Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Kluci, to je jak vám říct, že sem zajel 900km za desítku :doh: Ano předek sem foukl na jaře hódně přes 9bar, bo to časem klesá, jezdím prázdnej v noci, tak to nezahřeju a oproti dnu se to tolik nezvedne.. Jak lítáš, tak trpí kraje a venku byla kosa, asi kolem nuly(je to cca rok).. Někdy o prázdninách sem nalít na dílnu a.. měchoš řval že 14, nevím kolik tam bylo, jen to říkal, já mu to nekontroloval. Nevím co furt řešíte, jeden měřák, druhej měřák, teplo, jízda..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned úno 16, 2020 8:02 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Hele :D Neska sem vytáh letní tenisky a šel sem zaparkovat sešláplý, zimní, 48ky bagančata.. Nosím o 4 čísla větší, bo jak je sešlápneš, tak nestojíš patou na tý gumový hraně a já mám vůbec nohy jak tarzan, tak mě aspoň netlačí špica.. Sem si vzpoměl, jak mě pucoval němec v lágru, že nemám sichrschuhe, tak sem nasštvanej šel do auta, vytáh pracovní a dostal sem nápad..
Obrázek
A šel sem se mu ukázat.. Prej co to je :!:
Sem mu řek, že sicherheitsprotektor, tak se chyt za hlavu a šel :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 17, 2020 3:33 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Budíček zbastlen 8)
Obrázek. Obrázek
Prase aby se v těch koncovkách vyznalo, takže trn na hadicu nepasoval k budíku, tak se vzala pilka, bruska, vrtákem zahloubit, těsnění z čepičky ventilku.. Ochraná guma ze starýho budíku, hadice se půjčila ze starý origo MAN. V tejndu nandem místo, bo sem prvně myslel, že to hvízdnu k těm vývodům u nádrže, ale k návěsu to tam je 15cm tak nevím, nevím, přinejhorším pude připáskovat na schody a MĚŘÍME!
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 18, 2020 12:49 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Celej tejden mě bere ňáká ta čínská chřipka kurňa.. sem blbec vsadil na chemii, bo za jízdy se Rychlá Univerzální Medicína nemůže a.. Ani sem neměl sílu uklízet, natoš montovat budík, no, asi už se to lepší, bo mě berou kokotiny :D
Kolega vedle psal, že ho vykradli.. Tak dívej jak sem dopadl já:
Byl sem tehdá eště ucho, dostal sem prácu, vlastně dvě, prvně Hammerer Aluminium u Braunau Am Inn a pak dokládka u nás, Bergheim u Salzu asi 20palet značkovejch hadrů, vykládky od Venezie po Miláno :roll: Odpo hotovo, tak palba dolů na Arnoldstein a u Udine sem chtěl pauzovat.. Pumpa před Udine plná a na další daleko, tak sem asi 20km před zaparkoval na normálním parkáre se světlama. Bylo asi 23:00, bylo tam asi 6LKW a stálo se po obou stranách.. Dal sem véču, dvě a šel spat, eště začlo pršet. Ráno vstanu nějakej pomuchlanej, koukám na to pivo a nechápu.. Nic, švihadlo doleva přes struhu, napravo umejt hubu jednou dokola kontrola a pálíme. Při výjezdu z parkoviště se mi odhákla plachta napravo :shock: Tak na SOS, kouknu tou odháklou plachtou a návěs prázdnej :shock: Akorát palety, igelit a ten hliník :doh: Tak na parkáč a benga..
Ti mě přepojovali, kroutili se a nakonec asi po hodině dojeli, koukli zasmáli se a šli do auta a že jedou, že není co vyšetřovat :roll: Tak dohadovačka, a že mi protokol nedaj, ale jestli teda chcu, tak mě odvedou na centrálu do Palmanova za komisařem a ten to prej sepíše. Ha! Posadil si mě tam, chvilu sme se dohadovali co a jak, hodil mi papír tužku a prej sepiš si to jak chceš :shock: Česky, Nemecky, Anglicky, bylo mu to jedno, tak sem to sesmolil Německy(tehdá sem moc neuměl :mrgreen: ), on přišel dal tam razítko aniž by se podíval, nebo si udělal kopii a vyrazil mě ven. Finito :wall: Na firmě řvali jak sviňa, ale co už, no a pak řvali podruhý, až viděli co sem sepsal :mrgreen: Musel sem to jet sepsat na plac znova, Česky, ale už jako výpověď, protože mě dali k soudu, že sem to ukrad já, nebo v tom aspoň jedu :wall: Pěkný co..
A co se vlastně stalo? No asi mě trochu něčeho dali, bo sem měl hlavu jak po 10ti kouscích, nařízli si plachtu vertikálně kolem kurtny, hned vedle žabky. Pak si normiš odplachtovali a přeložili si to, nevím takovejch 8-12t to mohlo mejt, pak mi to zas celý zaplachtovali, ale už nedopnuli, tak jako to mám rád.. Šikovní, vklidu, pod světlem, na plným parkáču, určitě šli na jisto.. :doh: A že sem to ráno nezkontroloval? No bylo mi blbě, sám nevím, už jen tý nezacvaklý páky na podélný šponování bych si normálně všim, ale já koukal po kolech a vzadu sem lanko prostrčený měl :think:
Prostě na co sáhnu, to..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 21, 2020 7:19 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Tebe někam poslat...... :D
pát úno 21, 2020 9:15 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Dyť sem tam ani nedojel! :D
Jožin opět po ostrávsku, kratce, trefně a předpokládám, místo těch teček mělo být P..o :D Hele ono to bude taky částečně tím, že mě posílali na průserový kšefty a tím, že já se toho nebojím a rvu to až za doraz :mrgreen: Taky za ty leta se to nakupí..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 21, 2020 9:24 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ták, cvičky na leto už sou doma 8)
1350Kč/ks aj s cestou, maj 8mm a váží přesně 10,2kg.. na pomak měkounká bočnica, ochrana ráfku z obou stran, malinko divnej kraj, ale až se nasadí tak to bude OK :wink:
Hlína přinde v tédnu..
Obrázek
Všimněte si UTQG kódu kde stojí: Treadwear 420, Temperatur A, Traction A..
Obrázek
Taky vrstvy 2 Polyester, 2 ocel, 1 Nylon..
Obrázek
M+S také :mrgreen:
Obrázek
Naposledy upravil(a) Prouza88 dne pon úno 24, 2020 12:34 pm, celkem upraveno 2 x.
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 24, 2020 11:29 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Na zimu sem teď kupoval 205/55R17 Atlas Polarbear 2.. Nic extra, jen oboustraná ochrana ráfku za 1200Kč/ks, mají teď asi 15.000km. Tak 30 eště daj když to pospřehazuju.. je teplo no :think:
Jinak na suchu pohodlný jak sviňa oproti letním contišům co sem sundal, není to na závodění, na sněhu gut.. nic extra, de to :wink:
Obrázek Obrázek
Všimněte si 1 vrstvy Polyesteru , 2 Ocel, 1 Nylonu..
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 24, 2020 11:58 am

Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prouza88

Příspěvek

Ty Delinte máme doma na Seat Altea, jen v 17" a fungujou naprosto bez problémů. Nebejt Tomket, tak je tam dám zase.
pon úno 24, 2020 4:59 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

To máš ten Tomket nějak pod cenu ne? Co sem koukal po normálních značkách, tak sou min o 500 vejš, a to neříkám Tomketu "normální" :shock: Ale dík za zpětnou vazbu :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 24, 2020 7:16 pm

Gallič
Příspěvky: 206
Registrován: sob bře 16, 2013 7:02 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Prouza88

Příspěvek

super, že další lidi jezdí na čínách, něco málo jsem si přečetl a začal jsem jezdit na Atlasech, jsem taky docela spokojený a cena fajnová .........někdo je zbytečně podceňuje......
pon úno 24, 2020 8:48 pm

Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prouza88

Příspěvek

Na cenu jsem nekoukal, až teď, 1900 za co je prodavaj vc. dopravy je docela dost. Pro sebe je mam levnejs, ale na Delinte se nedostanu.
Naposledy upravil(a) Stralis 4P2 dne pon úno 24, 2020 9:22 pm, celkem upraveno 1 x.
pon úno 24, 2020 8:53 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jó, už sem to někde psal.. předsudky.. mám za 10let asi osmou sadu čín, a dobrý, něco si o nich přečtu(né test od němců) kouknu jak v reálu vypadá a zkusím.. měl sem třeba tehdá Wanli s1063 a bomba, po 5 letech měli eště 3mm, ale udělali se trhliny v drážkách, tak s úsměvem šli. Jenže další už sem kupovat nechcel, bo už je dělali dlouho, jiná směs, kostra atd.. Ale jezdím si s tím sám, ženský koupím aspoň barum nebo matador, bo na mokru sou takový "mastný" :mrgreen:
Na gumách se nemá šetřit říkaj chytráci, tak nešetřím a zahazuju hned, jak se mi nezdá, nedojíždím na drát 8mi letou Michelinku, bo stála 4ku 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 24, 2020 9:22 pm

Gallič
Příspěvky: 206
Registrován: sob bře 16, 2013 7:02 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Prouza88

Příspěvek

spousta lidí jezdí na pět a více let starých zimákách, který mají sice vzorek, ale vlastnosti už skoro žádný, známý letos nasazoval na Octávku Good Year z roku 2012 s asi 6mm, hned jsem mu gratuloval......předsudky přesně,spousta z nich jsou slušný gumy........
pon úno 24, 2020 9:30 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Počkej až sem vleze nějakej kovanej gumař, ti nám daj :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 24, 2020 9:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů