho nechava nekde venku v prd...v otis jsem byl myslim davno,nic jsem tam nevyvadel,postupoval dle instrukce...ted rubu do svajcu,pak skladam vw blava,tam je to taky solidni..
sob kvě 18, 2019 7:04 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Vw Blavu jsem nejel, ale slysel jsem jak je to tam vyzivne...
Tak OTIS Breclav....hmmm. Neskutecne, ze nekdo vypoti takovou pokutu - 5000,- to si ti kokoti mysli, ze berem kilo mesicne nebo co? Boze,boze.....
sob kvě 18, 2019 7:54 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Osobne si myslim ze 5000 nekomu poslat pres sms je hovadina.ale uplne.druha vec jak to tam chodi a zda jsou truckeri fakt tak tupy.vw je vyhlaseny,to vime.ja vydrzim hodne ale,navic me nenaserou nijak.skonci vykon a cus,zitra je taky den.jak si to nechtel ted to zbozi,tak si pockej...vi to sef,disponentka,ze me nevytoci.
sob kvě 18, 2019 8:33 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jozine trosku si me nepochopil ale to se hold stava...
sob kvě 18, 2019 8:43 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

To jsem te teda nepochopil.ale mezi nama dvema uz je to tradice,takze v klidu.
sob kvě 18, 2019 8:57 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Jose Rabano

Příspěvek

To Česko se mi fakt zdá :shock: Jsem za svoji kariéru nezažil, že by po mě někdo chtěl pokutu za renonc ve fabrice :shock: Jako já už pár hausverbotů taky mám, ale toto se mi zdá síla. A tam kde mám zákaz, mě to vůbec nemrzí. Pro mě jen dobře. V jednom týdnu jsem jel na deponku do Schkopau, tak jsem dostal zdupané že jsem najel na váhu se zaplachtovanou střechou. Dva dny na to, mě zas zdupal debilek ve sklárnách, že jsem najel na váhu s odplachtovanou střechou :wall: Oboje se neobešlo s mailem k nám na firmu, kde to bylo podáno, jako bych jim tam přejel nejmíň ředitele. Šéf jen zakroutil hlavou a vyřešeno. Tak do takových firem fakt nemusím.
sob kvě 18, 2019 9:16 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jozine ja proti Tobe nic nemam... Nekdy mas i dobre nazory ale nekdy fakt ulet:))
sob kvě 18, 2019 9:29 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Tva plachta nahore na kipper je nepodstatna v celku si myslim.na mital ostrava byl opet smrtak,vazac pritlaceny bremenem.tot.takze jim tam mrda uplne.tam jak nafoukas na brane,mas dozivotni zakaz.to je uplne sila,zmenis treba firmu,nejaky komin,denne doma,sklopka,dojedes tam a fuck.
sob kvě 18, 2019 9:34 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Mmmmartinnn-uz jsem ti psal davno,at ty me blafy ani nectes.usetris si nervy.jinak taky nic nemam proti tobe.ja te neznam ani nepoznam nikdy.je to forum,pisu co si myslim,to je vse.
sob kvě 18, 2019 9:39 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jožkó kurňa nekomol me prezdivku:))
sob kvě 18, 2019 10:02 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů