Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ten gambrinus tam :D Je třeba občas provést "restart" :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 01, 2020 6:34 pm

Martin F.
Příspěvky: 241
Registrován: úte pro 10, 2019 6:04 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Gambac je gut ... ale radšej litovel, radegats a tak, milujem české piwa , a svojho času aj Češky
sob úno 01, 2020 6:40 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Neska nešel zvuk, tak sem šel dokutit nářadí a prodlužováky 8) Nexans Titanex v neoprénu H07RN-F 2,5mm, na nářadí 1.5mm.. Neuvěřitelně mě ty káble srali.. Mám tam narexku z 80tejch("Matyldu", má kurevskou sílu) a boha ta měla měkounkej kábl, ty nový sráče se kolem 0° nedali rozmotat :wall: Tak sem to vyházel všecko, vokouk to od amíků a udělal sem si 4, 8 a 16m.. :D Neletoval sem, pěkne na dutinky a koncovky Legrand sou ip44.. teď když pustím flexu tak protočí kotouč :D
Obrázek
Ještě sem chtěl rozebrat motorovku(taky "Matylda" :D ), Johnsereds Raket 621.. zděděná, r.v. někde mezi 1970-82, podle deklu tak 1972-76.. 56ccm, 3,5koně, hořčíková, 50cm lišta, bestia jak sviňa 8) Já se v těch "starejch dobrejch" vyžívám :D
Obrázek
Chcípe mi a je asi přicpaná, ale dolítla moja, že jedem, ták nic.. Uklidit a jedem..
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned úno 02, 2020 3:03 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Prouza88

Příspěvek

To poslední foto je jak z emerik haus , super, já už kable minimálně ( milwaukee)
ned úno 02, 2020 3:25 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

To je dílna z podlahový paubky 32mm, vlastní výroby :D Já nemůžu aku ani vidět, věčně vybitý, slabý a jak to spadne je po ní.. všecko šlo :idea: teď měli v Lídlu "aku na šňůře", je tam mezi nářadím, tak sem si ju vzal za 500 kvůli stavitelnýmu momentu.. Jinak, když vemu Matyldu(600w a 480ot) a 20cm ocelovej vrut do dřeva, tak ho zamorduju 5cm hluboko nebo praskne :D To aku neumí, postavila několik pergol 8)

Edit: Když sme dělali pergolu(140x140 hranoly) 240mm, osmičky konstrukční vruty s plochou hlavou, tak mě musel tata pomáhat držet, bo mě to votáčelo na žebřu :D Nejednou sem dostal výlisk, jak to čapneš na fest a zmáčkneš si ten čudlík na "furtchod", tak to pak nezastavíš, krčíš se a bereš kramle :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned úno 02, 2020 3:34 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Sem v pátek ukořisřil za 3euráky..
Obrázek
Sem myslel, že de o klasickou "dvoulitrovou kubatůru" a ono ne, bylo to do nějaký ty pidipípy. Naštěstí, propoj byla v balení, tak sem to jel rovnou do pulitru 8) Ale pánové pozor, když sem to odjistil(mě sjela moja, že už to chlastám po sudech :D ), tak to sotva pšouklo, bo to bylo bez "céóčka" a to byla lahoda! Jen to zahučelo :mrgreen: Uplně se mi vybavilo, jak sme na střední chodili(no chodili, spíš jezdili a byli sme tam furt :D ) u nás do zahrádek "Na Štěrk", tam točil Karel s Vlaďkou Hostana jak cumel :idea: Prvně do fitka navalenej protejnem, aminem a creatinem.. Hoďku na to už za 13,50 jeden "ionťák" za druhým, k tomu americký brambory, americký cigára, a tak po pátým ještě cigáru borotickou a bylo po tréningu :D Hop na mašinu a po polňačce dom, ráno škola :oops:
Vůbec nechápu jak sem to tehdá s tím kapesným dělal :mrgreen: Hlavně sem teda nikdy nevěřil, že by se mi po škole někdy stejskalo(a že už sem do ní nikdy nevkročil), člověk to špatný zapomene no, ale toho času a skoro žádný povinnosti :doh: A ani ten Hostan nám nezůstal :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 04, 2020 10:07 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Eště sem zapoměl toho našeho bojovýho(jako že se bojí furt) kocoura :D
Obrázek
Bezpapírák, kastrát, směs z Tasovic u Znojma, 3,5 kilový vyžle. Oficiálně Kulíšek, neoficiálně "Číčák" nebo "Tocour", důvěrně je to "Debil", zato vychcanej mazel jak hrom, myš musím umlátit lopatou já, ale donese :mrgreen: Strašně ho bolej záda z děcek, tak je furt někde rovná..
Obrázek
Hajzl jeden :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 04, 2020 11:08 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Toš su zmaten :wall:
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 06, 2020 7:12 pm

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Re: Prouza88

Příspěvek

No musel jsem se kouknout jestli jsi mi neukrad kocoura :D mám úplně stejnýho. Jo "Debil". Haranti mu dali nějaký jméno, ani nevím jaký.
čtv úno 06, 2020 8:11 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No jestli taky nebydlíš někde poblíž a nemáme střídavou péči :D Kocouři sou vychcaní a nebylo by to neobvyklý. Každopádně, prvně sem byl proti, a teď bych si ho vzal sebou do práce :wink:
To mě tak napadá, vozí někdo kočku? Psa má kde kdo, u jednoho sem viděl na palubce aj piditruhlík s kvítkama :doh: Nebo aspoň jestli ste viděli někoho venčit kočku, papouška, morče..?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 06, 2020 8:38 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Já jsem viděl venčit na parkovišti slepice. Ale byl s osobákem, francouz. Dal si piknik se slípkama, ony se napásly sebral je do bedýnky a valil domů.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv úno 06, 2020 8:55 pm

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Re: Prouza88

Příspěvek

Obrázek
je to debil
haranti s ním choděj do lesa za barákem, na kšírách
čtv úno 06, 2020 8:58 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jó slepice, to tudle popotahovali ochránci nějakýho kazacha, měl je v koši mezi paletama na vejce :D
Toho našeho taky trénovali do kšírů, ale nějak to nechápal, no je to ..... :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 06, 2020 9:04 pm

Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prouza88

Příspěvek

Kdyz jsem jeste jezdil, tak v Italii jsem cekal na nakladce s nejakou pani ridickou a ta vozila kocku. Kocka ji celou dobu sedela na spickach nohou, protoze ji palil asfalt. Chlupu na sobe meli zhruba stejne a moc si nedovedu predstavit toho jejiho DAFa vevnitr.
čtv úno 06, 2020 9:23 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

A bez vodítka jo?
No ty chlupy to je no. Jako ten náš hňup si libuje ve vysavači, tak ho přejedeš a doma chlupy více méně nemáme teda :think: Ale pod dozorem smí jen po zemi, max může na někoho si chvilu zavibrovat :D
Měl sem 14dní kolegovo auto z pošty, šel na dovču a měl tam Bígla.. A ani chlup, ale chlap nebyl vůl a uklízel, až sem se styděl mu to vracet :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 06, 2020 9:31 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů