Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Raku.60bere martim mts to jezdi trikrat tejden olomuc,5t max,vejeknd od patku obeda.tam se cpi,ne na hovadiny.neni umeni se umrdat.TONDA tak jezdi neco jen prstem po mape?
čtv úno 18, 2021 11:06 am

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Sou dlouzí no, toť vše :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 18, 2021 11:33 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

didi, načo máte 35.000-37.500 kontajnery?

Co v tom vozite? Ved máš dvojosí ťahač. My máme tiež 35.000-36.000 kontajnery, ale len na Škandináviu s trojosím ťahačom. 36.000 sa plnia na nejakých cca 10cm od vrchu olejom. Náklad je vtedy okolo 31ton. Pokial máte len dvojosé ťahače a máte 40ton, tak veľké jednokomorové cisterny sú zbytočné.
čtv úno 18, 2021 11:35 am

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Dřív jsme hodně vozili pentan. Tam to bylo potřeba naložil jsi 22t a bylo toho přes 36000litrů. Je dost produktů které vozíme a vychází ze naložiš 25t a máš přes 30000l takže asi proto. Ber, že belgáni nakládají 27-28t takže tam ty cisterny dávají smysl.
čtv úno 18, 2021 11:53 am

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

A tahače máme na 44t celkovou. Jen to vyuziješ pokud jedeš francouzské vnitro, nebo Belgie-Holandsko a nebo i jinde pokuď vezu kontejner na loď nebo vlak.
čtv úno 18, 2021 12:02 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

Ten pentan, to musí byť niečo veľmi ľahké. Ja najľahší produkt čo vozím je olej alebo alkohol. Tých 44ton, to som nevedel. A pritom vo Francúzku na nakládkach sa ma pýtajú či som 40, alebo 44ton.
čtv úno 18, 2021 12:31 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Sof :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 18, 2021 12:33 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tvl, tohle normálně nepochopíš, co sou někteří za kretény :wall:

Už od středy celá firma řeší, že musim odevzdat FH.. ve středu večer plán, naložím Rakousko, na oběd su doma a balím... No jistě, nebylo dřevo, tak sem naložil do Štětí :roll: Tonda divokej, že ráno hned jedu do Retzu a balím, v 10 stojím na nakládce a prej co tam dělám hlásí nákupčí, že sou předemnou 3 auta :doh: Na místě Retz nebyl a kvůli mě přejíždět prej nebudou.. AHA.. Tak Tonda, no nic, stojím, koukám, dojel slavnostně první, náš NumeroUno a začal nakládat Rakousko, koukám ze 100m co mu nakládá, vidím blbě borovici? Dyť maj šici Graz.. No ani se na mě nepodival, na vysílačku nic :roll: No po 5ti hodinách naložím a jedu a co myslíte?
Potkám ho kreténa před Retzem jak si jede dom, eště mi mával jak č...k :pray:

Přide vám to normální, takle mě tam zamrd*t celej den, abych vyklízel auto do půlnoci? Eště sem ho v pátek pouštěl, že spěchá :idea: Má po pi*i bobánek, to má u mě aj s Tondem schovaný na pěkně dlouho... Se bude divit jak bude nakládat podemnou :!:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 18, 2021 6:59 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Už to bude 4 roky, co žádné kolegy ani dispečery nemám a... Je to balzám na nervy. protoze v každé firmě je to stejné. Už bych tu slepicarnu asi psychicky nedal. Furt řešit kdo jakou má zpátečku a podobne stupidity.
Budeš muset koupit vlastní lesovuz, založís Prouza transport and forwarding sro a mas klid. :housle:
čtv úno 18, 2021 7:19 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Na to nemám :D


No eště teď dojela baba na myčku, já nepopojížděl o auto a fuk mi to tam... :wall: Tak sem ji nechal, až se naplnila i fronta na druhou lajnu, tak sem šel za ňou a řikám jestli tady někoho vyzvedává nebo proč mě sekla?
No šla si stěžovat a dolít na mě majitel ne :doh:

Tvl, nenormální toto, prej vy ste tady nestál :D To jo, já tu 2h pauzuju tvl...
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 18, 2021 7:29 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouzo nemáš tady to vlákno náhodou jak ve své době resl transport? Jako nábor? Protože na mě to tak funguje. Už čumím po drevarech na cestách, sleduju kde tu místní parkujou a taky čumím na videa na YouTube. :lol: nemá Tonda pobočku na Zlínsku? Kdyby mě papucky přestaly bavit. :mrgreen:
pát úno 19, 2021 9:34 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No jo kancelářskej(jestli se nepletu) :mrgreen:

Hele nemam, já nikoho nelanařím :wink: Ale moje FH stojí napucovaný v Buďovicích, kdybys měl zájem, jen zvednu telefon a v pondělí odjíždíš :wink: Leč jen na Humpolecko..

No tak neska ocistec..

Do půlnoci pucovačka mýho mazlika, pjéťo FH, a v 5 hurá na servis.. Docela mě zarazilo, že Volvo montuje "plný" kotouče, no nechal sem to doladit na echt, dali se nový, vnitřně chlazený :roll: Pro mě by nebyly... No zapoměl sem tam koště, svoje spešl ocelový, z jedný strany mete, z druhý funguje jako trubka na kola :mrgreen: Ale to je jedno..

Pak mě Tonda hodil k ruce.. Přivítal nás pantáta, kolega skončil na JIPce, zápal, covid :pray: Tak auto v bordelu, no orvaný jak samica, všude něco :doh: Pak eště pneuservis, bo dvě kola píchlý a hurá do lesa pro prej čtverky do Jihlavy.. No hned si mě zkusili, byly to dvojky a boha jak já kurvoval.. 15minut sem lítal kolem auta a špekuloval jak se zapíná čerpadlo, klanice jezdili, klacky klouzali, dřevo padalo, no hotovo.. Dvě hodiny než sem naložil pět hrání dvojek :doh: Na vleku sedum klanic, nakonec se mi rozjeli a padalo to na zem, klacky každej jinak dlouhej, sotva to dosahlo ke klanici, buchla mi hadica, vezcajk vsude možně.. no zázrak že sem do tý Jihlavy dojel ve zdraví :pray: Tam sem "uplatil" bagráka, aby mi sundal aspoň vlek, odkopal 3kubiky bordela na šasy a praskačka na Loket pro čtverky borovice na Retz, to už byla zívačka, krom druhý hadice teda :roll:

No uplně hotovej sem dolez v 9dom, ráno na tom dělám GO :?


Slípka ujde, svítí jak sviňa, ale ten vůl co vymyslel tu páku retardéru :doh: Dáš první polohu stoupneš na plyn a on se nevypne a brzdí tě aj v kopcu :wall:

Zvykám si, tejden bude náročnej ale :think: Už s tym nezápasim, ale do elegance to má daleko, aspoň že nemusim přemejšlet, co která páka dělá :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 19, 2021 10:59 pm

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Prouza88

Příspěvek

Z tehle hura akci uz jsem vyrostl, nekde do pulnoci pucovat auto a pak si prebrat druhy total v bordelu? Jako proc? To by se to posralo, delat to za svetla, v normalnim tempu? Kor v zime?
sob úno 20, 2021 12:50 pm

daf VM
Příspěvky: 847
Registrován: čtv úno 25, 2010 10:02 pm
Bydliště: V. Mýto

Re: Prouza88

Příspěvek

Utekli by peníze,a to nejde...
sob úno 20, 2021 2:15 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Daf VM, přesně tak :mrgreen: No ne ani tak firmě, ale já si chtěl zkusit auto a udělat aspoň něco abych věděl co a jak potřebuju vyladit :think: Tak proto ten kvaltung..

Auto mám uklizený, přebranej kotouč bordela a jen se nastěhovat.. jen místa není moc :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 20, 2021 3:44 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů