Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

No myslím, že zrovna ty otevřené vrata někdo v Německu řešil. Někde to tady je.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř úno 24, 2021 4:24 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Ale resi,to se neboj.jmenovit ring berlin a10.vecne tam polaky mrdali za to,pokuty,povoleni.tak zacli nakupovat navesy bez vrat,a vyresene.zadni bocnici vyhodi,nalozi 14m koleje a jede.dela to Regesta a Sachstrans.resilo se to i na 40t net.pl.
stř úno 24, 2021 6:06 pm

iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: Prouza88

Příspěvek

Mám to samé co rak a délku 19,15m záleží kolik má vytazenou oj já mám na 3diry.Mam povolení nadrozmeru délka 22m šířka 2,7m a výška 4,5m Ten autoprepravnik má povolené myslím 20,25m
stř úno 24, 2021 7:02 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

To oje me vzdy zajimalo.jak to funguje?vytocis ten sroub ven a posunes o diru?neni nejlepsi jezdit co nejdelsi,jak by nekdo prudil si to sam zkratis prece.tam jsou tri diry?
stř úno 24, 2021 7:15 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Iveco, toho raka si beru osobně :lol:

Kluci nevim, neměřil sem, ani díry na ojeti nepočítal.. auto má dle TP asi 10,5m vlek má tak 7m plus oje necelý 2m.. no a pak naložím tři hráně čtverek, a klacky čumí eště 2m dozadu když se "netrefím" :mrgreen: Pak to změřím, ale sem přes i prázdnej, jen vyjímku nemám ani na 2,7m šíře, ani 4,5m.. jen 4,20 :think: A to na mě koukali šici šoféři v Kronospanu jak na vraha, hlavně kvůli klanicím ohlejm :doh:


Sof, je to dlouhý jak tejden, vůbec jak naložím, ikdyž to je vlek, musíš si nadjet, asi jako s cisternou, no a někam couvat, nebo se točit.. pfffff :think:


Iveco, ty dáš 6ky na auto? Neska sem je vyvážel na čepicu a asi bych se neotočil :think: A to sem si je dal až na čelo :idea:



No jinak hrůza, neřeším jak se každej drží za hlavu když vidí ten vrak, ale nakládat, skládat, všecko trvá.. Dnes třeba pět hrání dvojek za 1:20, a o kus dál tři hráně čtverek 1:30 :roll: Bezrukáč za 28minut, druhej s šestkama skoro hodinu... Klacky mi padaj na pile, honem honem a je to v... Do toho není kam skládat, no stres jak sviňa :mrgreen:
Chyt sem pařes schodem :roll: Pak sem padl do struhy jak sem vyjížděl z lesa.. Prostě to stočíš na asfalt, začne tě tahat vlek za prdel a deš rovně jak stojíš na plynu :think:

Iveco, mám odlehčení druhý nápravy, jak to přizvednu, zvedne se mi předek a už netočím vůbec :mrgreen: A to se nebavím, jak to zamču :doh: Tudle sem se chechtal kolegovi, 6x6 vyjel z lesa, bahno dotáh na asfalt a že se otočí, no nemoh zatočit ani s předkem :D


Jinak, auto nemá měchy vpředu, kolíbe se jak parník i tak, jak to naložím víc dopředu, typicky dvojky.. Ale scanča de pěkně, jak ji začneš točit i jede, jen těch 50t je na 500hp moc :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř úno 24, 2021 9:25 pm

iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: Prouza88

Příspěvek

6m dám i na čepici ale neotocim se musím nakládat z té strany co skládám ruku. Pokud musíš hodně nadjizdet tak máš dlouhou oj. Já měl na 2diry a to hodně nadbihalo při točení doprava si vlek nadjel do levý strouhy. A opíralo se dřevo o rampu se světlý za mě 3diry ideál. Odlehčení nápravy nemám ale mám dlouhej rozvor a auto se nekoliba 4m dávám 70cm od čela. Když dávám 4m na vlek dopředu presadim 10cm a vzadu se vejdou do 80cm přes. Jak ti čumí moc do zádi tak se to Koliba. Za mě ideál 2hrane 1,8m a přes střed do plna mám klanice 2,7m a jede se s tím dobře.
stř úno 24, 2021 10:26 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No jo, čtverky tak 50-70cm od čela, to se to nekolíbá, ale dvojky už dělaj parník :D
Nevíš nak vychazí hmotnostně přední náprava se šestkama?
Čtverky na vleku nedávám na střed, bo vozím jen vlákninu a tu peru doplna a při vyvážení bych asi neodhad kolik toho mám :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 25, 2021 5:58 am

iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: Prouza88

Příspěvek

Dvojky taky nedávám až na čelo a druhou hran dám blíže k ruce je mezi nima mezera. Já vozím ve 4m 36-38m3 víc ani náhodou.
čtv úno 25, 2021 6:09 am

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No na čelo je nedám, mám tam držák na klepeta ale daleko to není :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 25, 2021 10:34 pm

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Prouza88

Příspěvek

ser na dřevo, pojď do holdingu 😀


Obrázek
pát úno 26, 2021 9:01 am

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Videls film Westernstory?


Nikdy! :lol:

Já dělám co mě přesně baví, ale je pátek a ja su utahanej jak kotě :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 26, 2021 10:29 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Konečne, som to opäť dočítal až sem. Tak hodím pár postrehov :

135 - človeče, dobre ty😁😁😁😂😂😂 s chutí som sa zasmial.

Jozine - zima vo volve? Jazdím sliepkou, na volnobeh a po prázdne sa to vôbec neohreje, naložené tak do štvrtky, inak furt zima, pokiaľ to dám na 26, tak chvíľu teplo ide a potom už studený fúka, musí byť na max, aby to cosik ohrialo, ľavú ruku mam úplne omrznutu, nohy dám k sedačke a už ma štúdia, musím furt u pedálov mat,od postele fúka, zidla skurvena, chrbat ma boli po 2h jazdy, kafe si v kľude nevypijem bo to skáče jak koža a pluvnem pod koleso a už sa nepohnem. Sliepka je srac najväčší na svete, a aj keby mala neviem aký motor a kone, tak to nechcem ani za zlaté prasa. Volvo, nech je aké chce, cez batériak opravis 99% závad. Nahrknes a na volnobeh to za chvíľu fúka teply vzduch, sliepka bude vracať celý deň a aj tak bude fúkať studeno.

Sof - mame upravené cisterny, preto sa nám dajú zdvihnúť aj plne naložené a náprava sa dole nespustí. To isté u Volva, plne naložené zodvihnem strednú nápravu, auto sa prehne a ideš. Auto s 2 hnacou a 3 zdvihacou nieje dobre, pretože, 1, pri zodvihnuti zadnej nápravy, sa odľahčí predok a nezatocis, a za 2, ne zapneš kvôli previsu klasický európsky náves.

No a teraz Mister Rak
Najskôr blahoželám k novému povozu, nech ti slúži, začínal si tahacim káčerom po piesku a cez honie a kolieskové korčule si preskočil lorenza lamasa a doskočil si až na sliepku 😁😁😁😂😂😂 Toz hodne zdaru, ešte si mladý, časom zistíš, že takto sa honit nikam nevedie, a uzenies si akurát infarkt. Sliepku hod zo skaly, Tondu vezni za ruku, a bežte nach Nord vybrať poriadnu 6x6, 530 ps, komplet mechy, špery, a jednou cestou sa stavte ešte u Jozina nech ti dá školenie ohľadne piva, bo povedať ze gambac je gut pivo, to je do neba volajúci hriech a škandál. 🙈🙈🙈🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ Toz hodne draku, nájdi dobrý zraz, nech sliepka piekne letí, a držím palce s Tatrankou 6x6😉👍🏻😉👍🏻
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob úno 27, 2021 2:09 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Peter, máš to rozbitý, mě nový Rko topí, 15minut, venku 0° a mám teplotu v půlce..

Čo sú to "honie"???


Školení dostane joža, bo co já mam Gčka odpito, nevypil Radegastu :mrgreen: Ale bejvávalo...

Se slípkou sem spokojen, auto je takový jaký je, co nadělám, lepší si na něj zvyknout, než nadávat co je to za krám :idea: Znám takovýho, co na šrotu uměl zázraky, teď má nový a už "nečaruje" :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 27, 2021 3:48 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Kuwa já jsem asi mimo,ale gambac není pivo u mě.a co se týká topení,neznám lepší auto které by lépe topilo od motoru než Volvo
sob úno 27, 2021 6:33 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Liaz jožo, a taky eště V3S a IFA, hlavně v letě :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 27, 2021 6:38 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů